Dziukas

Assasin's Creed 2

Rekomenduojami pranešimai

O kaip reikia kostiumo spalva pasikeist, nes kazkur maciau kad kaip ir galima tik nezinau vat kaip? ;)

Tailor shope

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o man su veliavom is antro karto pavyko, o del tu checkpointu idomiai cia jeigu tau netgi 20s lieka.. Hmm.. idomu kame reples? Kai prasideda checkpointai nebe ant zemes o ten balkonuose tu nusileidi dar ant zemes ar visus praeini karstidamasis?

man irgi, su veliavom be zaparu, o vat kur 16 tu per 2min - neimanoma,

gal duos poto skillsa koki, kad greiciau begiot/karstytis,

nes kolkas neimanoma atrodo ,

 

+ gal zinot kaip gryzt i ta boksta, kur pries akis duris uztrenke, taprasme kuriam mieste jis,

aciu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi, su veliavom be zaparu, o vat kur 16 tu per 2min - neimanoma,

gal duos poto skillsa koki, kad greiciau begiot/karstytis,

nes kolkas neimanoma atrodo ,

 

+ gal zinot kaip gryzt i ta boksta, kur pries akis duris uztrenke, taprasme kuriam mieste jis,

aciu :D

cia apie ta boksta kalbi,kuomet koridoriuoje nualpai,atsiradai senoviniame mieste,sekei moteri,ilipai i boksta pas ta moteri,pabuciavai ja ir tada pabudai lovoje? :D na as bijau sumeluoti,bet nemanau,kad sitas bokstas bus dar kurioje nors misijoje,nes mano manymu cia kazkas susije su gilesne senove ir pirma ac dalimi :D na,bet cia tik mano nuomone,galbut kas nors zinos tai tiksliau :P

 

O dabar siek tiek mano nuomones apie si zaidima. Jis mane tiesiog itrauke. Negaliu atsigrozeti senoves Italijos akurtu miestu groziu,viskas isbaigta,tvarkinga. Si dalis tikrai skiriasi nuo savo pirmtako,nes kai pabandziau AC,tai pazaidziau apie pora valandu ir isjungiau ji,o cia buvo viskas priesingai,vos tik issikepes(siandien) prasedejau prie sio zaidimo istisas 6 valandas ir galiu pasakyti,kad tikrai nesinorejo jo isjungti :P Ir nors niekada nebuvau tokio zanro zaidimu gerbejas,nes jie man greitai pabosdavo,tai AC2 yra pirmasis,kuris mane taip prikauste :P Patariu visiems ji pameginti :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia apie ta boksta kalbi,kuomet koridoriuoje nualpai,atsiradai senoviniame mieste,sekei moteri,ilipai i boksta pas ta moteri,pabuciavai ja ir tada pabudai lovoje? :nunchuks: na as bijau sumeluoti,bet nemanau,kad sitas bokstas bus dar kurioje nors misijoje,nes mano manymu cia kazkas susije su gilesne senove ir pirma ac dalimi :) na,bet cia tik mano nuomone,galbut kas nors zinos tai tiksliau :)

 

O dabar siek tiek mano nuomones apie si zaidima. Jis mane tiesiog itrauke. Negaliu atsigrozeti senoves Italijos akurtu miestu groziu,viskas isbaigta,tvarkinga. Si dalis tikrai skiriasi nuo savo pirmtako,nes kai pabandziau AC,tai pazaidziau apie pora valandu ir isjungiau ji,o cia buvo viskas priesingai,vos tik issikepes(siandien) prasedejau prie sio zaidimo istisas 6 valandas ir galiu pasakyti,kad tikrai nesinorejo jo isjungti :) Ir nors niekada nebuvau tokio zanro zaidimu gerbejas,nes jie man greitai pabosdavo,tai AC2 yra pirmasis,kuris mane taip prikauste :) Patariu visiems ji pameginti :)

 

Aha, geimulis geras, bet bisky netaip mane supratai, cia veliau buvo, kur po animus 2.0 gliuko, atsirado vaizdelis, kad mazdaug vejuosi as kazkoki zmogeli,

pribega jis toki toweri, ibega i duris, ir jos pries mano nosi uzsidaro, kur daug kas negali i virsu ilipt,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, geimulis geras, bet bisky netaip mane supratai, cia veliau buvo, kur po animus 2.0 gliuko, atsirado vaizdelis, kad mazdaug vejuosi as kazkoki zmogeli,

pribega jis toki toweri, ibega i duris, ir jos pries mano nosi uzsidaro, kur daug kas negali i virsu ilipt,

 

na tai taip buvo kai mergina tokia vejiesi :D kad pribegi boksta ir uzsidaro durys pries akis tau :D ir ten gan nesudetinga i ta boksta ilipti ,jeigu apie ta pati kalbame ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai taip buvo kai mergina tokia vejiesi :) kad pribegi boksta ir uzsidaro durys pries akis tau :) ir ten gan nesudetinga i ta boksta ilipti ,jeigu apie ta pati kalbame :)

a nu gal, sorriuxaz,

bet klausimas esminis, kaipman atgal gryzt i ta boksta,nes noriu pabandyt jau uzlipt (neturejau skillso priestai kad auksciau kabintis)

ir antras klausimas, gal trixa koki zinot, kaip ta race reik pabaigt, kur virsuj snekejom (su 16 per 2min)

 

nes situacija tokia, kad neprogressina geimas, o siaip vaiksciot ir gliucintis ner noro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pereit ta vieta kai pereini 5 Dna ir atkelia tave realu pasauli ir tada ta boba su kuria pabegt reikejo man liepia kazkur lipt ir jam tada haliucinacijos regisi.

Laipiojau visur bet nerandu kur ten uzlipt reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pereit ta vieta kai pereini 5 Dna ir atkelia tave realu pasauli ir tada ta boba su kuria pabegt reikejo man liepia kazkur lipt ir jam tada haliucinacijos regisi.

Laipiojau visur bet nerandu kur ten uzlipt reikia.

Ten reikia is pradziu apacioje po to virsuje paspausti tokius raudonus mygtukus. Pabandyk isijungt Eagle Vision, tik neatsimenu ar ten galima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pereit ta vieta kai pereini 5 Dna ir atkelia tave realu pasauli ir tada ta boba su kuria pabegt reikejo man liepia kazkur lipt ir jam tada haliucinacijos regisi.

Laipiojau visur bet nerandu kur ten uzlipt reikia.

eagle vision ir visur(yra visur 1,2,3 ir pn zonos) yra po viena mygtuka raudona,visi virsuj ir lyg vienas kazkurioje zonoje apacioje,ten paieskok ir rasi,nesudetinga :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausykit, gal velaiu gauni skila kad galetum biski sienom pabegioti kaip kokiam POP zaidime. nes vienoj vietoj tokioj aukstoj tvoroje yra 3 pagaliai. ir vieni nuo kitu gan toli. o ant virsutini matos kazkas blizga :) Neiakip nesusokineju as ten...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau, kad mano vilos sienos yra toks kaip ir bruksninis kodas, kur ant prekiu buna, o ant jo parasyta 21252012(kazkaip panasiai), cia kaip suprantu pasaulio pabaigos data :D ir kodel ji parasyta ant tos vilos parasyta, juk dar neperejau zaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Pastebejau, kad mano vilos sienos yra toks kaip ir bruksninis kodas, kur ant prekiu buna, o ant jo parasyta 21252012(kazkaip panasiai), cia kaip suprantu pasaulio pabaigos data :D ir kodel ji parasyta ant tos vilos parasyta, juk dar neperejau zaidimo.

 

Ne į temą

Cia vienas is glypu :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.