narkata

Paskutiniai matyti filmai

Rekomenduojami pranešimai

Green Zone - patiko bet kas ko truko dar E3 2010 visos konferencijos laukiu dabar kol rodis KOJIMOS conference

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

New York I Love You labai geras filmas 10/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Exam (2009) 7.5/10 ,seip sitas filmas nera cia tiek veiksmo, bet daugiau toks psichologinis, ir itraukentis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nightmare On Elm Street (Naujausias Kriugeris). Zejau kine su dviem draugais, tai labai patiko. Yra siupriu vietu nemazai, tikrai labai geras remake'as...

Dar ir dabar atsimenu ta pasakyma "As ji tik pagloscia"...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eight legged freaks, vakar rode lnk tai paziurejau, kaip monster movie visai nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Donnie Darko nakti ziurejau. VIenas geresniu mano matytu filmu, labai gilus mind fuck :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt būsiu labai nepopuliarus, pasakydamas, kad The Book Of Eli - didžiausias (mano) metų nusivylimas...

Pasaulis, atmosfera, visi vaizdai filme verti 11 balų iš 10. Aš myliu postapokalipsę, ir pati filmo pradžia mane labai sužavėjo, BET... kai prasidėjo religinis marazmas, vos neužmigau (nejuokauju)...

Matyt esu per daug prisiekęs atejistas, bet visa filmo idėja, apie tai, kad "žmogui būtinas tikėjimas į kažką aukštesnio, kad be tikėjimo žmogus negali vystytis, kad biblijoje slypi kažkokia stebuklinga varomoji jėga, taip reikalinga dvasinei žmogaus ramybei ir stiprybei, kad tik tikintis žmogus, gali išgyventi bet kokiom sąlygom, ir t.t. ir bla bla bla..." TOTAL SHIT. Dėl manęs, tai filme gali būti ta religija, bet nereikia VISĄ FILMĄ paskirti sušiktam žmonių zombinimui.

Žodžiu, tikrai nemaniau, kad įmanoma taip sugadinti filmą, turintį tokią GALINGĄ postapokalipsinę atmosferą... Deja... ;( Man labai labai gaila, kad filmas buvo tiesiog kaip nuobodūs kunigo pamokslai bažnyčioje, retkarčiais paįvairinti kovinėmis scenomis...

P.S. Savo nuomonės apie religijas niekam neperšu, ir visus religingus forumiečius prašau nepiršti man savo tiesų. Ačiū.

 

Exam. Ką tik baigiau žiūrėti. Ačiū narkata, kad parekomendavo šį filmą. Buvo aišku jame nemažai nelogiškumų, bet visumoj - filmas žiūrisi vienu atsikvėpimu. Nenuobodus, ir vietomis net verčiantis pagalvoti. Rekomenduoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Green Zone - patiko bet kas ko truko dar E3 2010 visos konferencijos laukiu dabar kol rodis KOJIMOS conference

Neuzkabino manes Green Zone. Sakyciau toks vidutinis filmas apie nieka su shlykshtokai besisunkenciu amerikonizmu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na deathote'o filmai tai tik 1-2 dar kazkiek normaliai anime geriau

 

 

 

paskutiniai trys matyti filmai turbut scary movie 1-3 per tv kai rode

 

 

ai dar MAN battle royle patiko, tik, kad nemegstu japonu aktoriu, bet pati filmo ideja patiko lb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Outpost.

Filmas tikrai neeilinis holivudinis meslas. Istorija ydomi ir nenuspejama (As bent nenuspejau...) ir efektai neblogi...

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

When in Rome.

Visai nieko komedija, siužetas lėkštokas, bet užtat pasijuokti vietomis tikrai galima ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik po peržiūros rusų filmo Груз 200...

Njoo.....

Nežinau net kaip aš ant tokių filmų pastoviai užsiraunu...

Внимание: Фильм запрещен для показа на ТВ!

Внимание: Фильм не рекомендован к просмотру лицам младше 21 года!!!

Внимание: Фильм основан на реальных событиях

Nepilnamečiai galit negaišti savo laiko, filmas tikrai nepatiks, nes yra genėtinai žiaurus ir sunkus.

Kas dėl vyresnių, tai GAL ir rekomenduočiau pažiūrėti, bet nesitikėkite gerų emocijų. Na, bent jau abejingais šitam filmui tikrai neliksite. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.