jasiulionis

PSP-Go

Rekomenduojami pranešimai

Laikyk normal. Jei keisi i didesni - veiks geriau, bet gali perdegt. Cia tas pats kaip ir kompa overclockint.

 

Nieks neperdegs, tik greiciau krausis PSP zaidimai ir seip psp greiciau veiks, bet akumas siek tiek greiciau izsikraus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai atrisi savo psp ir paspaudi select,ten yra keletas nustatymu,kuriuos gali pats sureguliuoti,kaip juos geriausia laikyti?pvz:

cpu speed ir t.t,nes viskas db stovi normal,bet galima keisti i 133/333 ir t.t,aciu labai

 

aisku laisvai gali maxint speeda, reikia to kai kuriem geimam kurie buna biski palagina vietom. bet cia jokio OC ,cia tik tai kiek gali PSP cpu.

jei eina viskas ant normal be prob tai ir palik.psp automatiskai pats keicia cpu greiti pagal akrovas. tas svarbu kai naudoju ant akumo.o PSP akumai tikrai geriausi is visu handletu pagal laikyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku laisvai gali maxint speeda, reikia to kai kuriem geimam kurie buna biski palagina vietom. bet cia jokio OC ,cia tik tai kiek gali PSP cpu.

jei eina viskas ant normal be prob tai ir palik.psp automatiskai pats keicia cpu greiti pagal akrovas. tas svarbu kai naudoju ant akumo.o PSP akumai tikrai geriausi is visu handletu pagal laikyma.

 

nesutikciau del akumo. dsi xl atlaiko iki 17 val zaidimo psp tiek tikrai nors man netrauke :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks neperdegs, tik greiciau krausis PSP zaidimai ir seip psp greiciau veiks, bet akumas siek tiek greiciau izsikraus.

 

Tai tie greiciai mazesni ir yra, kad neperdegtu, o jei visalaik ant max varysi, tai gali uzdrozt. Aisku ne per diena ir ne per savaite, bet gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tie greiciai mazesni ir yra, kad neperdegtu, o jei visalaik ant max varysi, tai gali uzdrozt. Aisku ne per diena ir ne per savaite, bet gali.

 

2 metus ant max - nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesutikciau del akumo. dsi xl atlaiko iki 17 val zaidimo psp tiek tikrai nors man netrauke :DD

 

:cry:

GBA dar ilgiau islaiko .. :acc:

o rimtai as tik turejau omeni PSP 3DS PSV .. DS tikriausia laiko neblogai.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas gali buti,parsiunciau oddworld abes odysay - veikia,wwf smackdown 2 veikia,cia jie skirti ps1,bet nerdaryti ant psp,ir parsiunciau antra dali abe,exodus,ir neveikia,juodas ekranas,komentaruose zmones raso kad jiems veikia,tada is kito saito siunciau,irgi tas pats juodas ekranasa,butent su situo geimu,kodel???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2 metus ant max - nieko.

 

Tai ir man nieko nebuvo, kai dar psp turejau, bet zinau kelis atvejus (irl) ir dar bent kelis internete kur yra zmones skundesi, del to ir sakau, kad gali but, bet nebutinai bus:)

 

@Golden Boy:

 

Galbut cfw senesnis pas tave? Nes man taip budavo su tam tikrais zaidimais.

Bandyk Cfw atnaujint:)

 

@Scalman:

 

Su psp/vita zaidziant vien Minis - irgi ilgai atlaiko :D

*hint**hint* Graphics' quality *hint**hint*

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tie greiciai mazesni ir yra, kad neperdegtu, o jei visalaik ant max varysi, tai gali uzdrozt. Aisku ne per diena ir ne per savaite, bet gali.

 

nesuprantu kam žmonės aiškina apie tai ko nesupranta,kuo paremtas toks tavo pasisakymas?Ar rašai tik tam kad rašyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kam žmonės aiškina apie tai ko nesupranta,kuo paremtas toks tavo pasisakymas?Ar rašai tik tam kad rašyti?

 

Internetiniu research. Taip, praeitam puslapy rasydamas, kad tai tas pats kaip overclockint kompa buvau neteisus, bet rizika vistiek yra, nors ir minimali. O jeigu kalbet apie didesne rizika ar zala - tik baterija. O siaip pagrinde ne su hardware'u dirbu, tai sitai nera mano sritis, bet atsiliepu internete susirast galima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsiunciau is uzsienio saitu 3 skirtingus abes exodus,visi veikia,net negaliu paaiskinti kodel tie du neveike,nors kitiems veike,bet jau nesvarbu-veikia ir gerai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tie greiciai mazesni ir yra, kad neperdegtu, o jei visalaik ant max varysi, tai gali uzdrozt. Aisku ne per diena ir ne per savaite, bet gali.

 

pas mane 333mhz visada buvo nustatyta ir per 5 metus nieko neatsitiko. jei psp negaletu 333 istraukt tai ir netrauktu(nebent overclocka darytum)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Internetiniu research. Taip, praeitam puslapy rasydamas, kad tai tas pats kaip overclockint kompa buvau neteisus, bet rizika vistiek yra, nors ir minimali. O jeigu kalbet apie didesne rizika ar zala - tik baterija. O siaip pagrinde ne su hardware'u dirbu, tai sitai nera mano sritis, bet atsiliepu internete susirast galima :)

 

Ir iš namų išeinant yra minimali rizika kad plyta ant galvos nukris :whistling: O šeip 333mhz yra naturalus psp CPU greitis.Viskas kas yra aukščiau nei 333mhz jau yra OC.Papraščiausiai sony sumažino greitį iki 222mhz kad padidintu baterijos veikimo laiką.Po to pradėjo eiti psp žaidimai kurie jau buvo kuriami veikti ant 333mhz nes 222 neužteko.Pirmas God of War buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir iš namų išeinant yra minimali rizika kad plyta ant galvos nukris :whistling:

 

Apie ta ir sneku, kad ji yra, nors ir minimali:) Daugumai nieko neatsitinka, bet buna, kad ir atsitinka, kai kurie skundesi, kad pastoviai ant 333mhz nustacius wi-fi daviklis uzsikerta po kurio laiko, bet kaip ir sakiau - pats naudojau, nieko lygtais nebuvo:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir jau sakyta. jei lagina kuris nors,tai nueini ir pasikeli. visais kitais atvejais nereikia sukt galvos del to.ilgiau laikys akumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.