kokosas78

XBOX 360 žaidimų pasiūlymų / rekomendacijų tema

Rekomenduojami pranešimai

Jei žaisi online tai RDR tikrai nesirink, nes greit jis nusibosta, bet jei tu nori SP gero tai iš BC2(nežinau kaip su BF3 bus) nieko nesitikėk. Nemanau, kad išvis čia gali patart tau kas, nes jau nuo tavęs priklauso ką tu pasirinksi, juk visiškai skirtingų žanrų žaidimai, nes jei tau FPS labiau patinka nei Free-Roam, tai rinkis BC2(arba BF3 jei tik yra galimybė), o jei esi linkes prie Free-Roam tai imk RDR. Pats esu tikrai daug laiko praleides prie BC2 MP ir galiu pasakyt, kad dar ir dabar susirenka daug chebros palošt jį, o RDR šiek tiek palošė kaip tik išleido, surinko keleta MP achievementų ir visi labai greit nutrenkė žaidimo diską giliai į stalčių, nes MP tikrai greit atsibodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm.. Tai manau dbr nusipirksiu Red Dead Redemption, ir palauksiu battlefield 3 :) (nebent kas pasiulis Battlefield bad company 2 pigiai :) ) :)

Redagavo Guess

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei koki Reacha siusies tai apsimoka, man bent prilipo ir tikrai neblogas buvo, aisku co-op ji smagiau lost. Kaip del kitu tai nezinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ar apsimoka siustis Halo zaidimus del Single player? Ar ilga kampanija, ar idomi? Dekui uz atsakyma

 

na del halo tai biski gali palaukti, kadangi iseis Halo anniversary visos dalys nuo pirmos su atnaujinta grafika, o iki kol iseis pasiimk halo reach arba halo ODST.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na del halo tai biski gali palaukti, kadangi iseis Halo anniversary visos dalys nuo pirmos su atnaujinta grafika, o iki kol iseis pasiimk halo reach arba halo ODST.

 

Kad gal tik pirma dalis su nauja grafika bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzduosiu kvaila klausima, bet ar galit pasiulyt kas kokiu geru zaidimu? Nezinau ka lost..

 

Alan Wake, Batman: Arkham Asylum, Metro 2033, Vanquish, Bulletstorm, Red Faction Armaggedon, Portal 2, Fear 3... nezinau, net tokiu kaip AC, LA noire , BFBC2 ar COD serijos nerasau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzduosiu kvaila klausima, bet ar galit pasiulyt kas kokiu geru zaidimu? Nezinau ka lost..

 

Šiek tiek palaukus galėsi išbandyt naujausius Battlefield , Call of Duty Modern Warfare 3 , na o dabar jei mėgsti sportinius žaidimus tai labai rekomenduoju nba 2k12 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar esat zaide stranglehold ar idomus ?

 

jai turi omeni stronghold(taip kogero rasosi :) )tai esu zaides stronghold crusader siaip idomus,uzkabino(aisku po kurio laiko atsibodo),vienas geriausiu strategu kuriuos esu zaides.siulyciau isbandyt :) Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar esat zaide stranglehold ar idomus ?

 

esu, man nepatiko... tox lievas ir PIGUS atrodo :)

 

Ne į temą

MGnon jis ne apie strongholda... :)
Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu, man nepatiko... tox lievas ir PIGUS atrodo :)

 

Ne į temą

MGnon jis ne apie strongholda... :)

 

sorry,bet vistiek stronghold'as neblogas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stronghold tai ir as esu zaides abi dalis tik ne naujause dar diskuose turiu, bet apie stranglehold as apsimoka ji jimti uz 10lt originalu ?

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.