Dzozas

Metal Gear Rising: Revengeance

Rekomenduojami pranešimai

o man kaip tik grafika atrodo baisiai atgyvenus ir primena Vanquish, kuris buvo isleistas 2010. turbut stengesi visais imanomais budais islaikyti stabilu framerate... gameplay puse velnio, bet velgi kaip cia paziuresi.. pvz dar pacioj pradzioj paskaites gandus apie sio zaidimo kurima isivaizdavau kazka subtilesnio, stealth/action misini, kuriame daug lems kantrybe ir igudziai, bet veliau pasirode, kad tai bus button masheris. tiesa sakant nusivyliau, nes visai ne tokio zaidimo laukiau. tikriausiai dabar reiketu vertinti kaip visai kita zaidima ir tiketis, jog kada nors mano vizija bus igyvendinta kitam zaidime :hi:

 

taigi čia spinoofas, dar 2009 metais pasakė kad bus slešeris, o veliau pasakė kad prie žaidimo dirba ta pati studija kuri darė Vanquish.

tie kas matė Vanquish žino, koks tai Japan crazy trash shit gerąją tuo žodžio prasme. Nes kai lošiau jį tai kas vykdavo ant ekrano tikriausiai galėjo suprasti nebent patys japonai kurie jau pripratę prie priepuolių sudarančius vaizdus, bet man labai patiko :) iš MG spinoffo laukiu tuo paties.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai sis zaidimas atrodo nesveikai, bus galima pasigrozet video intarpais kovomis ir pan dalykais, nes man tai vanquish ziauiai patiko vis tikiuosi kad bus sukurta antra dalis...:whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kapokle, ne kapokle, svarbu geras storyline butu. Nors kazkaip keista bus zaist be Otacon ir Snake'o :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jau pamirskit tuos sneikus su otakonais. cia raideno story , ar bent jau dalis jo life ..viskas cia labai gerai. 2 naujos kapokles DMC ir MGR . manau neperdaug tikrai. o kokybe tai atrodo labai gera visko. Kojimos ranka visdelto prideta matos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jau pamirskit tuos sneikus su otakonais. cia raideno story , ar bent jau dalis jo life ..viskas cia labai gerai. 2 naujos kapokles DMC ir MGR . manau neperdaug tikrai. o kokybe tai atrodo labai gera visko. Kojimos ranka visdelto prideta matos.

 

Kur Kojima rankas kiso nesigilinsiu :whistling: Bet viena aisku, kad jis zaidimo intarpu tikrai nedare ir niekas neleido jam, nes toje vietoje kokybes mazai :)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū neesu aš DMC fanas, tai po kol kas žiūriu skeptiškai į ši žaidimą

Kojima tik dalele prisidėjo prie žaidimo, tai kad mano manimui čia ne jo šedevras bus

Jei butu prikišęs daugiau nagu prie šio žaidimo tada gal butu geresnis įspūdis, bet aišku vėl ne tas stilius mano

Bet aišku demo reiks išbandyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelios gameplay kovos su bosais...tiksliau po truputi kovos akimirku su kelias bosais :)

 

 

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelios gameplay kovos su bosais...tiksliau po truputi kovos akimirku su kelias bosais :)

 

 

 

Va po šito trailerio tai aš tikrai laukiu geimo, prieš tai dar kažkaip galvojau bus neįpatingas, bet dabar nžn, žiauriai laukiu, gerai kad tik mėnesiukas teliko, ir beveik nieko ant X'o nelošiu dabar. O beto.. DAT SOUNDTRACK! : :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isbandziau demo super patiko butinai reiks pirkt :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamenu kuris cia kazka rase apie zaidimo demo anksciau, kad sunkus ir pns.. what were you playing...? AS turbut beache 10 minuciu praleidau :D viska cuttinau ka tik maciau toks smagus dalykas! :nunchuks: O ir vizualiai zaidimas ant pacios consoles sukosi graziau nei per trailerius man kazkodel :))) butinai ant preorder reik jau :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as ir kapojau medzius kolonas, ta katina bandziau prigaut bet niekaip neisejo vikrus jau labai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas ziauriai patiko soundtrackas... :))) Jau pz grynas veiksmo hell'as :D tas cyborg dog fightas vapse :D out of this world :)) ziauriai gerai padirbejo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O demo versijoj irgi tie japoniski zenklai kovoj islenda?

 

Demo gali rinktis kalbų porą, tarp jų ir japonų, bet gaila neina Jap įgarsinimo + eng subtitrų, jei japoniškai šneka tai ir meniu japoniški ir subtitrai, bullshit. :D O šiaip demo žiauriai patiko, laukiu kol išleis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isskirtinai PS3 versijai iseis VR misiju pakas. VR.. :megusta:

 

NuotraukaNuotrauka

 

NuotraukaNuotrauka

 

Metal Gear Rising Gets Exclusive VR Missions on PS3

 

I’m excited to unveil today should be an old favorite for any Metal Gear fan, PlayStation-exclusive DLC VR Missions! Adding 30 all-new missions to the game, featuring that classic VR/Virtual Reality look inspired by the original Metal Gear Solid: VR Missions, the pack is pure, uncut gameplay that pushes Raiden’s Cyborg body to its limits.

 

Featuring a mix of combat training, tactical maneuvering, stealth-based approaches and more, these missions will both provide practice in which to hone your skills in original stages not seen the in the game’s campaign, and feature an eclectic mix of challenges that any veteran of Metal Gear Solid 2: Substance or Metal Gear Solid: VR Missions would come to expect. And, in an interesting twist, you’ll be able to take control of the much loved/hated Dwarf Gekko in the VR Missions.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.