blindside

Silent Hill: Shattered Dreams

Rekomenduojami pranešimai

Silent Hill: Shattered Dreams

 

Nuotrauka

 

Žanras: Horror Action Adventure

Kūrėjas: Climax Group

Leidėjas: Konami

Išleidimo data: Q4 2009

 

Na tai va, silent hill pirmos dalies remake'as jau čia. Na aišku aišku, jūs visi norėjot next-gen action, norėjot geresnės grafikos, nes kai kurie jūsų gali būti labai išpampę nuo jos, bet aišku aš jūsų nešmeižiu, jūs gal ne tokie. (:

Taigi, kaip jau sakiau čia remake'as ir ne bet koks. Kaip visus nuvylė Homecoming žaidimas su savo action elementais, tai čia jau bus visiškai kitas reikalas, čia combat nebus laba daug, čia bus daugiau survival kiek girdėjau, net saituose rašo 'expect less action-based fighting'. Vien jau tai rodo, kad Silent Hill jau bando grįžti ten nuo kur pradėjo.

Yra šiek tiek informacijos ir t.t ..Galėjau išversti straipsnį, bet nelabai yra laiko, taigi jums tik duosiu linką į jį:

http://www.gamespot.com/events/konami09/st...eatures;title;1

 

Silent Hill: Shattered Dreams Interview

 

Ir dar vienas dalykas, taip taip žinau, kad čia visi susikoncentravę yra i Wii, ir kūrėjai nori pritaikyti žaidimą daugiausiai Wii, bet aš jau geriau temą į PSP sukursiu, daugiau prie širdies man xD hehe~

Woot, žiūrėsim kaip čia bus.

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

P.S Šiaip per daug nesidomėjau ar čia remake'as bet bent jau taip atrodo, nors pagrindinis charas Harry čia atrodo kažoks mėmė..[/b]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau bus geras geimas :) shiaip megstu Silent Hill'us tiek filma tiek zhaidimus.. :) aisku visu neperejes, bet cd guli ir teks juos praeit vistiek - ir jega kad cia bus survival horror.. :) nors man ir tas "homecoming" patiko :) bet va resident evil 5 kazhkaip nelabai :) 4 geras.. shiaip shito tai kurejai nera labai blogi, nes pakure Silent Hill: origins, kuris buvo tikrai neblogas :) beje jei dar kas megsta siaubiakus yra kuriamas geimas "Feel" - pasidomekit, bus ant wii (padarytas pagal Ju-on/grudge/pagiezha) :) beje laukiam shito geimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip as net labiau noreciaua kad jis butu ant ps2 nei ant psp,bet aisku yra kaip yra,na wii atrodo gaus ir re2 remake,stai dabar ir sh ,jei cia is tiesu remake. kazkaip neatrodo kad taip bus,apsidziaugciau jei sita darytu konami,bet deje jau nebe darys matyt jie,o man nei origins,nei homecoming nepatiko

bet kad wii atsigavo su siaubo zanru,ir fatal frame 4,kuris tikrai netapo action,o tapo labai geru zaidimu,niekuo nenusileidzianciu ankstesniem ff,ir dabar dar keli horrorai pareina i wii,tiesiog stebina,nejau gasdins namu seimininkes kurios galvojo kad vaikam pirkti wii yra gerai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau čia greičiausiai Wii screenshots yra.

Ir pamiršau pridurti, kad čia bus ant psp, wii ir ant ps2, tai tie kurie galvojo, kad nebus ps2 ir nusivylė, tai galit pralinksmėti.

Aišku, dar vienas dalykas yra, kad bent portintu normaliai. Turiu omenyje, kad jie daugiausiai ant wii susikoncentravę yra, tai tikiuos ten belekokio š ant psp ir pstwo nepadarys. <.<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau čia greičiausiai Wii screenshots yra.

Ir pamiršau pridurti, kad čia bus ant psp, wii ir ant ps2, tai tie kurie galvojo, kad nebus ps2 ir nusivylė, tai galit pralinksmėti.

Aišku, dar vienas dalykas yra, kad bent portintu normaliai. Turiu omenyje, kad jie daugiausiai ant wii susikoncentravę yra, tai tikiuos ten belekokio š ant psp ir pstwo nepadarys. <.<

na idomu idomu kas cia gausis su ps2 versija,bet portai beveik visada buna shhh,nors nieko nesakau is anksto,pazesim ar prilygs 2,3 dalim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip nemėgau nei vieno Silent hill'o, bet šis tikrai nuostabus, tiek grafika tiek pačiu gameplay'jumi. Konami išmano savo darbą. Patarčiau visiems išbandyti, jeigu jo dar neasate bandę ir jei ir bijot jį žaisti(kaip ir aš ;D), vistiek išbandykite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.