Rekomenduojami pranešimai

Daivarensas parašė:

negaliu atsiziuret kaip baisiai atrodo geraja to zodzio prasme, netikejau kad taip gali atrodyt zaidimas.noreciau pats pabandyt ta malonuma pajaust baltai pavydziu kas dabar zaidzia ji :thumbsup4: gal siektiek kvailas klausimas o kokie modeliai yra is bmw? ir kaip su senesniais modeliais ar yra ju kaip budavo ant gt4?

Kiek ziurejau googlei tai ismete tokius modelius

* BMW 135i Coupe '07

* BMW 135tii '08

* BMW M3 Coupe '07

* BMW Z4 '03

O officelem puslapi tik trys masinas BMW

---

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu atsiziuret kaip baisiai atrodo geraja to zodzio prasme, netikejau kad taip gali atrodyt zaidimas.noreciau pats pabandyt ta malonuma pajaust baltai pavydziu kas dabar zaidzia ji :thumbsup4: gal siektiek kvailas klausimas o kokie modeliai yra is bmw? ir kaip su senesniais modeliais ar yra ju kaip budavo ant gt4?

na cia nera daug masinu,juk tiktai Prologue versija,kaip ir su GT4 buvo,taigi masinu nera daug,bet tos kurios yra tai gali vazinet noris ir simta kartu su jom,nes vaizdas is vidaus ir valdymas labai tikslus ir geri,pasakyciau kad daug lengviau valdyt masina nei buvo GT4,na fizikos modelis naujas aisku ir taip. reikia laukt GT5 pilno tenai gausim visas masinas,o kol kas is bmw yra tik keli isvardyti,bet tie nauji modeliai tikrai labai geri,nors ir keli

 

na o cia garsusis GT Citroen conceptas

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazu grazu,bet labai noretusi kad pilnoi versijoi butu senesniu auto,tiesa sakant nelabai man patinka tos kosmines raketos kazkaip gaunasi toks kosmosas bent jau man:) geriau pralekt su oldscool musu laiku masinom kaip bmw e30,e34.Gal daugeliui nepatinka kaip tik senesnes :thumbsup4: ir dar viena klausima uzduosiu kaip garsais?variklio garsai skiriasi nuo markes, galingumo ir pns? ar visi vienodi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazu grazu,bet labai noretusi kad pilnoi versijoi butu senesniu auto,tiesa sakant nelabai man patinka tos kosmines raketos kazkaip gaunasi toks kosmosas bent jau man:) geriau pralekt su oldscool musu laiku masinom kaip bmw e30,e34.Gal daugeliui nepatinka kaip tik senesnes :thumbsup4: ir dar viena klausima uzduosiu kaip garsais?variklio garsai skiriasi nuo markes, galingumo ir pns? ar visi vienodi?

na del masinu,cia visas GT5P garazas,pasiziurek pats. tikrai nera daug tu kosminiu masinu kaip pats sakei,bent jau puse zaidimo gali pereit su normaliom masinom,na juk sakyta cia kaip demo versija,masinu nera daug kaip GT4. man paciam patinka labai senesnes,bet na ne bmw sorry,tikrai ne del keliu europieciu modeliu kure visa ta GT4 masinu parka,o butent senesniu modeliu,ten pagrindas yra jap modeliai,ir tas labai dziugina mane,GT5P kitas lygis visai,cia galima sakyt ismoksti per nauja vaziuot su masina,bet jau kai ismoksti tai nesinori atsitraukti nuo vairo,butent vazineti cocpit kamera pats geriausias dalykas,net neatsimenu kada vaziavau su kitokiu vaizdu.

GT5P nors ir nera pilna versija bet tiek kiek cia yra tai padaryta viska iki galo ir auksciausios kokybes,tiek vaizdas ,tiek fizika ,tiek garsas.pats paklausyk,paziurek video,pilna juk ir pamatysi ,isgirsi

o tai kam tos temos sukurtos apie GT5 pasiziurek,dar gali GT PSP paziuret tema,pasiskaityt.ten daug info apie viska kas susije su GT

krc situs video pasiziurek,bus aiskiau

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na del masinu,cia visas GT5P garazas,pasiziurek pats. tikrai nera daug tu kosminiu masinu kaip pats sakei,bent jau puse zaidimo gali pereit su normaliom masinom,na juk sakyta cia kaip demo versija,masinu nera daug kaip GT4. man paciam patinka labai senesnes,bet na ne bmw sorry,tikrai ne del keliu europieciu modeliu kure visa ta GT4 masinu parka,o butent senesniu modeliu,ten pagrindas yra jap modeliai,ir tas labai dziugina mane,GT5P kitas lygis visai,cia galima sakyt ismoksti per nauja vaziuot su masina,bet jau kai ismoksti tai nesinori atsitraukti nuo vairo,butent vazineti cocpit kamera pats geriausias dalykas,net neatsimenu kada vaziavau su kitokiu vaizdu.

