Rekomenduojami pranešimai

reiks ibandyti ir man...

 

beje kaip suprast> Dabar belieka damage sulaukti iki pilnos laimes...

:ph34r:

PD gi zada isleisti updeita prologui, kad masinos butu pazeidziamos ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PD gi zada isleisti updeita prologui, kad masinos butu pazeidziamos ir t.t.

ah... neblogai :ph34r::ph34r:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

e pastabejot viena dalyka kad masinu galia kazkodel suletejo nu anksciau be tu quick tune pvz ford gt siekdavo net 333 km/h o dabar siekia tik 200 km/h daugiausiai tai kas cia db? beto patiko kad jau uz perejima gali gauti 45 stukas tai greit gali susirinkti creditus :whistling:

 

edit: kai siunciausi update man reikejo per nustatymus pasirinkti miles ar km tai db pasirinkau km/h ir viskas normaliai :pirate2:

Redagavo viliuxsas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit kas suprantat, ar neina ant GT-5 padaryti,kad vaziuojant masina matytosi,o dabar tik prietaisu skydelis i vsio :notworthy:))

 

...jau radau ..,sorry:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki norejau paklausti kas cia per dalykas ?

Gran Turismo 5:Prologue Spec 3

tipo naujas zaidimas ar tik is psn parsisiusti update nu apskritai kas cia?

 

 

 

 

 

Seniau buvo rašyta, jog “Sony” Tokijo žaidimų parodoje pristatys net vienuoliką žaidimų išskirtinai “PS3” konsolei.Ir jie išpildė šį pažadą šiandien atskleide visą sąrašą.

 

1.White Knight Chronicles

2.Gran Turismo 5:Prologue Spec 3

3.Killzone 2

4.Demon’s Souls

5.Yakuza 3

6.Winning Eleven 2009

7.Dynasty Warriors 5 Empires

8.Metal Gear Online

9.Quantum Theory

10.Flower

11.Spelunker

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

e pastabejot viena dalyka kad masinu galia kazkodel suletejo nu anksciau be tu quick tune pvz ford gt siekdavo net 333 km/h o dabar siekia tik 200 km/h daugiausiai tai kas cia db? beto patiko kad jau uz perejima gali gauti 45 stukas tai greit gali susirinkti creditus :)

 

edit: kai siunciausi update man reikejo per nustatymus pasirinkti miles ar km tai db pasirinkau km/h ir viskas normaliai :)

Na kad galia tai sumazejo, tai pastebejau, bet kad masina pradejo elgtis nenuspejamai tai irgi stebuklas, su pagalbom sunkiau vaziuoti negu be ju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujos masinos Gran Turismo 5 zaidime!

---

Nuotraukose matome

1. Mercedes Benz AMG 63

2.Maseratti spyder

3.Ir nezinoma, bet tikrai sena.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliuxsai,patark ,kaip C klaseje,su Capucino atvaziuoti pirmam?

Taikau ,kad i subine man trenktu,tada greitis isauga,bet tai sekasi man tik vienoje vietoje,bet to negana...

Kaip pats pravaziavai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar cia man vienam pasirode, kad GT5 sioks toks nusivylimas.. na pvz nera mashinu tobulinimo ir jau labai mazas pasirinkimas pvz kad ir lyginant su ps2 GT3.. tris ar net keturis kartus mazesnis galeciau pasakyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar cia man vienam pasirode, kad GT5 sioks toks nusivylimas.. na pvz nera mashinu tobulinimo ir jau labai mazas pasirinkimas pvz kad ir lyginant su ps2 GT3.. tris ar net keturis kartus mazesnis galeciau pasakyti

Tema apie GT5 Prologue , o ne GT5. GT5 isleidimas dar uz kalnu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tema apie GT5 Prologue , o ne GT5. GT5 isleidimas dar uz kalnu...

tai jau tikrai kad suskele cia :book: ,koksdar gt5, iki jo dar laukt reikia,siaip nelabai man valdymas patinka masinu,galios nelabai jauciasi pagal realia galia,ir valdosi ne taip kaip noretusi,jei c ia taip eina link relybes tai ,gal reikejo idet ir kad butu fun ,ne vien reality,kaip va gt2 valdymas man patinka pvz labai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jau tikrai kad suskele cia :D ,koksdar gt5, iki jo dar laukt reikia,siaip nelabai man valdymas patinka masinu,galios nelabai jauciasi pagal realia galia,ir valdosi ne taip kaip noretusi,jei c ia taip eina link relybes tai ,gal reikejo idet ir kad butu fun ,ne vien reality,kaip va gt2 valdymas man patinka pvz labai

Aplamai , man GT5 Prologue=GT4 tik , kad su naujesne grafika. Ne veltui iki GT5 isleidimo dar toli , ji dar tobulinti ir tobulinti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal po naujiu metu duos ziniu ,kokiu nors pvz kada isleis ,nes dabar kiek ziuriu tai tik raso 2009 TBA (To Be Annaunced)

Ir seip ta GT5 Prologue kiek ji ten svere 1.9GB ,valdosis levai ,kai iseis Full GT5 ir kai tas zaidimas uzims kokia 48Gb tada jau bus galima deliot minusus jiems :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.