Dzozas

Fuel

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Published by: Codemasters

Developed by: Asobo Studio

Release Date: May 26, 2009

Genre: Racing Action

Creating the ultimate competitive go-anywhere racing experience, Fuel has players competing across wildly different terrain and executing spectacular death-defying stunts and explore this epic world.

 

 

About This Game

 

Fuel will present players with an astonishing no-boundaries playfield that's over 5,000 square miles (14,000+ km²) in size. Creating the ultimate competitive go-anywhere racing experience, the game has players competing across wildly different terrain and executing spectacular death-defying stunts as they race dozens of varied two and four-wheeled rides and explore this epic world on an unprecedented scale.

 

Fuel is set in an alternate present in which whole swathes of the globe have been ravaged by the effects of climate change brought on by decades of environmental abuse. Here oil prices have rocketed and yet a new breed of racing junkie takes to the wastelands, pitting their grungy home-tuned vehicles against each other in an all-new extreme sport as they compete to win fuel supplies. To triumph means travelling the wastelands to challenge the best; from the tsunami-wrecked pacific coast through the Nevada wastelands, including the Grand Canyon, up treacherous snow-capped mountains, thick forests, arid deserts, abandoned lakeside resorts and much more.

 

Tai va, dar vienas mano labai laukiamas zaidimas, tikekimes nenuvils :huh:

Keli screenai:

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi jo laukiu, senai nieko normalaus ant x'o nelosiau, tikiuosi bus geras geimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kazkaip nelabai pasirode, beprasmes lenktines. Ir seip tie "nos" sistemos ant motociklu kazkaip negerai man.

Nu bet paziuresim, piratai esam tai ne aukso luitus kainuoja isirasyt ir paziuret.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip laukiu nes patinka offroadai :( gal bus kazkas nors kiek panasaus i Motorstorm ;D

Beje Dzozai liux avataras ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau LM'e yra

Nuotrauka

Fuel

© Codemasters

 

Release date: 30/05/09 Source: DVD9

Platform: Xbox360 Region: FREE

Genre: Racing Files: *x100MB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau bet kažkodėl jis manęs netrauke, gal todėl kad gamespot'as davė mažą score skaičų :D nežinau. Kai išbandysite pasakykite, kaip kas. Nes tarkim DIRT man nepatiko. Kažkaip durnai man ten važinėjas labai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau bet kažkodėl jis manęs netrauke, gal todėl kad gamespot'as davė mažą score skaičų :D nežinau. Kai išbandysite pasakykite, kaip kas. Nes tarkim DIRT man nepatiko. Kažkaip durnai man ten važinėjas labai. :D

Jei tau gamespot'as viska pasako tada nesirasyk!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka gi nezinau kaip liaudziai, bet man fuel kolkas tikrai super.Xbox 360 kala dar viena vini i ps3 karsta tai offroadinis auksciausio lygio zaidimas. Toks koks yra motorstorm.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fuel yra abiem konsolem ir pc siaip. kas cia kur kala koki vini ? :idea:

siaip visai nieko zaidimas aisku valdymas ir damage grynai arkada,ne toks kaip buvo Baja zaidime,ten irgi didziulis open world,tik va Baja masinu valdymas gana tikroviskas ir pazeidimai realus,bet na siaip palost sita visai idomu irgi,tik nereikia cia per daug skiest koks jis nepakartojamas ar koks naujoviskas,nes ta open world vazinejima mes jau turejom ir labai gera,bet cia ideja gera,nieko sunkaus,laimet nera sunku,taigi visai fun siaip palakstyt

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai FUEL ekskliuzyvas ? :idea:
Ne į temą

Nop, tikriausiai susimaise zmogus.

game is coming to the PC, PS3, and Xbox 360.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.