GT5P nors ir nera pilna versija bet tiek kiek cia yra tai padaryta viska iki galo ir auksciausios kokybes,tiek vaizdas ,tiek fizika ,tiek garsas.pats paklausyk,paziurek video,pilna juk ir pamatysi ,isgirsi

o tai kam tos temos sukurtos apie GT5 pasiziurek,dar gali GT PSP paziuret tema,pasiskaityt.ten daug info apie viska kas susije su GT

krc situs video pasiziurek,bus aiskiau

Jei nezinojai GT5 fizikos isvis nebus, zoles kaip is ps2 laiku, atsitrenkus y siena masina atsoks nuo jos, kaip ant kokio GT3 ar GT4. Japaskes galvoja, jog zmones uzkibs ant grazios grafikos ir graziu traileriuku. Net damage nebus, o tu tai vadini simulatorium...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nezinojai GT5 fizikos isvis nebus, zoles kaip is ps2 laiku, atsitrenkus y siena masina atsoks nuo jos, kaip ant kokio GT3 ar GT4. Japaskes galvoja, jog zmones uzkibs ant grazios grafikos ir graziu traileriuku. Net damage nebus, o tu tai vadini simulatorium...

Matos, kad "labai daug skaiteis", kas bus ir ko nebus žaidime, tad patariu tau praverst gran turismo 5 topic'a, kuris randasi Sony Playstation 3 žaidimų skiltyje ir perskaityt visa informaciją pateikta apie būsimą žaidimą, o paskui rašyt, gerai? :thumbsup4:

 

Ne į temą

Nebuk fanbojus, buk žmogus !
Redagavo VeriGud

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nezinojai GT5 fizikos isvis nebus, zoles kaip is ps2 laiku, atsitrenkus y siena masina atsoks nuo jos, kaip ant kokio GT3 ar GT4. Japaskes galvoja, jog zmones uzkibs ant grazios grafikos ir graziu traileriuku. Net damage nebus, o tu tai vadini simulatorium...

o is kur tu Shock'ai zinai kas bus o kas ne? gal dirbi prie zaidimo? :thumbsup4: ziuriu ne tik xbl'e gryba pjauni bet ir cia taip pat...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nezinojai GT5 fizikos isvis nebus, zoles kaip is ps2 laiku, atsitrenkus y siena masina atsoks nuo jos, kaip ant kokio GT3 ar GT4. Japaskes galvoja, jog zmones uzkibs ant grazios grafikos ir graziu traileriuku. Net damage nebus, o tu tai vadini simulatorium...

zmogau ir kam gi vel tu cia lendi? parasyk ka nors protingo jei jau rasai,o cia totalus fanboizmas

tu matau fizika vadini damage,tai cia ziauriai klysti,visu antra maty nesi loses GT5P,o su ankstesnem dalim tau nekaip sekes,nes tai nera zaidimas visiem,kad bet kas paemes pulteli galetu lost is karto. trecia tai damage bus,na matyt neskaitai jokiu naujienu ,o itk tas ka raso apie xbox,tai cia jau tavo problema,bet damage sitam zaidimui net nereikia,bet cia ne tau suprast manau.

p.s. zinai 6 metu vaikas irgi negali palost GT4 zaidimo,nes tiesiog nesugeba,bet jis bent jau nerekia kad cia nesamone ir pan.. :thumbsup4:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogau ir kam gi vel tu cia lendi? parasyk ka nors protingo jei jau rasai,o cia totalus fanboizmas

tu matau fizika vadini damage,tai cia ziauriai klysti,visu antra maty nesi loses GT5P,o su ankstesnem dalim tau nekaip sekes,nes tai nera zaidimas visiem,kad bet kas paemes pulteli galetu lost is karto. trecia tai damage bus,na matyt neskaitai jokiu naujienu ,o itk tas ka raso apie xbox,tai cia jau tavo problema,bet damage sitam zaidimui net nereikia,bet cia ne tau suprast manau.

p.s. zinai 6 metu vaikas irgi negali palost GT4 zaidimo,nes tiesiog nesugeba,bet jis bent jau nerekia kad cia nesamone ir pan.. :thumbsup4:

1.Esu zaides GT5P ir man tai buvo vienas nuobodziausiu zaidimu.

2.Esu zaides Grant Turismo 2 ant psone, tais laikais, fizikos nebuvimas buvo dzin, bet seis laikais...

As nesuprantu, kaip zaidima galima vadint simulatorium, jeigu jame masinos nesidauzo, nesprogsta padangos ir pns. Tu prisizaides GT5 isivaizduosi, kad cia gi viskas tikra, einu su sena slide i siena insimurysiu.Cia tik paprastas racing game, isiskira tik grafika ir masinom... Ir tai is vieno golfo padare 5 su skirtingais varikliais...Va toki zaidimai kaip dirt ar Grid, as laikau 2x tikroviskesneis negu GT5, nes ten isdirbta viskas, ir damage, ir fizika, ir aplinkos. O ant GT5 uz 5m jau foto uzmesta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Esu zaides GT5P ir man tai buvo vienas nuobodziausiu zaidimu.

