jasiulionis

PSP-Go

Rekomenduojami pranešimai

Exclusive: Sony's new development strategy for PSP

by Michael

Exclusive: Sony's new development strategy for PSP

 

SPECIAL REPORT: New content pipeline and cheaper, smaller download games on the way

 

Platform-holder Sony is aggressively courting developers around the world to work on digitally distributed games for PSP in a bid to grow the software offer on its handheld.

 

And, Develop can also reveal, the firm is planning to introduce a streamlined content pipeline for the platform – which includes abolishing concept approval – plus cheaper devkits, shorter quality assurance processes, and very low price points for new games.

 

The details were revealed exclusively to Develop last month at a behind-closed-doors event at E3.

 

The news came after Sony had detailed plans to slash the cost of the PSP SDK by 80 per cent, and had unveiled the digital distribution-only PSPgo handheld.

 

16-year Sony vet Zeno Colaço, SCEE's head of developer relations, is behind the new strategy.

 

“One of the things that has been exciting in my time at Sony is the big shift changes we have seen – the latest is that consumers have been consuming digital content in a totally different way," he told Develop.

 

“Sony’s been working very hard to find our position in that and bring top-end gaming to not just the consumers who were there for the launch of PSP, but extending to an audience that is changing how it consumes entertainment and applications.

 

“We’re introducing new initiatives for the PSP which take it beyond traditional gaming, but still includes elements from gaming, and also includes new developers.”

 

Over 50 studios around the world are already hard at work making these new kinds of games and applications - many more are on the cusp of signing up.

 

Their creations will then be sold via a specially-branded, separate area of the PlayStation Store open to the PSP and its upcoming successor the PSPgo.

 

Signed studios include Subatomic Studios, the iPhone developer who is readying a PSP-exclusive version of its Fieldrunners tower defense game, plus casual games giant CandyStand.

 

It's also signed up developers from emerging markets, including India's Gameshastra, and PlayStation Network experts Creat.

 

This latest move will see Sony take a step closer to addressing the march that Apple has stolen on its handheld platform with the iPhone, that lets developers sell pretty much whatever they want (pending Apple's approval) via the App Store.

 

Sony isn't totally opening up development with a publicly available-SDK, a la the iPhone SDK, but it's doing its best to lower barriers around the PSP platform said Colaço.

 

He explained: "It is still a professional environment, you still need a development kit and you still need to have investment and a team. But it can be a small team. We don’t see any of the restrictions on the disc-based space being in this space."

 

Subatomic's Ash Monif praised Sony's move to be the first traditional format holder to more aggressively pursue creating cheaper, digital-only content and remove restrictions around getting that content available to consumers.

 

He told us: “This initiative is about bringing the lighter, lower barrier content to the PSP that has been so successful in other categories.

 

"You don’t see this happening at Microsoft and you even don’t see it happening at Nintendo yet.

 

"Part of that ‘snackability’ of the content is because you can deliver the content over WiFi super-fast. We’re making games that are just 20MB each, that’s less than a minute to download – instant gratification, snackable content. This is an opportunity for the premier indie developers – and I hope we represent that group – to come in and offer content that will fit the PSP.”

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu psp kolkas svieciasi sviesi ateitis.. idomu ka teh piratez padarys apie tai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal nauja sony sugalvota plana,iki psp go pasirodymo psn turi buti imesti visi psp umd isleisti zaidimai,kuriu yra apie 450,na kol kas US PSN psp zaidimu yra 65,taigi dar yra laiko sumesti visus, kazi ar reikia ju visu ten bet na matos ikad sony tikrai ruosia viska kad viska butu paruosta PSP Go pasirodymui.ca galima paskaityt daugiau apie tai http://www.gamasutra.com/newswire?story=24395

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel PSP Go neturi antro analogo.

Sony Considered an Additional Analog Nub for PSP Go

The solitary analog nub on the PlayStation Portable has been a much criticized feature. When rumors first surfaced about the PSP Go, many fans of the multipurpose handheld felt the addition of an analog nub was a foregone conclusion.

 

During Sony’s E3 Press Conference, Kaz Hirai, President of Sony Computer Entertainment noted that the PSP Go was a result of feedback from developers and gamers alike. With so many fans clamoring for an additional analog nub, how could the feature be omitted?

