ajocius

Wii update

Rekomenduojami pranešimai

Parsipuciau Grand Slam Tennis pabandymui, kai sukepiau i diska, idejau i Wii, zaidimu kanale raso "Wii Update". Esu girdejes, kad to neverta daryti jei zaidimas yra pritaikytas NTSC, kai pas mane PAL sistema. Bet ten is kur siunciau, rase, kad tai PAL zaidimas. Tie prie ko cia tas Wii Update ir ka patartumet daryti. Cipas wiikey2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsipuciau Grand Slam Tennis pabandymui, kai sukepiau i diska, idejau i Wii, zaidimu kanale raso "Wii Update". Esu girdejes, kad to neverta daryti jei zaidimas yra pritaikytas NTSC, kai pas mane PAL sistema. Bet ten is kur siunciau, rase, kad tai PAL zaidimas. Tie prie ko cia tas Wii Update ir ka patartumet daryti. Cipas wiikey2.

bandyk updatint konsole per setings o ne is dvd :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk updatint konsole per setings o ne is dvd ;)

Esu naujokas sioje srityje (irengini turiu tik savaite), buciau dekingas uz patarimus. Atnaujinti reikia turbut pacio Wii softa, bet i kokia versija reikia atnaujinti, ir kaip patikrinti kokia versija yra dabar? Kazkur lyg maciau, kad 4.0 versija yra paskutine. Ar atnaujinimas vyksta per interneta? Jei taip, ar neuzpyks Nintendo rades wiikey2 pas mane?

 

Kol kas niekaip su internetu nesujungiu. Nors prie savo bevielio routerio esu prijunges kruva irenginiu, taciau sio nepavyksta. Ivedu slaptazodi, nepadeda, meta klaida. Reiks dar bandyti atjungti routeryje slaptazodi laikinai, gal tas pades. Jei ne, ar yra kokia galimybe atnaujinti is disko? atminties kortu?

 

Aciu uz patarimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu zaidimas yra pal ir ydejus diska raso kad galima updatint tai yra visiskai saugu tai padaryti ;)

Redagavo zygius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tas pacios konsoles updatinimas nepakenks cipui, cipo programines irangos veikimui?

cipui turetu nekenkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patikrint su programa regionfrii(jei ji tiksliai taip vadinasi :excl:)

aciu, radau, tikrai tokia yra ir parodo kokio regiono iso failas yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

aciu, radau, tikrai tokia yra ir parodo kokio regiono iso failas yra

ir esant reikalui regiona galima pakeisti :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norėjau paklaust,pas manes ant wii 3.2 cipas wiikey,ir pvz norint ieiti i interneta ta prasme shop chanell manęs neileidžia ir prašo daryti update,ar galima daryt? nes labai bijau jog nesugestu čipas ir kad eitu toliau žaisti neorginalius game,patarkit ka daryt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norėjau paklaust,pas manes ant wii 3.2 cipas wiikey,ir pvz norint ieiti i interneta ta prasme shop chanell manęs neileidžia ir prašo daryti update,ar galima daryt? nes labai bijau jog nesugestu čipas ir kad eitu toliau žaisti neorginalius game,patarkit ka daryt ;)

cipo nesugadins, gali daryt update.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nintendo Wii System Menu 4.1 is Released in Japan

Nintendo released a Wii Firmware update, version 4.1 today in Japan.

 

A bug fix to Wii Sports Resort, in which after playing a WiiWare/VC game off the SD card, and then playing Wii Sports Resort afterward, you would be forced to watch the how-to Wii Motion Plus video that normally plays only once on the initial play of Wii Sports Resort.

 

The usual warnings apply, updating is not recommended until more information is known about its effects on homebrew.

 

Bannerbomb is still working! You may check updates via Wiimposter Logs.

 

Version 4.1 of the System Menu was built on June 24th, 2009 and released on July 3rd, 2009.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.