2.Esu zaides Grant Turismo 2 ant psone, tais laikais, fizikos nebuvimas buvo dzin, bet seis laikais...

As nesuprantu, kaip zaidima galima vadint simulatorium, jeigu jame masinos nesidauzo, nesprogsta padangos ir pns. Tu prisizaides GT5 isivaizduosi, kad cia gi viskas tikra, einu su sena slide i siena insimurysiu.Cia tik paprastas racing game, isiskira tik grafika ir masinom... Ir tai is vieno golfo padare 5 su skirtingais varikliais...Va toki zaidimai kaip dirt ar Grid, as laikau 2x tikroviskesneis negu GT5, nes ten isdirbta viskas, ir damage, ir fizika, ir aplinkos. O ant GT5 uz 5m jau foto uzmesta...

Ne į temą

kiekvienam savo zmogau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matomai kazkodel laikai gruza ant gt,galbut kaip ir sake kad tai nera lengvas zaidimas tai tikrai sumuliatorius nemaciau dar tikroviskesnio simuliatoriaus,o kas bus su pilna versija gt5 tai tikrai nekomentuosiu nes nezinau bet kiek skaiciau tai bus zveris zaidimas,man ir paciam smagu kai masinos duzta ir panasiai,bet ant gt to nebuvo ir kazkaip nereikejo net,tai va pasiskaityk daugiau apie pilna versija ir pamatysi kad bus damage.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Esu zaides GT5P ir man tai buvo vienas nuobodziausiu zaidimu.

2.Esu zaides Grant Turismo 2 ant psone, tais laikais, fizikos nebuvimas buvo dzin, bet seis laikais...

As nesuprantu, kaip zaidima galima vadint simulatorium, jeigu jame masinos nesidauzo, nesprogsta padangos ir pns. Tu prisizaides GT5 isivaizduosi, kad cia gi viskas tikra, einu su sena slide i siena insimurysiu.Cia tik paprastas racing game, isiskira tik grafika ir masinom... Ir tai is vieno golfo padare 5 su skirtingais varikliais...Va toki zaidimai kaip dirt ar Grid, as laikau 2x tikroviskesneis negu GT5, nes ten isdirbta viskas, ir damage, ir fizika, ir aplinkos. O ant GT5 uz 5m jau foto uzmesta...

 

Tai, kad GT fizika viena geriausių, sunku ką nors geresnio ir rast.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Esu zaides GT5P ir man tai buvo vienas nuobodziausiu zaidimu.

2.Esu zaides Grant Turismo 2 ant psone, tais laikais, fizikos nebuvimas buvo dzin, bet seis laikais...

As nesuprantu, kaip zaidima galima vadint simulatorium, jeigu jame masinos nesidauzo, nesprogsta padangos ir pns. Tu prisizaides GT5 isivaizduosi, kad cia gi viskas tikra, einu su sena slide i siena insimurysiu.Cia tik paprastas racing game, isiskira tik grafika ir masinom... Ir tai is vieno golfo padare 5 su skirtingais varikliais...Va toki zaidimai kaip dirt ar Grid, as laikau 2x tikroviskesneis negu GT5, nes ten isdirbta viskas, ir damage, ir fizika, ir aplinkos. O ant GT5 uz 5m jau foto uzmesta...

the real driving simulator o ne real crash test simulator ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kartais tai juk norisi ir ne toki simuliatoriu palost,reikia visko,ir visko yra,rinktis tikrai yra is ko ir ta sgeri,man paciam labai saunu palost Grid,ar Pure,ar Burnout,ar Midnight club,juk nineks nelosia visalaik tu simuliatoriu,pagal nuotaika.bet jei simuliatorius tai simuliatorius,o jei ne tai ne. dle damage tai kazkaip nzn,esme yra kad vaziuot gerai,nesidauzyt,as pvz losiu Forza2 ir ka ten dauzausi i kiekviena kampa kad pamatycia udamage,tikrai ne,be to jei losi kaip tikrai reiktu losti simuliatorius tai masinos isvis nematai is lauko puses,tiesiog baranke ir kelias kaip sakoma, ir i tai GT visada buvo sutelke visa demesi,uztai ir idomu losti ta pati GT5P vel ir vel per nauja,nes tai tiesiog veza

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip teisingai kalbi! idomiausiai issirenki tarkim trasa niurburgring ir bandai laikus gerint ir kuo geriau apvaziuot,su kiekvienu ratu vis maziau klaidu darai. aisku kai dauzosi tikroviskai irgi gana smagu tada dar maziau klaidu galetum daryt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.