 

According to Shuhei Yoshida, President of Sony Worldwide Studios, it was considered. In the latest issue of Game Informer Yoshida explains exactly why it was left out:

 

“We also felt - like many users - that we wish we had a second analog on the PSP. But we are talking about the mid-life cycle of this platform, and the PSPgo is designed to be perfectly compatible with the PSP-3000 and all the games that released before that. So we had a very serious discussion about this particular subject, but we decided not to add a second analog, and some of the developers are doing quite a nice job translating the second analog functionality to different buttons. We didn’t want to divert their efforts either.”

- Shuhei Yoshida, President of Sony Worldwide Studios

 

For developer’s sake, you can’t create two different control form factors in the middle of a handheld’s life cycle.

nes zaidimai turi buti suderinami su ankstesniais PSP,jei butu papildomas analogas tai pspsgo galetum su juo valdyt o kaip su senesniais psp zaist ? na nzn man to antro analogo reiketu gal keliem zaidimam,ir tai aisku galima daug ka kalbet ,bet niekas nezino kaip patogu butu valdyt su dviem analogais,ir ar butu patogu.bent jau tokiem zaidimam kokie eina pagrinde ant psp tai jis tikrai nera butinas manau.logiskai mastant pakeites valdyma ant psp go ,prarastum suderinamuma su ankstesniais psp,o to niekas nenori manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur eitų mūsų UMD žaidimai?

..

Kelios gražios funkcijos neatperka prarastos UMD žaidimų kolekcijos. Tikrai nepirksiu, turint omeny, kad kaina didesnė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur eitų mūsų UMD žaidimai?

..

Kelios gražios funkcijos neatperka prarastos UMD žaidimų kolekcijos. Tikrai nepirksiu, turint omeny, kad kaina didesnė.

zadejo kad bus softas kazkoks,kad persikonvertuot UMD zaidimus,ar tau juos tiesiog pakeis i digital kopijas.bet keistai atrodo kad zmogus turedamas UMD kolekcija dar pirktu ir nauja PSP Go ir noretu zaisti savo UMD ant jo? o tai kur ankstesnis PSP dingsta idomu,jo cia galima visko prisigalvot aisku " kur as desiu savo UMD" ir pan,jo mes labai daug turim UMD manau,tiesiog lentynos luzta nuo UMD disku :D

cia tipo kaip "as turiu kruva VHS kaseciu ir dabar per DVD grotuva negaliu ju ziureti ka daryti? " :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedaug kas turi krūvas, ypač Lietuvoj, nes čia piratavimo lygis daug didesnis negu užsienyje. Kitose šalyse daug mažiau žmonių nusilaužinėja savo PSP ir nelegaliai siunčiasi žaidimus. Daug kas juos perka. Nepamirškim ir oficialaus PSP forumo, peržvelkit.

Aš nematau JOKIOS prasmės pirkti PSP Go!, nes:

Jis brangesnis

Prarandi nors ir šiokią tokią, bet visgi, UMD funkciją

Ekranas mažesnis (raiška ta pati, bet nejaugi SONY mažins ekrano dydžius iki N95 telefono dydžio?)

Dizainas baisus, tiesiog terrible (bent jau man)

SLIDER'IS - blogis. Neužilgo pasipils PSP forumai tokiom temom "Oh nos! teh my psp haev b33n br0k3d!"

Analog stick ir kiti mygtukai atsidūrė labai nepatogiose vietose

 

Na o dėl bluetooth tikrai nesiruošiu jo pirkt.

16-ikos gigabaitų vidinį 'hardą' galiu nurungti faktu, jog dabar SONY išleido baisesnį, slider'į - PSP, be UMD funkcijos, mažesnio scale ekranu ir už tokią pačią kainą, už kurią tu nusipirktum naują PSP Brite su atminties korta 16-ikos gigų.

Tad manau, jog tikrai neapsimoka update'intis, nebent turi galybę pažįstamų su kuriais tuo varganu Bluetooth'u persiuntiniesi failus 24/7

Arba nežinai kur pinigus dėt :)

 

Na bet čia tik mano nuomonė, jei kam jis ir patinka, nieko neturiu prieš, tiesiog neverta manau.

