narkata

Paskutiniai matyti filmai

Rekomenduojami pranešimai

twin peaks pradejau ziuret, dar tik 3 serija bet jau kabina :D

Kablys bus iki galo. O po to susinervinsi :)

 

Perziurejau visa sezona Spartacus: Blood and Sand.

Ziurisi lengvai. Kuo toliau tuo labiau uzkabina.

Lauksiu antro sezono.

 

Jei kas nemate, rekomenduoju paziureti Ca$h!. Nuostabiai gerai vaidina Sean'as Bean'as.

Pandorum - neblogas fantastinis.

Cargo - fokietukai gerai padirbejo su fantastiniu filmu.

Shutter Island - uzdejau riebu pliusa Leonardo DiCaprio uz vaidyba. Beto, filmukas gerai suka smegenis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shutter Island - uzdejau riebu pliusa Leonardo DiCaprio uz vaidyba. Beto, filmukas gerai suka smegenis :D

po shutter island bloga pasidare, pradejo galva suktis :) tikrai gerai apsuka smegenis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Memento, labai savotiskas, bet kartu ir nuostabus. Vieno karto praziuret neuztenka, kad viska suprastum. Rekomenduoju visiem :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

katik permeciau IP MAN2,pirma dalis man asmeniskai buvo stipresne,bet ir sita nenuvyle,jei kam patinka rytu kovos siulau permest abi dalis,jei kas dar nemate

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik paziurejau The Book of Eli ,tikrai patiko , tokio zanro filmai man patinka , tas islikimas vientik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabaigiau Rome antra seza. ne pirma karta ji ziurejau ir tikrai ne paskutini :]. asmeniskai man geriausias istorinis serialas koki tik esu mates.. o mates ju tikrai nemazai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai paliko įspūdį, iš neseniai matytų filmų:

Sunshine. Nesu didelis fantastikos mėgėjas, bet filme labai gerai jaučiasi kosmosas.. :) Ir muzika nereali, ir vaizdai įspūdingi...

Martyrs. Tikrai nepatariu žiūrėti silpnų nervų žmonėms. Be bajerio... Prieš žiūrint buvau skaitęs, kad SAW palyginus su martyrs, tai kaip nekaltučiai Teletabiai, bet, kad ant tiek žiaurus, tai netikėjau... Kas vis tik bandys žiūrėti filmą, pažiūrėkite iki galo, nes tik pabaigoje viskas išaiškėja, ir siužetas tikrai neblogas - yra apie ką pamąstyti. :D

O vat Pandorum nepatiko... Tiksliau siužetas pats geras, ypač pabaiga :D, bet vat tie visi mutantai, bėgiojimai nuo jų ir panašiai, man nelabai. Galėjo filme tų mutantų ir nebūti, o siužetą rutulioti tarp įgulos narių (panašiai kaip Sunshine), labiau dėmesį sutelkę į pandorum sindromą, va tada man būtų superinis filmas :))

 

Visiems kas mėgsta karinius filmus, būtinai pažiūrėkite (jei dar nematėte) Band of Brothers. Tai 10 dalių filmas (serialu pavadinti liežuvis neapsiverčia. IMDB:9.6/10 73,192 votes ) aplenkiantis savo kovinėmis scenomis visokius Saving Private Ryan ir pan. Prieš savaitę kaip tik išėjo "pratęsimas": The Pacific, irgi 10 dalių, tų pačių kūrėjų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del Band of Brothers ir The Pacific pritariu, tikrai verti demesio. kaip nekaip Spielberg'as nagus prikises, o jis blogai padaryt nesugeba, kad ir kokio zanro jo filmai bebutu visi itikina. na "Gelbstint eilini Rajana" irgi jo filmas, tai kai tik pradejau Band of Brothers ziuret.. pagalvojau cia gi Saving Private Ryan klonas, jei galima taip issireiksti ant to paties varikliuko pastatyti abu filmai :]. na kaip nekaip filmu tema ta pati ir kurejai beveik tie patys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip nekaip filmu tema ta pati ir kurejai beveik tie patys

Na taip, bet nori nenori - laikas daro savo.. :( Gal ir patirtis kuriant filmus prisidėjo, gal šiuolaikinės technologijos, bet realiai kovų scenos BoB atrodo įspūdingiau negu Saving Private Ryan (kuris beje yra mano vienas iš mėgstamiausių filmų karo tematika). Na, 10 metų skirtumas tarp filmų, negali būti nepastebėtas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniai matyti [Rec] ir [Rec]2. Nuostabus filmai, ziurint ~00.00val tai buvo ziauru :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik paziurejau The Book of Eli ,tikrai patiko , tokio zanro filmai man patinka , tas islikimas vientik

Filmas ir man patiko, tik gale gryba supjove, nusivaziavo.

 

Kad veltui neplepet...

12 Rounds - shaudau-gaudau, lengvai ziurisi. Neblogas.

Beauty & the Briefcase - filmas mergaitem ar ziurejimui su merdzinom :D

Little Big Soldier - Jackie Chan'as kaip visada gerai, savam stiliuj supynes komedijos ir kovos elementus.

L'immortel - su Reno, kaip prancuzu puse velnio.

Motherhood - nerekomenduoju. Net merdzinom nesueis. Gaila laiko. Pradzia nebloga, bet po to taip begimdant minti ir baigiasi filmas ... bet be minties :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The kickass - o diev taip pariso, net comicsus perskaiciau

Spy next door - jackie chanas lengvas filmukas

Youth in Revolt - gerulis labai patiko

The Final - pamokantis nors nera geras filmas bet suejo

the dark knight - diev gerulis visi turbut zino

dabar ziuriu batman begins - kaip zydas paziurejau dark knight o db begins

 

buvo ju daugiau bet sitie isimintinesni.

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.