Rekomenduojami pranešimai

kuom?

Labai patiko kraštovaizdis, garso efektai, šeip visoki sprogimai, patinka man toki žaidimai kai nereik patycharią viską, o varai ir šaudai ant easy per lengva, o ant sunkaus jej loši, tai pats tas :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai patiko kraštovaizdis, garso efektai, šeip visoki sprogimai, patinka man toki žaidimai kai nereik patycharią viską, o varai ir šaudai ant easy per lengva, o ant sunkaus jej loši, tai pats tas :notworthy:

nu relaksui gal ir tavo tiesa, nors pirmas labiau veze ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Just Cause 2 add-on Black Market Boom has been released on PC, PSN and Xbox 360.

 

This costs £1.60 on Steam, 160 Microsoft Points on Xbox 360 and $1.99 on PS3. Note that the European PlayStation Store will be updated later today.

 

Inside the Black Market Boom are three prototype weapons as over-the-top as the game they belong to. There's the Quad Rocket Launcher and the Cluster Bomb Launcher, as well as the Air Propulsion Gun that blasts jets of air powerful enough to send vehicles skywards.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nepykite bet man jis pasirodo biski nubodus nuskrendi kanors nusauni arba isaudai tokia zaidimo esme :thumbup: nemano skonio zaidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nepykite bet man jis pasirodo biski nubodus nuskrendi kanors nusauni arba isaudai tokia zaidimo esme :) nemano skonio zaidimas

Šis labai panašus į gta 4, ten gi irgi panašiai gi, tik su šiokia tokia istorija, šitam daug daugiau laisvos ir grafika geresne, jei megstat gta stiliaus ( open world) žaidimus, tai ir šitas tikrai turėtu patikt, nes ir mašinas gali padraskyt ir sraigtasparniais paskraidyt ir pasikarstyt po medžius, paeiškot gražių kraštovaidžių, bet didžiausias minusas, kad nera MP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man asmeniskai tj nelabai patiko sis zaidimas toks jau lb primityvus... :| Losiant tj atrodo toks Low budget...

Man tai pat zaidimas nekelia jokio susidomejimo, bet man patinka krastovaizdis, malonu akiai ziuret i tos rain forrestus, snieginus ir kita :)

O pats zaidimas perejimo man bent jau nevertas demesio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.