Dziukas

Assasin's Creed 2

Rekomenduojami pranešimai

Uzstrigau. Ten kur i rusi patenki reikia ar tai duris atidaryt ar ka nezinau kaip ten ka? Gal kas zinot :D?

Paminek memory block ir koks miestas:) Taip sudetinga suprast kur tu uzstriges. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4 episode ten tokiam rusy yra toks templierius ji reik nuzudyt, kai man duoda tokia misija jis tiesiog pabega lipdamas virsuj sugriauna priejima ir pabega, kaip ji pagaut kur lipt?

Redagavo Sarasnoos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai pirmasis Assasin'as pasirode uztemtas ir nuobodokas, tai paskaicius marchiusm atsiliepimus, net nebandysiu antro :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai pirmasis Assasin'as pasirode uztemtas ir nuobodokas, tai paskaicius marchiusm atsiliepimus, net nebandysiu antro :D

žmogau, nesuprask manęs klaidingai. šis žaidiams puikus ir skiriasi nuo savo pirmtako.

įspūdingesnės kovos, visko daugiau ir idomiau. nuobodus primasis Ac buvo ir man, tačiau AC2 kitoks. AC2 pradžia nuobodi, kur veiksmas vyskta dabartyje, lakstai kaip kvailys paskui boba ir klausai ka ten pasakoja. tačiau kuomet sugrįžti į praeitį - viskas puiku...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai pirmasis Assasin'as pasirode uztemtas ir nuobodokas, tai paskaicius marchiusm atsiliepimus, net nebandysiu antro :D

Na tai ir nebandyk net. Nes man pirmasis patiko, bet monotoniškas, bet užkabino vistik. Šis lygiai man toks pats kaip ir pirmasis, tik kitos misijos :D Grafika nematau ar patobulėjo, nes pirmajį žaidžiau ant CRT, dabartinį ant LCD tai grafika įspūdinga atrodo. :D

 

EDIT: Ten kur duoda atnaujinti pastatus, tai kokia nauda iš to? Ar tiesiog baigus žaidimą bus miestas visas atnaujintas ir tiek?

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai ir nebandyk net. Nes man pirmasis patiko, bet monotoniškas, bet užkabino vistik. Šis lygiai man toks pats kaip ir pirmasis, tik kitos misijos :) Grafika nematau ar patobulėjo, nes pirmajį žaidžiau ant CRT, dabartinį ant LCD tai grafika įspūdinga atrodo. :)

 

EDIT: Ten kur duoda atnaujinti pastatus, tai kokia nauda iš to? Ar tiesiog baigus žaidimą bus miestas visas atnaujintas ir tiek?

tu tada gausi daugiau pinigu kuo geriau istobulinsi miesta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galiu pasakyt, kad netgi gal pirma valanda buvo žiaurei šūdina šitame žaidime, tas intro kaip tik įdomus kur lakstai su bobike. ^^ Čyka nebloga. O įdomumas prasideda kai jau duoda tą karduką kur išlenda iš rankovės ir pirmas normalias misijas, o ne tik 'nunešk laišką tam, grįžk atgal' ir taip kokį 10 sykių iš vieno galo į kitą. :] Dabar va kaip ik jau prasidėjo įdomybės man. :]

 

Ezio, Ezio! ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką pirma vieta kur strigau.

Tai va, kai jau antrą kartą atsidūri tame ofise, kai ten merga kažką aiškina, tu ten kažkokias lemputes sujunginėji. Jau kai bėgi atgal ten jam kažkas pasivaidena, ir numeta ten kažkur. Bėgi paskui kažkokį žmogėną, ir jis įeina į bokštą, o tau parodo, kad reikia juo užlipti. Na bet į balkoną įlipu, o kaip poto ten ką daryti, tai nesuprantu, na nes nėra pro kur aukščiau lipti.

 

 

 

EDIT: Žiūriu jau buvo ši problema. Tai tiek to. Matau nelabai kas išsprendė. Bandysiu kažkaip.

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biški kas story nupasakokit trumpai, nes praleidinėju aš kelias vietas tai nebesuprantu. ;DD

 

Kokiu pointu tas Ezio žudo ten visus? Aš suprantu kam tą pirmą užmušo, nes nu tėvą ir brolius užlenkė, bet kam ten toliau tos žudynės vyksta? Paskui va, kokiu pagrindu pabėgo iš to Animus ir perėjo į Animus 2.0? Ir dar savo noru?

