BadBoyyy

PS3 Account

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

gal jau ir buvo paklausta ar domėtasi šiuo klausimu, bet noriu paklausti jei aš db turiu savo ACC in PS3 ir mano PS3 sugesta sakykime nebe pataisomai, ar nusipirkęs kitą PS3 galėsiu susivesti savo ACC ar ne? Ar yra koks nors būdas jį išsaugoti ar pan?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi Acc nepririštas prie tavo PS3 (nu nebent kai prisiregistruoji kai nuo PS3 serial nurašai... Bet ji galima http://uk.playstation.com nuimti (ta serial)

Kai nusipirksi nauja konsole ten pat suvesi naujo konsoles Serial... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš anksčiau reginau tiek PSP, tiek Ps2, tiek PS3, bet db žiūriu, kad nėra nei to nei ano užreginto produkto. Reginau tais laikais kai dar nebuvo galimybės prisijungti ir pasižiūrėti savo psn profaile'ą B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas zino kaip isbristi is tokios padeties:

kazkada isigijes ps3 susikuriau aisku acc,tada kazkaip nekreipiau demesio lygtai viskas buvo gerai,na jis gerai ir veikia,viskas ok tik problema ta kad kai reginaus ta acc tai savo emailo viena raide sumaisiau,ir turiu dabar acc ant neegzistuojancio email,na gal ir egzistuoja ,gal koks kitas zmogus guana mano laiskus ir psn ,nzn :) bet problema yra ta kad i sita savo acc per ps3 ieit negaliu,na ten kur account managment,nes netinka joks mano tuo metu naudotas paswordas,ir nepamenu koki ten as ji naudojaumbet krc gavosi taip kad mano acc plaukioja kazkur. kai pirma karta reginaus per pc tam psn psl tai nesupratau kodel mano tas ac neveikia,o pasirodo jo nera,nes email kitas.

na klausimas butu ar imanoma kaip nors is to acc persimest savo pasiekimu,trophies ir pan i kita acc,na ju turiu dar kelis. nes kazkaip pagalvojau kad sita acc reikia naikint isvis,kadangi na neaisku kam ten eina tie mano laiskai is psn ir siaip kazkaip lievai,nei per psn negaliu ieit i savo acc,nieko

ko nesuprantu tai kodel netinka jokie mano zinomi paswordai ieiti i account managment per ps3? nes tikrai zinau kokius paswordus naudoju siaip. turbut jau emaila pakeisti kitaip niekaip neina egzistuojanciam acc

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trofėjų niekaip neperkelsi į kitą akauntą - neįmanoma.

O dėl pass, tai gal suvedinėdamas irgi sumaišei kokią raidę? :) Arba tas žmogus, kuriam ateina emailai, pakeitė password'ą. :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trofėjų niekaip neperkelsi į kitą akauntą - neįmanoma.

O dėl pass, tai gal suvedinėdamas irgi sumaišei kokią raidę? :) Arba tas žmogus, kuriam ateina emailai, pakeitė password'ą. :) :)

jo taip ir zinojau akd nieko nepadarysi kagi teks trint ir pradet nuo nulio viska,bet nieko cia tokio,man tie trophies jei patys susirenka tai gerai,jei ne tai tikrai del ju niekad nelosiau dar karta zaidimo,nebent butu vertas zaidimas to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

gal jau ir buvo paklausta ar domėtasi šiuo klausimu, bet noriu paklausti jei aš db turiu savo ACC in PS3 ir mano PS3 sugesta sakykime nebe pataisomai, ar nusipirkęs kitą PS3 galėsiu susivesti savo ACC ar ne? Ar yra koks nors būdas jį išsaugoti ar pan?

Uzeini i Settings>System settings>Backup utility tenai pasirinki Back up ,svarbu kad turetum isorini usb hhd nemazos talpos :) ir pries isaugojant domenis isitrink nereikalingus video music demo games pns greiciau irasis vole kai kita ps3 turesi atstatisi domenis ir tavo pns acc bus . Pats megines :) ir tikrai po atstatymo pns acc bus su email ir pss :)

Redagavo misteris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu biski susimaisei, ]jis klausia ar gales kitam ps3 prisi]jungt prie savo acc, o ne kaip pataisyt sita.

 

I tema:

Aisku galesi, cia kaip gmailas. Prisedi prie kito ps3, suvedi savo el pasta ir passworda, spaudi sign in ir vuola :) tu prisijunges

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu biski susimaisei, ]jis klausia ar gales kitam ps3 prisi]jungt prie savo acc, o ne kaip pataisyt sita.

 

I tema:

Aisku galesi, cia kaip gmailas. Prisedi prie kito ps3, suvedi savo el pasta ir passworda, spaudi sign in ir vuola :) tu prisijunges

Nu kas be ko iki galo neperskaiciau bet pf maciau cia kas kas rase dar kad emaila neteisinga nurode pss ir t.t. vistek kas kam prireiks jai kokiu problemu bus del pss atsiminimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.