narkata

Paskutiniai matyti filmai

Rekomenduojami pranešimai

Death at Funeral(Britu versija) nes man rodos yra ir Amerikonu bet Britu geresne.

Ne į temą

Linkomanijoje sio filmo pavadinimas Death.At.A.Funeral.2007.BRRip.XviD.AC3.LT-CNN.torrent.
IMDB:7.3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Repo Men

Nuotrauka

Fantastinis veiksmo trileris. Zmones prailgina/pagerina savo gyvenima deka brangiu mechaniniu organu. Tamsi shio reikalo puse tame, kad jei laiku nesusimokesi - Union, organu kompanija, pasius kvalifikuotus skerdikus, kad susigrazinti savo nuosavybe...

Ziurejau pilna (beveik 2val.) filmo versija tai joje yra nemazai "skerdimo" scenu (tai jaunesniem nerekomenduoju), sutrumpintoj versijoj turbut bus jos ishkirptos.

Visumoj filmas patiko: nenuobodus, geri aktoriai, gera vaidyba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Shawshank redemption tikras sedevras.

Pritariu ir as maciau,labai patiko. Gudriai visus isdure.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Tooth Fairy" (lietuviškai "Dantukų Fėjus")

Daug kas iš mačiusių sako, kad jis labai vaikiškas. Na aš pritariu jiems visiem, bet man jis pasirodė gan įdomus (turbūt, nes man patinka Dwaynas Johnsonas). Aš jį vertinčiau kažkur 6.5/10. Kam patinka disnėjau komedijos, tai ir šita turėtu "sulipti", nes labai panašus į jų filmus... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Repo Men

Nuotrauka

Fantastinis veiksmo trileris. Zmones prailgina/pagerina savo gyvenima deka brangiu mechaniniu organu. Tamsi shio reikalo puse tame, kad jei laiku nesusimokesi - Union, organu kompanija, pasius kvalifikuotus skerdikus, kad susigrazinti savo nuosavybe...

Ziurejau pilna (beveik 2val.) filmo versija tai joje yra nemazai "skerdimo" scenu (tai jaunesniem nerekomenduoju), sutrumpintoj versijoj turbut bus jos ishkirptos.

Visumoj filmas patiko: nenuobodus, geri aktoriai, gera vaidyba.

jo geras sitas buwo, as ziurejau ir kino teatre ir namuose, apkarpytas buwo, bet tikrai tos dwi h neprailgo ziurint sy filma, tik pabaiga ten biski seip sau...:)

o siandien tai ziurejau The Sorcerer's Apprentice, neblogas toks, galima paaugliskas toks...patiko, netruko ir efektu truputi...ir romantikos...:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Tooth Fairy" (lietuviškai "Dantukų Fėjus")

Daug kas iš mačiusių sako, kad jis labai vaikiškas. Na aš pritariu jiems visiem, bet man jis pasirodė gan įdomus (turbūt, nes man patinka Dwaynas Johnsonas). Aš jį vertinčiau kažkur 6.5/10. Kam patinka disnėjau komedijos, tai ir šita turėtu "sulipti", nes labai panašus į jų filmus... :)

Jo ziurejau as sita man kai patinka The Rock a.k.a Dwayne Johnson tai del to visai neblogas filmas buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jackie Brown (1997)

Režisierius: Quentin Tarantino

Ir viskas tuom pasakyta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar zejau Pi, tai ten kazkokiu moksliuku reikia but jog suprastum kazka... Nieko as ten nesupratau ir tikrai neziureciau antra kart. Labai keista ir sunku ziuret juodai balta filma, ir dar taip senai atrodanti. Ten Vien skaiciai, o Pi paminetas vos pora kartu. Ant galo dar ir dievus sugalvojo imest...

cia vienas is dvieju Aranovskio sedevru. ir man jis uz Requiem for a Dream 10 kartu geresnis. ji suprast nesunku (matematiku but nereikia) tik idemiau ziuret ir klausyt patarciau ir viskas bus aisku. nezinau... turbut pats geriausias mano matytas filmas. gal per drasiai pasakyta, bet ko gero taip ir yra :]

P.S. jei galvojate, kad nezmoniska galvos skausma imanoma tik pajausti, kad neimanoma jo parodyti vizualiai, jus nematete Pi :).

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu dabar shutter island ,nezinau gal kas jau rase, bet ka galiu pasakyt as tai ziaurei geras mind fuck'as ,laukiu dabar kol pasirodys blu ray ar dvd rip'as filmo Inception ,visi sako kad vienas geriausiu siu metu filmu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu dabar shutter island ,nezinau gal kas jau rase, bet ka galiu pasakyt as tai ziaurei geras mind fuck'as ,laukiu dabar kol pasirodys blu ray ar dvd rip'as filmo Inception ,visi sako kad vienas geriausiu siu metu filmu :D

Yup as sito filmo irgi ziauriai laukiu, gal net i kina nueisiu.

Inception: IMDB Top 250 #3, no comments...

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad Shutter Island jau yra Linkomanijoj įdėtas rusų kalba, ELEKTRI4KA vertė, geras vertimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau senokai yra ir lietuviu ir rusu ,eina sau kaip ten viska sumaiso pabaigoje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar ziurejau drugio efekta 3dali(The Butterfly Effect 3: Revelations) labai patiko 9/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suziurejau vakar Inception cinamon'e , geriausias mano matytas filmas siais metais. Puikus mindfuck'as , afigeni efektai ir istorija , na ir aisku mano vieno is mylimiausiu aktoriu DiCaprio puiki vaidyba. Tik su filmo vertimu lietuvaiciai vel susimove , Inception isverte kaip Pradzia , o filme visur kartojo kaip Iteigimas , gal reiketu nors karta jiems zodyna atsiversti ar ka....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.