Yuki

PS2 - Laikas parduoti?

Rekomenduojami pranešimai

Na as asmeniskai neseniai nusipirkau Ps2 Slima ir tikrai esu patenkintas. Neparduosiu dar manau ilgai. O del to ar keist ar ne i PSP as niekada nekeisciau. :throw:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tas psp merdeja jau. tik kelis gerus zaidimus anonsavo per e3. psp go tai isvis kazkoks nesusipratimas.

ilgai netvers jie. vel nebus zaidimu geru nes gamintojai pagrinde orentuojasi i ds zaidimus nes ju pardavimai geresni nesvarbu kad konsole silpnesne.

na o ps2 savo laiku buvo geriausia konsole ir daba kol perzaisi visus gerus isleistus zaidimus tai labai labai ilgai uztruksi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinokit man buvo taip :

Atejo toks vienas noras gauti psp o as turejau ps2.tai nusprendziau parduti.Idejau skelbima ir per 1 menesi nenupirko. tai kai paskaiciau per playmanija gidus, kur pradejau ziureti ir dometis ta ps2 isardziau paziurejau ir kazkaip man pasidare kad as noriu tureti savo ps2,o ne parduti kazkokiam zmogui kuris jis greita isuvaris tai dabar saugau savo ps2 .Tai sakau neparduokit savo ps2 ar kitas konoles,nes sumoki dvigubai didesne suma uz nauja.

Dziaugite savo konsolemis kol turit :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinokit man buvo taip :

Atejo toks vienas noras gauti psp o as turejau ps2.tai nusprendziau parduti.Idejau skelbima ir per 1 menesi nenupirko. tai kai paskaiciau per playmanija gidus, kur pradejau ziureti ir dometis ta ps2 isardziau paziurejau ir kazkaip man pasidare kad as noriu tureti savo ps2,o ne parduti kazkokiam zmogui kuris jis greita isuvaris tai dabar saugau savo ps2 .Tai sakau neparduokit savo ps2 ar kitas konoles,nes sumoki dvigubai didesne suma uz nauja.

Dziaugite savo konsolemis kol turit :D

Kokius gidus turi omenyje ? Kas butent paskatino pasilikti ps2 ? As ir prie pardavimo ribos ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tas psp merdeja jau. tik kelis gerus zaidimus anonsavo per e3. psp go tai isvis kazkoks nesusipratimas.

ilgai netvers jie. vel nebus zaidimu geru nes gamintojai pagrinde orentuojasi i ds zaidimus nes ju pardavimai geresni nesvarbu kad konsole silpnesne.

na o ps2 savo laiku buvo geriausia konsole ir daba kol perzaisi visus gerus isleistus zaidimus tai labai labai ilgai uztruksi

As nepasakyciau kad jis merdeja. LBP,GT,SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3,Silent Hill: Shattered Memories,Tekken 6,Shadow of Destiny sie neperseniausiai iseja zaidimai,o dar kokiu geru yra is anksciau Grand Theft Auto: Chinatown Wars,Rock Band Unplugged,Resistance: Retribution,Dissidia: Final Fantasy,GTA:VCS,GTA:LCS,GOW ir daug daug kitu. Aisku PS2 koncole daug daugiau zaidimu turi bet kiek PSP gyvuoja o kiek PS2 ? Beto ir grafika tokia pat. PSP gali bet kur nesiot laukia,pas kokia mociute ;) ar dar kur nors o PS2 reik TV.

Pastebejau kad kazkaip sio metu jau ant PSP zaidimu daugiau isleidzia,o del to zaidimu perkamumo tai mes patis kalti nepiratautumem o pirktumem zaidimus tai daug daugiau ju isleistu,o vaikuciam turintiems DS'us kokie teveliai nuperka tuos zaidimus ir net negalvoja kad galima 4Free juos zaist...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai maciau grafika ant psp tekken ir gta:liberty city stories jei neklystu , tai atrode kad ps2 tikrai graziau atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nepasakyciau kad jis merdeja. LBP,GT,SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3,Silent Hill: Shattered Memories,Tekken 6,Shadow of Destiny sie neperseniausiai iseja zaidimai,o dar kokiu geru yra is anksciau Grand Theft Auto: Chinatown Wars,Rock Band Unplugged,Resistance: Retribution,Dissidia: Final Fantasy,GTA:VCS,GTA:LCS,GOW ir daug daug kitu. Aisku PS2 koncole daug daugiau zaidimu turi bet kiek PSP gyvuoja o kiek PS2 ? Beto ir grafika tokia pat. PSP gali bet kur nesiot laukia,pas kokia mociute ;) ar dar kur nors o PS2 reik TV.

