Javelin

Kas mūsų laukia 2022 metais

Rekomenduojami pranešimai

Na ir aš dar įdėsiu vieną, kurio dar niekas neminėjot (nors @MixasPA įdėtame Callisto protocol filmuke jis buvo paminėtas), matyt skirtingai nuo manes nelabai laukiat.

SCORN (XBox SeriesX/S, PC), buvo labai ilgai atidėliojamas, kol Microsoft neišpirko kaip exclusive. Dabar numatoma išleidimo data Spalis 2022. (manau reali)

Scorn yra pirmojo asmens biopank adventure action, vykstantis surrealistiniame "Svetimų" franšize primenančiame pasaulyje, įkvėptame žymaus menininko H. R. Giger vizualinės kūrybos. Man asmeniškai imponuoja, laukiu.

  

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu, kad su Scorn pasistumejo, vis pasidomedavau bet jau maniau mires grajus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir TLOU remake. Pardoti žaidimą 3čia karta tai kietai, reikalauja sugebėjimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, čia tai naujiena. Rimtai Maikai už gerklės ima. Panašu kad kitoje kartoje nori kaldrą pertempti į savo puse. Kaip sakoma "Tai tu vienas sugalvojai karaliauti ir viską valdyti ?". Na belieka sulaukti žaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur cia kitoj kartoj :) sita dar net neisibegejo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 6 minutes, WirmiS parašė:

kur cia kitoj kartoj :) sita dar net neisibegejo :)

Būtent kad šitoje PS5, XBox Series X/S kartoje Maikai vistiek jau nebespės savo tikslų pasiekti kiek studijų nepripirktu, bet kitoje jau gali. Studijos dar ne viskas, svarbiausia jų išleidžiamų žaidimų kokybė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai, kad is sito pirkinio daugiausia laimes tai tie kas turi gamepass tiek pc tiek xbox

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu,  kad Sony tuoj liks tik su savo kuriamais žaidimais :D 

Aš matau ką Spncas sumąstė :D viską susiperka ir Sony nieko nelieka tik game pass xboxo įsileisti į PS :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 23 minutes, WirmiS parašė:

tai, kad is sito pirkinio daugiausia laimes tai tie kas turi gamepass tiek pc tiek xbox

Laimės, jie yra deda realiai stavkes ant to gamepass ir važiuoja su juo kaip su garvežiu. Tai kad jų strategija yra gan teisinga, parodo kad Sony bandys daryti kažką panašaus su Project Spartacus. Man tai jokių problemų - tikra konkurencija yra labai geras dalykas. Tik tas kad Makai pinigų turi do ir dar biški, jiems tie žaidimai taip užir yra - pasižaist. Man asmeniškai netrukdo. Jeigu Starfield, Hellblade II, Scorn bus verti dėmesio piksiu Boxa kaip papildoma konsole ir tiek žiniu.

Prieš 5 minutes, Džekeris parašė:

Panašu,  kad Sony tuoj liks tik su savo kuriamais žaidimais :D 

Aš matau ką Spncas sumąstė :D viską susiperka ir Sony nieko nelieka tik game pass xboxo įsileisti į PS :D

Bet jie irgi gudrus. Sulaukia kol perkamaj kompanijai pasidaro, atsiprašant "ž...pa" ir jie yra sunkioje padėtyje, skandale rimtam ir jau patis matyt palaidoje savo savarankiškumą ir opa - nupirkta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.