 

 

dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biški kas story nupasakokit trumpai, nes praleidinėju aš kelias vietas tai nebesuprantu. ;DD

 

Kokiu pointu tas Ezio žudo ten visus? Aš suprantu kam tą pirmą užmušo, nes nu tėvą ir brolius užlenkė, bet kam ten toliau tos žudynės vyksta? Paskui va, kokiu pagrindu pabėgo iš to Animus ir perėjo į Animus 2.0? Ir dar savo noru?

 

 

dėkui.

* Šiaip pradžia matau kai kam patiko, kai kam ne, žinoma tai skonio reikalas, tačiau... aš ten išsakiau savo nuomonę.

* Dėl laiškukų perdavimo ir lakstymo iš vieno galo į kitą. Tokių misijų tebuvo gal kokios 3-4 ir jų metu, jei turi treasure map'ą gali susirinkti pinigėlių.

* Dėl miesto tobulinimo. Juk aiškiai sakoma buvo - ĮDIEGTA EKONOMINĖ SISTEMA. Tai kad pinigėlius numeti žmonėms ant žemės tai nėra ekonomika. Tai štai, tobulinsi miestą, daugiau pinigų gausi. Pasiskaityk prie kiekvieno pastatao, jį rekonstruojant parašo kokia bus iš to nauda. Beje dauguma pastatų gali būti upgradinti keliais level'iais.

 

O grįžtant prie šios citatos ir klausimo joje tai noriu pasakyti , kad mums pateikta istorija yra idomesnė nei pirmojo AC.

Vienu žodžiu galima apibūdinti - KERŠTAS. Ezio vis į bėdą pakliūvantis vaikinas, bet kaip jo tėvas ir sakė "tu man primeni mane jaunystėje". Jis nedvejodamas gian savo šeimos garbę. Jo tėvas slėpė nuo šeimos savo slaptus reikaliukus, tačiau mieste buo gerbiamas. O toks žmogus natūralu kad turi ir priešų. o priešai pasirodė labai įtakingi. Kartą Ezio, sužino jog jo tėvas ir brolis yra uždarytas kalėjime. Aplankęs tėva Ezio tesužino jog turi pristatyti dokumentus vienam iš šeimos draugų kuris užima aukštas pareigas tame mieste. Tačiau jua kitą rytą miesto centrinėje aikštėje įvykdoma Ezio tėvo ir brolio egzekucija. Keisčiausia kad tai įvykdo tas pats įtakingasis šeimos draugas. Ezio nieko nebelieka, kaip tik sprukti ir apsaugoti savo likusią šeimą. Kolkas mama su seserimi slepiasi pas "merginų namuose" (nežinau kaip apibūdinti, tai ar prostitutės ar kas).Ten pramoksti kaip būti viešumoje ir išlitki nematomu ir t.t... Kuomet Ezio savo šeimos moteris bando išgabenti iš miesto vyksta kova ir jos metu netikėtai sulaukiama pagalbos. Tai yra dėdė Mario. Jis pasiima tave į savo vilą. Būtent toje viloje (tą miestelį) ir tobulinsi. O paskui kaip ir priklauso AC, renki vieną po kito su tėvo ir brolio nužudimu susijusius asmenis. Iš dėdės Mario sužinai tėvo paslapčių ir tęsi jo pradėtus ieškojimus...

Na gal pradžiai tiek.

 

Kūrėjai žada labai įspūdingą pabaigą, pažiūrėsime kokia ji bus, tačiau kolkas istorija įtraukianti ir kokia toji pabaiga bebūtų būtų labai gerai kad niekas to neaprašytų. Kad netyčia neperskaitytumėme ir atimtumėte iš kitų tą džiaugsmą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mar -> nieko naujo nepasakei ko nežinočiau. ;) trumpai apibūdinai storyline'ą, bet mano klausimai visai ne tokie buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau aš pabaigoje beveik, bet nenoriu eit toliau nes pereisiu game ir vėl nebus kas lošt. Gal žinot ar AC3 bus? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi po to kai pereisi game galesi side missions eiti (visokias lenktynes, pernesinet laiskus rinkti plunksnas, ir yra daug salutiniu zudymo misiju) ;) o AC3 jau kuriamas bet tikslios datos nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.