jasiulionis

PSP-Go

Rekomenduojami pranešimai

Tai kaip supratau jis bus isleistas siu metu pabaigoi? Ir seip man atrodo kad sony ji issleido tam, kad uzkirstu kelia piratavimui, nes patys sony sake, kad psp piratavimas yra ziauriai didelis. Tikriausiai diegs koke apsauga ir beto noresi zaidimu, turesi moket siusdamasis is sony. Ir seip gal cia ir nusisnekesiu bet man atrodo kad grafika bus jo geresne nes ekranas mazesnis ir pikseliai jam labiau susispaus.

 

P.S. Del paskutines minties truputi geda :D .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka as zn man tai vapse geriausias psp slimas jau geriau padarytu toki pati kaip slima tik kad idetu bluetooth biski padidintu ekrana ir kad kurtu zaidimus taip kaip ant kokiu xbox 360 ps3 ir t.t

Redagavo blooded248

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiau nusisneket negalejai? Kaip tau kurs zaidus tokius kaip ant xbox 360 ar ps3? kokiu veju zmones primasto. Geras psp toks koks yra, nereikia mum visokiu slide shit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiau nusisneket negalejai? Kaip tau kurs zaidus tokius kaip ant xbox 360 ar ps3? kokiu veju zmones primasto. Geras psp toks koks yra, nereikia mum visokiu slide shit.

Bus kam patiks, todel nekalbek daugiskaita. Arba kitaip sakant, kas tie "mes"?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man idomu ka zmones darys su senais PSP...

Kaip tai ka darys? Zais ka darys.. Piratiniu zaidimu manau visvien atsiras kad ir sugalvojo padaryt tas elektronines parduotuves..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kznw man tai kazkaip tas go nieko gero man rodos geriau padarytu nauja psp su geresne grafika ir pan ... ;P bet ka gi laukiam sito psp ir ziuresim kas naujo ;P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man idomu ka zmones darys su senais PSP...

Taigi kurs ir senam psp zaidimus:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas turim psp su umd ir dziaukimes, galim nulauzinet, o kaip su siuo pauksteliu tai nezinau ar is vis ji eis nulauzti :/

 

P.S. Sakau "mes", nes kaip matome, dauguma PSP Go ne prie sirdies.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas turim psp su umd ir dziaukimes, galim nulauzinet, o kaip su siuo pauksteliu tai nezinau ar is vis ji eis nulauzti :/

 

P.S. Sakau "mes", nes kaip matome, dauguma PSP Go ne prie sirdies.

greiciau daugumai tiem kurie cia komentarus raso ne prie sirdies,o siaip manau ir tikiuosi kad psp go isvis neis nulauzti,jei butu iseme ir mc kortu palaikyma tai jau butu piratavimui 100% galas,bet dabar kai gali ikist mc ,yra galimybe is jos ir paleist kazka custom,su laiku pamatysim,taciau kol bus zaidimai palaikomi ir UMD diskuose tol bus ir ju image,ir tuo paciu galimybe ta image paleist Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu o usb jungties ar kazko panasaus kad prie pc prijungt nebus?

Bus,tik bus kitas usb portas,ne toks koks slim'e ar fat'e.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.