Redagavo SullenSky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tai pagal tave reiktu visiem nesiotis mob tel plytas senas,nes kam pirkt naujus jei senas patogiau :) be to del patogumo cia jau kiekvienam kitaip.del dizaino irgi kaip kam.o del dydzio ir svorio ji labai lengva dabar isimesti i bet kokia kisene,UMD draivas nenaudojamas jau nzn kiek laiko,net nepamenu ar isvis ji naudojau,gal pries kokius 2 metus :) . jo tai tikrai nereikia,del isdestymo analogo ir knopkiu tai kol rankose nesam jo laike ,juokinga kalbet kad bus nepatogu,zmone kurie ji ismegino,visiem beveik jis buvo labai patogus ir gerai valdomas.taigi cia manau jie is lempos tu knopkiu tikrai neisdeste,o tam kad butu patogu.del slide,na nzn kiek turejau slide irenginiu dar ne vienu nesiskundziau,tai cia tiktai aklas varymas ant to ko manyciau nepirksi vistiek.

su laiku kaina ir naujo psp nukris ir bus galima kitaip tada galvot.

kam kalbet apie tai kas nedomina.tas pats kas varytume ant mob telefonu dabar kurie mum kazkuo neitiko,arba patiko tik atrodo per brangus. :)

 

 

taigi ka galesim isigyt prie PSP Go kai tik jis pasirodys

Nuotrauka

taigi visi PSP Go priedai bus auksine/geltonos spalvos dezutese ir nauja serija vadinsis PSP-N1000

Sony PSPgo Screen Protective Film, nebus pridetas prie PSP Go

Nuotrauka

Sony PSPgo Cradle

Nuotrauka

Sony PSPgo Component AV Cable

Nuotrauka

Memory Stick Micro M2

Nuotrauka

Sony In-ear headset

Nuotrauka

 

Sony PSPgo USB Cable (USB A to multi-use connector)

Nuotrauka

Sony PSPgo AC Adapter

Nuotrauka

kartu su PSP Go gausime tik usb laida ir pakroveja aisku,ausines tinka bet kokios kitos,arba sitos rekomenduojamos,kiti priedai yra spec skirti tik PSP Go

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis brangesnis

Prarandi nors ir šiokią tokią, bet visgi, UMD funkciją

Ekranas mažesnis (raiška ta pati, bet nejaugi SONY mažins ekrano dydžius iki N95 telefono dydžio?)

Dizainas baisus, tiesiog terrible (bent jau man)

SLIDER'IS - blogis. Neužilgo pasipils PSP forumai tokiom temom "Oh nos! teh my psp haev b33n br0k3d!"

Analog stick ir kiti mygtukai atsidūrė labai nepatogiose vietose

couldn't agree more with ya'

 

Ne į temą

tai pagal tave reiktu visiem nesiotis mob tel plytas senas,nes kam pirkt naujus jei senas patogiau :) be to del patogumo cia jau kiekvienam kitaip.del dizaino irgi kaip kam.o del dydzio ir svorio ji labai lengva dabar isimesti i bet kokia kisene,UMD draivas nenaudojamas jau nzn kiek laiko,net nepamenu ar isvis ji naudojau,gal pries kokius 2 metus :) . jo tai tikrai nereikia,del isdestymo analogo ir knopkiu tai kol rankose nesam jo laike ,juokinga kalbet kad bus nepatogu,zmone kurie ji ismegino,visiem beveik jis buvo labai patogus ir gerai valdomas.taigi cia manau jie is lempos tu knopkiu tikrai neisdeste,o tam kad butu patogu.del slide,na nzn kiek turejau slide irenginiu dar ne vienu nesiskundziau,tai cia tiktai aklas varymas ant to ko manyciau nepirksi vistiek.

su laiku kaina ir naujo psp nukris ir bus galima kitaip tada galvot.

kam kalbet apie tai kas nedomina.tas pats kas varytume ant mob telefonu dabar kurie mum kazkuo neitiko,arba patiko tik atrodo per brangus. :)

tai kodel man kyla toks jausmas, nes taip ir atrodo kad daugmaz isdeste. dabar padare taip kad mazdaug noredamas pasiekti D-pad turi netaip kaip anksciau tiesiog pakelt nyksty i virsu, bet visa ranka atitraukt siektiek atgal, kad nykstys pilnai uzsilenktu ant to d-pad paspaudimo. beto atrodo tikrai fail tie ju start select mygtukai igrusti ten kur db yra. lyg ir atrodo padare kaip antram analogui vieta ir po to "nah mums nereik jo cia.uzgruzinkim daugiau zmoniu del to kad nededam to ko jie praso (nes nesuderinama ir bla blah bla).. bet ei galim ten prigrust kruvele kitu mygtuku"

 

 

beto "dabar lengva isimest i kelniu kisene". man nereik kazkokio mikroskopinio irenginio kuris isidejus i kelnes jose tiesiog "dingtu" arba pro kokia skylute iskristu zemyn cia ta ju atmaske bandant sumazint gaminimo kastus ir uzkelt kainas. tipo mazesnis bet daugiau visko turi tai ir kloki daugiau.