Pastebejau kad kazkaip sio metu jau ant PSP zaidimu daugiau isleidzia,o del to zaidimu perkamumo tai mes patis kalti nepiratautumem o pirktumem zaidimus tai daug daugiau ju isleistu,o vaikuciam turintiems DS'us kokie teveliai nuperka tuos zaidimus ir net negalvoja kad galima 4Free juos zaist...

Prie ko cia dabar tas NDS ? Ir grafika tikrai ne tapati, ps2 zymiai stipresnis ;) pasidomek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LFXiksas-DS prie to kad atsakiau i Wirmio posta. Na mes patis su draugu liginom grafika nieko beveik ji ten ir nelenkia,na siek tiek PSP grafika gal ir prastesne bet nedaug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LFXiksas-DS prie to kad atsakiau i Wirmio posta. Na mes patis su draugu liginom grafika nieko beveik ji ten ir nelenkia,na siek tiek PSP grafika gal ir prastesne bet nedaug.

Reiskias blogai liginot... jei jus ziurejot tuos pacius zaidimus kurie yra ant ps2 ir psp tai taip, jie daug nesiskirs, nes paprasciausiai jie yra portai nuo psp, o ar tu bandei ant ps2 pazaist MGS3 ar RE4, netgi tapati GT4, tikrai pamatysi, kad ps2 zaidimai zymiai geriau atrodo :)

Del DS vel nusikalbejai ... zinok, nevisi zino, kad ir psp eina nulauzt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug mes liginom zaidimu,ir pagal mane ne ka ta grafika ir te geresne.

Na jei zmogus perka toki daikta tai dazniausiai apie ji ir pasidomi. Jei kokie tevukai kokiam lepuneliui nupirks PSP ar DS tai jis originalius turbut ir telos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug mes liginom zaidimu,ir pagal mane ne ka ta grafika ir te geresne.

Na jei zmogus perka toki daikta tai dazniausiai apie ji ir pasidomi. Jei kokie tevukai kokiam lepuneliui nupirks PSP ar DS tai jis originalius turbut ir telos.

Zodziu, tu tik nori matyti, kad tavo vienintele turima konsole turi geresne grafika :) taip tikrai nera, daug kas taip pasakytu

O del psp ir DS gincytis, kas nusilauzia ir kas ne, yra kvaila, jei zmones turi pinigu jiems gerai pirkt originalus, jei ju neturi, tai is vis neperka konsoles ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tai tikrai neberandu ka su savo psp veikt.. guli stalciuj :) iseina koks geras zaidimas, pereinu per diena, toliau i stalciu.. ko nepasakyciau apie ndsl.. mano kisenej visad jis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu PS2 tikrai laikas parduot. Jeigu esi iszaides visus geresnius geimus is PS2 History, tai daugiau nieko gero ir nebus. Tik keli portai nuo PSP arba Sporto geimai kurie sucks ant ps2... Seip PSP atsilieka grafiskai, tu palygink koki Black/Gow2/GT4 su PSP geimais. Nu matosi skirtumas akivaizdus. PSP gyvuoja nes tiesiog populeresnis, ir todel kuriama daugiau zaidimu. DS, na DS tikrai nebloga konsole, bet kaikurie zaidimai tikrai prastoki, Nintendo tik Mario kisa pagrinde ir t.t. Pvz, Cod5 tai man nepatiko tas saudymas pats, bet minizaidimukai kaip minu isminavimas buvo ydomus. Mano manymu DS labiau vaikams tinka. Nes dabar pagrinde visi zaidimai kuriami, kad ir vaikai galetu zaisti, todel ant PSP ir nebekuriama tiek daug grandu, pagrinde tik Sony viena kita numeta.

P.S.

Ne į temą

Taliz nekisk to savo PSP visur kur tik paminima PS zenklas. Nes tikrai atrodai kvailai.
Redagavo Shock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujų vertingų žaidimų bė abėjo jau daug nesulauksi, bet yra ir labai gerų senesnių, kurių tikriausiai nesi žaidęs, jei PS2 turi nuo praeitų metų. Aš asmeniškai niekad gyvenime neparduočiau konsolės.

Redagavo Mowf

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.