Dziukas

Assasin's Creed 2

Rekomenduojami pranešimai

kai tu uzlipi ant tos pirmos pakylos ten yra durys ir toks pagalys virs ju ant jo reik uzsokt ir dar i virsu kopt ten merga turi stoveti ir tada parodys filmuka ir Desmondas atsikels.

Redagavo ViPeRkillz
[/spoiler] tagus naudok!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir galvojau,nes jis kai eagle vision isijungi yra melynas,bet ar cia buginasi kazkas man ar kas,bet jis niekaip nenori uzsikabint ant to pagalio..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir sunkiai uzsikabino ten bandyk siena begti priesais ji arba nuo tureklo uzsokt

Redagavo Dodaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

man ir sunkiai uzsikabino ten bandyk siena begti priesais ji arba nuo tureklo uzsokt

 

 

kokia valanda laiko visaip bandziau ir neisejo.Kaip pats uzsokai?nuo tureklu?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as uzsokau begdamas siena salia to pagalio tada pasukau kamera i ji ir sokau ant jo bet vos uzsoko

Redagavo Dodaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pažaidžiau nedaug, bet man tas pats kas pirma dalis. Tiek kad brolį įkišo ;) Tokią pačia monotonija matau. Bet vistik smagu buvo palakstyti stogais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasiau ir isbandziau biski kol uzstrigau.. O kas juokingiausia pradzioje.. Zodziu, ka ten reikia daryti kai nueini pas ta daktara atgauni jegas ir poto reikia nugaleti ten kazkoki vyra 3 misija, jeigu neklystu. Ten dar virs burio merginu sviecia kazkoks zenklas gal su tuo susije? Aciu pagelbejusiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasiau ir isbandziau biski kol uzstrigau.. O kas juokingiausia pradzioje.. Zodziu, ka ten reikia daryti kai nueini pas ta daktara atgauni jegas ir poto reikia nugaleti ten kazkoki vyra 3 misija, jeigu neklystu. Ten dar virs burio merginu sviecia kazkoks zenklas gal su tuo susije? Aciu pagelbejusiems.

Ten reikia nugaleti savo broli lenktynese, mazdaug kas greiciau uzbegs ant tos baznycios stogo.

Toj vietoj yra bugas, brolis tiesiog stovi vietoj ir nejuda, man tas pats buvo. Tokiu atveju daryk quit game ir uzloadink misija per naujo, o tada jau pats suprasi ka daryt.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai ten vapse nera monotonijos visiskai kitokios misijos ne vien tik ZUDYK.. Kaifai tau neidomu nes pats minejai kad nedaug pazaidei taip istiesu pradzioje ir man neidomu buvo bet po to... nenulipu nuo xbox'o :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau viskas gerai, bet vistiek misijos neiveikiu niekaip :).. Pro kur lipt geriausia kad spet aplenkt? Niekaip nespeju pirmas uzlipt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lipk ten pat kur jis o ant galo greit bek ir aplenksi man ir neisejo bet reik paskui ji neatsilikt o po to ant stogo biski pagazuot :) e chebra gal jau kas surinkot visus codex page? kur reikia leonardo da vinci rasti kuriam mieste nes man sako kad pas ji reik nunest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pažaidžiau gan ilgai, na ką nuomonė tokia kad tiesiog tas pats assassin creed kas pirmas, tik tiek kad vėl kažką žaidi ir tiek.

 

Ne į temą

Tas pats man ir su tuo GTA4 papildymų, man net neįdomu žaisti, viską tą patį darau, tik kitokios misijos, vnž nesamonė. Ir nuomonė tokia, kad žaidimui tokiam AC ir GTA užtenka vienos dalies. Arba čia tik kad aš nelabai susižavėjau žaidimu. Tikiuosi ir GTA5 jau nebus :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmasis AC buvo viena iš priežasčių kodėl įsigijau x'ą. Nors tai buvo gan nauajas ir įspūdingas žanras (neskaitant Tomb Rider) jis pasižymėjo itin dideliu tikslumu. Džiugu kad kūrėjai viską išdirbo iki galo ir šiame leidime. pirmoji dalis buvo tikrai monotoniška. Šis leidimas yar visiška priešingybė.

Pabandysiu išdelioti savo "už" ir "prieš". Šį kartą "UŽ" yra daugiau, bet pradėsiu nuo "prieš".