 

 

nezinau kalbekit jus ka norit bet man tai jis atrodo prigrustas nereikalingu daikciuku technofilams (kam to bluetooth? kai viskas veike ir be jo? is mobylkiu siusimes dainas?) ispustas is jo kazkoks ub33r l33t daiktas kad vos ne naujos eros pradzia ( prades tik netu prekiaut. idomu kiek tai truks kol kasnors nulaus), nors istikro jei tik expermentuoja. na zodziu imkit jsu ta savo psp-go kad norit braizykit ji kisenej, nes deklo kazkaip nepirksi - jis bus didesnis o mes norim kuo mazesnio!!!! o as lieku su savo itikimuoju, visada veikianciu PSP 2004

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na aš ieškau kas man patogiau, o nesivaikau madų.

 

Nepamirškit, jog pasaulyje yra labai daug žmonių kurie perka UMD.

Ne į temą

Aš taip pat, iš esmės esu prieš piratavimą. Aišku, ne visai prieš nusilaužimą, tačiau man maloniau turėt originalų daiktą, o ne kopiją. Tai juk ta pati vagystė, tik niekas nieko nesuseka.

 

Visiškai pritariu killer01. Kaip vienas protingas žmogus pasakė, 'Tą patį gaidį iš naujo daro'. Kai tik nugirdau apie PSP Go! buvau susidomėjęs, tačiau man teko išgirsti du dalykus - jokio UMD ir slider'is - kad mane visam laikui atgrasytų nuo to velnio aparato. O dar kaina kokia :) _ :)

Be to, nesunku pamatyti, jog mygtukai išdėstyti nepatogiose vietose.

 

Čia mano nuomonė. Jūsų pasisakymai skirsis kaip diena ir naktis. Aš UMD naudoju labai dažnai, todėl man PSPGo! nepakeliui. Taip pat ir dėl daugybės savo kitų minusų.

Redagavo SullenSky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip idomu kaip galima pamatyti ar tau bus patogus mygtukai :D ,cia tipo taip galima nuspet,ne man tai nebus patogu,o gal reik irma ismegint siaip jau.kitas dalykas UMD zmones vis dar turi kruvas UMD tai kaip jie dabar pirks PSP Go ? tai pala ,niekas tavo seno psp nekeicia i nauja PSP Go ,ji reikia pirkti,ir tuo paciu aisku kad tau lieka senesnio modelio PSP,taigi kokia problema su UMD? nematau.kitas dalykas kai pasirodys nauji zaidimai ,ar labai daug kas tikrai nores juos dar pirkti UMD kai gales isgyt per PSN,niekur neidamas ir neieskodamas,kur isigyt,ir tam visai nereikia naujo PSP Go ,i sena psp taip pat galesi pirkti ir siustis zaidimus ir pan dalykus,beje kitu visu dalyku be zaidimu ir negalesi gauti niekaip kitaip o tik per PSN,kaip filmu,demuskiu,psx zaidimu,video,foto,muzikos ir pan. kai pdel manes tai UMD netrukdo bet jis visiskai nenaudojamas,ir kas pasirodys nauja jei jau kalbet apie orginalu PSP su org fw,tai as viskas noreciau tik siustis is PSN,nes nezinau kodel patogumas turetu trukdyti,netelpa i PSP tai niekas nevercia visko siust is ta PSP,gali pirkt ir siust kad ir i PC harda ir laikyt ten viska is PSN,ir kada nori isimest i psp,ar per ps3 taip pat.nzn kaip kitiem,man tai tai ka daro sony,ir butent tai ka pradejo su nauju PSP yra tai kaip mes viska pirksim ateity.

is tikruju logiska imastant turint senesni PSP kaip ir nereikia dar to naujo PSP pirkti,turi sena PSP ,toliau gali pirkti zaidimus tiek UMD ,tiek per psn,pasirinkimas kiekvienam pagal skoni ir norus,taciau is kitos puses dydis ir svoris tikrai nulemia daug ka ir reiskia dag ka kai kabam apie nesiojama daikta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.