kokosas78

XBOX 360 žaidimų pasiūlymų / rekomendacijų tema

Rekomenduojami pranešimai

O ką šiaip iš žaidimų patartum lošti LIVE? ;) Nes pabodo tie patys.

na turbut reiktu lost tada tuos kuriu neturi. bet kurie na siaip geri ,apie kuriuos geri atsiliepimai ir tavo nuomone jie tau patiktu,tuos ir losk. o cia vardint tai gal tu visa tai turesi.tai su vardinimu sunkiai.nebent pasakytum ko neturi ir ka noretum sulost bet nezinai ar verta ,tada butu galima patart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va norėčiau Fable 3 palošti LIVE (ar išvis eina?), šiaip turėjau diską įsirašęs, bet po Dashboard update black screen nuo Fable III gavau, tai norėčiau paklausti ar verta DABAR (nes vėliau jį tikrai vėl įsirašysiu) įsirašiti ir pažaisti jį LIVE (ką ten išvis reikia daryti)? Paskui dar norėčiau, kaip ir sakiau Shift išmėginti LIVE, bet kad jau Kovo 29d (atrodo). Shift 2 pasirodys, tai gal kolkas ir neverta jo LIVE lošti? Dar šiaip norėčiau išbandyti Bioshock (1 ir 2), nes parsisiųnčiau pirmos dalies DEMO, tai toks pusiau velnio pasirodė, bet tik nepatiko, kad iš pirmo asmens, norėtusi, kad būtu iš trečio.

 

Ir beje ar tiesa, kad TDU2 vasario 8d. išeina?

 

Ir dar norėčiau paklausti apie žaidimą Create, kas ten išvis yra per žaidimas? Ar įdomus, užkabliuojantis?

Redagavo Swizz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,kokius patartumet imt pacius pirmus 5 game ant x360.mano pasirinkimas butu bf:bc2,cod:bo,mafia2,gta4,forza motorsport 3.gal ka kitokio patartumet.man siaip patinka fps ir tokie kaip mafia2

P.S.Kokius game pazaisi su kinect

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,kokius patartumet imt pacius pirmus 5 game ant x360.mano pasirinkimas butu bf:bc2,cod:bo,mafia2,gta4,forza motorsport 3.gal ka kitokio patartumet.man siaip patinka fps ir tokie kaip mafia2

P.S.Kokius game pazaisi su kinect

Pasirinkimas geras, bent jau pagal mane (na, as gal vietoj forzos imciau AC:Brotherhood, pagal save)

o kinect games: http://www.kgames.org/category/games/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kokiu galetumete rekomenduoti vaikisku zaidimu xbox360 konsolei? Vaikui 5 metai ir noretusi kad nereiketu jam matyti smurto kaip kad GTA (toki zaidima gavo dovanu is anglu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I google ivesk "X360 games for kids" pagrinde tai lenktynes ir sporto zaidimai, o jei yra galimybe pirkti kinect, tai atrodo visi kinect'o zaidimai tinka vaikams :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit gal pasiūlyt kokių fighting ar racing geimų? Dar norėčiau su misijom (GTA,Mafia,Assassins Creed ar pnš. nesiūlytkit)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RE siunciu,gal dar galit patart is kur zaidimus siust geriausia?

linkomanija.net. Gali ir iš thepiratebay.org siųst, pats iš ten siunčiaus, viskas normaliai įsirašo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit gal pasiūlyt kokių fighting ar racing geimų? Dar norėčiau su misijom (GTA,Mafia,Assassins Creed ar pnš. nesiūlytkit)

Is racing'u gali pabandyt Dirt 2, Shift'a ir Forza 3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveki.cia gal siek tiek ne i tema bet noriu paklaust kuris battlefield panasiausias ant xbox 360 i ps2 battlefield modern combat 2?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal ir ne cia rasau bet neradau kur kitur galeciau paklausti o ir naujos temos nesinori kurti... Gal patartumet kokiu geru zaidimu su automobiliais xbox360'ui Grid, Dirt, NFS hot pursuit, NFS shift1-2, visus zinau, bet gal yra kokiu nors kuriu nezinau, nes konsole ne per ilgiausiai turiu tai gal esu ka praleides pro ausis :) Dekoju uz atsakymus :)

Redagavo ViPeRkillz
idemiau ieskok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal ir ne cia rasau bet neradau kur kitur galeciau paklausti o ir naujos temos nesinori kurti... Gal patartumet kokiu geru zaidimu su automobiliais xbox360'ui Grid, Dirt, NFS hot pursuit, NFS shift1-2, visus zinau, bet gal yra kokiu nors kuriu nezinau, nes konsole ne per ilgiausiai turiu tai gal esu ka praleides pro ausis :) Dekoju uz atsakymus :)

 

jei arkadu dar pridet tai geriausios Burnout: Paradise , Midnight Club:LA .

aisku Forza3 jei nori tokio labiau simuliatoriaus su 500 masinu bei trasu uztenkamai irgi.

jei su keturaciais ir krosiniais mocais tai MX vs ATV , Pure , Nail'd

dar vienas tikrai toks extrem sunkus bet labai sakyciau realistinis tai Baja: Edge of control. masyvus open world po dykuma ir lakstymai bagiais, bei galingais truckais.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei arkadu dar pridet tai geriausios Burnout: Paradise , Midnight Club:LA .

aisku Forza3 jei nori tokio labiau simuliatoriaus su 500 masinu bei trasu uztenkamai irgi.

jei su keturaciais ir krosiniais mocais tai MX vs ATV , Pure , Nail'd

dar vienas tikrai toks extrem sunkus bet labai sakyciau realistinis tai Baja: Edge of control. masyvus open world po dykuma ir lakstymai bagiais, bei galingais truckais.

 

Forza3 praejes... pirmas zaidimas mano ant x360 Midnight club: LA zaides tikrai labai patiko, burnout:paradise ant pc zaides, MXvsATV taipogi ant pc ismegines, Pure irgi cia uzmaciau reiks ismegint Baja: Edge of control ir tikriaus ismeginsiu :) dekuj uz komentara, gal dar kokie tai yra? o kaip Blod driver, buvau rades cia linkomanijo pasirode toks nieko visai, o kaip is tiesu yra?

Redagavo Sharasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Call Of Duty Black Ops, Crysis 2, Bad Company 2, Homefront.

Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.