Shliuzas

BRINK

Rekomenduojami pranešimai

Mushasi dvi priešhiškos stovyklos, magapolio tvarkos sergėtojai ir Lušnynų revoliucionieriai :whistling:

 

Viva Le Revulicion! Baisiai laukiu žaidimo ,Bestheda niekada nenuvilia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The INSANE Numbers of Brink

 

Brink has some shocking large numbers connected to it.

 

Here is the full rundown of crazy numbers, as provided by Brink:

Voice Packs: 8

Number of ways to die: 45

Individual weapon sounds: 4,500

Lines of Dialogue: 26,000

Minutes of Music: 60

Weapon attachment combinations (not counting for Resistance variations or pre-order content): 4,963

Unique Security Characters (not counting minor tint variations or body types): 4,530,240

Unique Security Characters (not counting minor tint variations but including body types):13,590,720

Unique Security Characters (including minor tint variations, but not body types)15,775,119,360,000,000

Unique Security Characters (including minor tint variations and body types) 47,325,358,080,000,000

Unique Resistance Characters (not counting minor tint variations or body types): 4,530,240

Unique Resistance Characters (not counting minor tint variations but including body types):13,590,720

Unique Resistance Characters (including minor tint variations, but not body types): 18,307,441,152,000,000

Unique Resistance Characters (including minor tint variations and body types): 54,922,323,456,000,000

Total Unique Characters (including minor tint variations and body types): 102,247,681,536,000,000

 

Brink by Numbers [bethesda Blog]

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjau multiplayer žaisti tai labai patiko.

 

abgx relyzą jau praleidžia?

 

man iš video užneša į battlefied + team fortress

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas gerai tik, kad verification failed, o šeip viskas žaliai. Jo ir man jis į team fortress užneša.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

abgx relyzą jau praleidžia?

 

man iš video užneša į battlefied + team fortress

 

dar ne, bet vis del to isirasiau isbandyti ir pasigailejau, nes tikrai asmeniskai man nieko gero, bent jau singleplayer, nes pazaidziau 30 min ir isjungiau, o diska padejau prie tu zaidimu kuriu tikrai daugiau nezaisiu... gal tie kurie pamise del multiplayer zaidimo, gal jiem ir patiks

Redagavo Sharasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Multiplayer tai tikrai įdomus, o singleplayer tai dar nežaidžiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip nelabai pasidomėjes žaidimu sugalvojau rimtai išbandyt jį, galvojau kažkas panašaus į boderlands bus ar kažkas tokio, bet jau sp toks šlamštas, gal 2005 butu ir nieko, bet dabar tai vienas iš prasčiausiu žaidimu paskutiniu metu žaistu, nu aišku mp gal viskas kitaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Single playeris totalus šlamštas, bet aš esu grąžiū vaizdų mėgėjas tai dar pažaidinėsiu. Šiaip buvo vienas iš laukiamiausių geimų....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu apsipūtęs ir žiuriu ,kaip brolis lošia BRINK ,kažkaip keistai atorodo man jis ,žmonės kalba nesuprantamai ,DI išvis CS'o laikų paimta ,o gameplay nuobodus.... Ech ,tikiuosi bent MP bus geriau ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinot kada si zaida praleis pro abgx360, nes vis meta verification failed. Ziauriai noriu isbandyti si zaida, galetu greiciau praleist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinot kada si zaida praleis pro abgx360, nes vis meta verification failed. Ziauriai noriu isbandyti si zaida, galetu greiciau praleist.

 

Kiek suprantu, tai šitas žaidimas EU man atrodo išeina tik 13d. (šiandien), todėl galime tikėtis ABGX patvirtinimo šiandien vėlai vakare arba rytoj. O jei nepatvirtins įsirašysiu paprasta. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.