PRIEŠ

* žaidimo intro, tikrai nuobodus ir greit atsibostantis. reikia pasiakustyti kantrybe, atsėdėti geras 10min kad pajustum tikrą žaidimo skonį;

* keltas misijų, paslėptų artifaktų suradimas, nuobodžios ir erzinančios. Su pirmąja tokia susidūriau toje didžiojoje bažnyčioje. Kaip ir Eidos kūrdami Tomb Rider , taip ir UbiSoft'o komanda nurodo kur yra tavo tikslas, tačiau.. Eidos padirbėjo ties tuo daugiau. Šiame žaidime pasirodo intro makaluoja tabaluoja tasvaizdas, iš vienos pusės į kitą, o paskui tu jau bandyk susivoti kur tau lipti. Atrodo tikrai apsiexi balkono atbrailą, atčiau... krenti žemyn, stebūklingai išlieki gyvas ir lipi iš naujo...

* kova ant stogų. nereikia įžvelgti kažkokio perdėto žiaurumo, tačiau ko tikėtis iš tokių žaidimų mėgėjų? būtent todėl kartais smagu tiesiog palaxtyti po miestą ir šalinti vieną po kito apsauginius. tačiau pamačiau vieną spragą t.y. kuomet mušdamasis bandai numesti varžovą nuo stogo, gausis šnipštas. turiu galvoje, tą situaciją, kuomet atlieki trijų smūgų kombinaciją ir nori ją užbaogti smūgiu iš kelio į galvą. tavo auka nukrenta ant stogo atbrailos, visas kūnas kabo ore, tik kojų galiukai leiak ant stogo atbrailos. ir jis nukrnta tik tada kai bando atsistoti.

* minusas yra dar vienas - tai WANTED LEVEL'is. Nusiplauni visą purvą kuris dengė tavo vardą, pamatai kažkur užkampyje stovintį vieną sargybinį, neatsispiri pagundai ji padėti į vietą. Ir ką manai, tyliai tai padaręs, niekas nieko nematė, tačiau tu jau esi įtariamas. ir vėl turi ieškoti palkato kad galėtum nusiplauti savo vardą.

*beje, manau per daug UbuSoft komanda atskleidė galimybes ir naujoves. Galėjo palikti kažką paslėpto kalbėdami apie būsimas naujoves. Dabar sėdi ir galvoji, aha nuodus turiu, dubleblade'us turiu, na greičiau pistoletas ir dar skraidyklė... o kas bus kai juos gausi? bus idomu?

 

 

* puiki istorija, įtraukianti. tikrai labai šauniai ir išradingai žaidėjas yra supažindinamas su valdymo galimybėmis;

* puiki pastatų grafika ir detalumas, šauniai išlaikytas detalumas ,lipant atbrailomis ir išsikišimais.

* gera muzika

* ekonominė sistema taip pat šauniai veikia, ir puiki naujovė,

* vagys, mergos ir t.t... tai ppat labai padeda ir yra sveikintina naujovė.

* dėdės vilos ir viso miestelio tobulinimas ir upgradinimas yra irgi puiki naujovė.

* nauja animacija kovos metu, galimybė nuginkluoti, mesti smėlį į akis ir t.t... yra irgi sveikintina. tik gal kartais pabosta pasikartojant ianimacija kuomet užsirauni ant nepavargusio varžovo ir vis bandai kontraatakuoti.

* dabar turime daugybę būdų patys nuspręsti kaip padėsime į vietą blogiukus ir galų gale, yra daugybė galimybių apsirinktio blogkiukus, papildomų misijų ir t.t...

* galimybė susikurti savo veikėją, jį šiek tiek personalizuoti taip pat yra sveikintina. tik nei viename kioskelyje neradau visiškai juodo kostiumo, bet gal dar bus..

 

 

Gal mano išvardyti minusai yra šiek tiek konkretesni nei pliusai, tačiau tie pliusai net neapibūdinamo žodžiais. tiesa sakant, visai nenustebčiau jei didžiąją dalį naujųjų AC mėgėjų atbaidė blanki ir nuobodi žaidimo pradžia, tačiau pakentėkite ir būsite apdovanoti, nuostabiomis akimirkomis ir tikrai įspūdingais senosios Italijos vaizdais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.