GorDo

XBL Playmanija

Rekomenduojami pranešimai

Gal yra norinciu palost forza 3 tag'inima (infection) yra jau keli, bet dar reik pakvieskit i draugus (Kudas LTU) jei turit drauguose pm parasykit :):yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GT: m4s0nazZ

Zaidziu : BO , BF3 , MW2 , MW3 , COD4, DEAD ISLAND, L4D2, TF2, Skate 3 ir dar apie ~15 kitu

PRIDEKIT I DRAUGUS PALOSIM ! :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

Gal noretumete pazaisti kartu ?

Jus pridetumete mane,o as jus.

Dazniausiai zaidziu :

Saint Row The Third

Naruto Ultimate Ninja Storm Generation

CoD MW2

CoD MW3

CoD Black Ops

 

Bet seip galetumeme visko pazaisti :)

Nusiflesinau cia nesenai tai siunciuos zaidu.

 

:thumbup: BETO PARDUODU ZAIDIMUS :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau pakvieti draugą, jam tereikia priimti pakvietimą ir jau draugai, o ne vienam priimti į draugus ir tada dar kitam. Nežadi BF3 įsigyti? Tie COD ne kažką žaidimai, neįdomu juos lošt.

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau pakvieti draugą, jam tereikia priimti pakvietimą ir jau draugai, o ne vienam priimti į draugus ir tada dar kitam. Nežadi BF3 įsigyti? Tie COD ne kažką žaidimai, neįdomu juos lošt.

 

Ne į temą

Kiekvienam savaip. :) Kas mėgsta greitas šaudykles - MW serija, o kam labiau taktinės, o ne run 'n' gun, patinka - BF.

Turiu MW2, bet greitu metu galvoju BF3 pasiimt, tik niekaip pigesnio varianto neužgaudau. Gal kas turit kokių pasiūlymų? :)

 

 

Xbox Live gamertagas: Le Martinis

Dažniausiai dabar lošiu Gears of War 3, MW2. Jeigu kas norėsit sulošt - pasikvieskit. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Le Martinis, gal turi Raam Shadow 2 dlc pack ant GOW 3 ? << Ieskomas 4tas zaidejas pereinant campaign >>

Redagavo Egidulis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiekvienam savaip. :) Kas mėgsta greitas šaudykles - MW serija, o kam labiau taktinės, o ne run 'n' gun, patinka - BF.

Turiu MW2, bet greitu metu galvoju BF3 pasiimt, tik niekaip pigesnio varianto neužgaudau. Gal kas turit kokių pasiūlymų? :thumbsup4:

 

 

Xbox Live gamertagas: Le Martinis

Dažniausiai dabar lošiu Gears of War 3, MW2. Jeigu kas norėsit sulošt - pasikvieskit. :badmood:

 

Ne į temą

Patikėk, aš tikrai esu greitesnių žaidimų mėgėjas, dėl to per BF3 visąlaik lošiu mažus mapus, kad būtų kuo daugiau veiksmo.Dėl COD, tai jis man buvo įdomus prieš porą metų, net gi žiauriai įdomus, bet kai tie COD nieko naujo nepasiūlo (BO buvo kažkas naujo, bet MP vis vien labai panašus), tai tiesiog vieną dalį pažaidus, kita neįdomi būna. Dar kuo BF3 geresnis, jog jį pažaidus, per COD atrodo, jog be tikslo loši, aišku yra Domination ir t.t., bet vis vien ne tas pats jausmas, kas lošiant Rush.
Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas zaidziat fifa 12? Gal atsirastu daugiau zmoniu ir koki turnyra but galima surengti :innocent:

 

Aš kartais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nope, turiu Halo Reach, Saints row 3, MW2, MW3, Fable 2, 2k11, takken 6, Borderlands, Red dead redemtion, Gears of War 1, Left 4 dead 2. Veliau gal galeciau daugiau gaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.