Magnitas

visa tiesa apie PS3

Rekomenduojami pranešimai

Gal aš čia biški ne į temą, bet kodėl pas mane per youtube (ir visose kitose video bibliotekose) pažiūrėjus apie 30 sek. nustoja rodyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas klausimas... sorry uz tai, kad tiek daug klausineju, bet man labai svarbu suzinoti viska apie Playstation 3 nes rosiuos ji pirkti uz savo pinigus ir nenoreciau ismesti pinigu i bala... jaigu mano moniko rezoliucija yra 1280-1024 tai koki vaizda gausiu? tipo (1080i ar 1080p) ir as isvis gauciau kazka panasaus? o Lietuvoje galima nusipirkti HD fury? dekuj uz pagalba...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sory už savo trigrašį,bet ką jūs ruošiatės žaist su PS3? Kol kas aš jam jokių geimų nematau.Nekalbam apie tai,kad jis kol kas dar ir nenulaužtas.Tai ir nrnuostabu.Kam laužyt PS3? Kkokia prasmė.Žaidimų juk vis tiek nėra :D

Žionoma HDD ir HDTV ,Blue Ray ir visi kiti nesuprantami dalykai vilioja "pinigočius",kuriems.PS3 "tūrėjimas jau yra prestižas,nors tas PS3 ir guli kažkur po lova....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oblivion,Tekken 5...

ir dar yra geimu geru nemazai..

ir jeigu as gauciau ps3,tikrai jis neguletu po lova..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas klausimas... sorry uz tai, kad tiek daug klausineju, bet man labai svarbu suzinoti viska apie Playstation 3 nes rosiuos ji pirkti uz savo pinigus ir nenoreciau ismesti pinigu i bala... jaigu mano moniko rezoliucija yra 1280 x 1024 tai koki vaizda gausiu? tipo (1080i ar 1080p) ir as isvis gauciau kazka panasaus? O jeigu pas mane monikas HD o zaidimas reikalauja Full HD, tai ar monitorius ji paves? dekuj uz pagalba... Internete radau, kad tipiska HD Rezoliucija yra 1280 x 720, o jai monitorius turi 1280 x 1024 tai cia jau bus geresne uz HD kokybe? Labai prasau, padekit... nes as noriu pirkti Playstation 3 konsole, bet nezinau ar verta kol nezinau atsakymu i siuos klausymys...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas klausimas... sorry uz tai, kad tiek daug klausineju, bet man labai svarbu suzinoti viska apie Playstation 3 nes rosiuos ji pirkti uz savo pinigus ir nenoreciau ismesti pinigu i bala... jaigu mano moniko rezoliucija yra 1280 x 1024 tai koki vaizda gausiu? tipo (1080i ar 1080p) ir as isvis gauciau kazka panasaus? O jeigu pas mane monikas HD o zaidimas reikalauja Full HD, tai ar monitorius ji paves? dekuj uz pagalba... Internete radau, kad tipiska HD Rezoliucija yra 1280 x 720, o jai monitorius turi 1280 x 1024 tai cia jau bus geresne uz HD kokybe? Labai prasau, padekit... nes as noriu pirkti Playstation 3 konsole, bet nezinau ar verta kol nezinau atsakymu i siuos klausymys...

siaip ps3 isvis nesijungia oficialiai prie moniko todel neturi savo meniu tu moniku rezoliuciju pasirinkimo,kad pajungia tai yra aisku,per HDfury ar kita,gal ir pats susilituotum toki perejima sugebejimu turedamas,paprastas monikas isnesa 720p ir 1080i,o ar reikia daugiau,jei ir ant 720p atrodo labai gerai,vis del to monitorius yra monitorius,nereikia vaikytis cia tu 1080p,pirma kur nors pasiziurekit kad tos 720p ir 1080p nieko nesiskiria beveik,tada nereiks jokiu 1080p,be to visi zaidimai palaiko 720p ir geriau tikrai nereiketu tiketis is moniko,o 1080p gautum is HD moniko nebent

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Azotai, taip ir maniau, kad susidomesi Cococola. ;) Na, gal but kada nors taip ir nutiks. Kas cia zino ane? ///pkdante, sunku patarti ar tau pirkti siuo metu PS3.. Siuo metu galbut ne apsimoka. Nebent turi galimybe isigyti Konsole is USA arba Japonijos. Is siu saliu konsoles gali nuskaityti originalius PSone ir PS2 kompaktus. Tada tau tikrai apsimoka. Lietuvoje kol kas negalesi isigyti normaliu kompaktu. Ir siaip jie ne pigus. Bet jei negaila tau pinigu tai tada pirmyn. O siaip, apie tai, kad galesi zaisti PSone ir PS2 originalius zaidimus, tau apsimoka. Lietuvoje jie ne pigus, bet tikrai geresne alternatyva uz ta, kad nusipirksi konsole ir ji stoves kambario kamputyje. Siaip PS3 turi galinga HDD (vidini kietaji diska) kuriame yra 60GB talpa. Asmeniskai pranasauju, kad ateityje sia talpa isnaudos uzsienietiski hakeriai. :huh: bet iki tol dziaugsimes originaliais zaidimais. Beje, pagalvok apie Xbox'a, kuris yra pigesnis ir, kompaktu atzvilgiu, labiau ikandamas. Bet aisku tada reikes ismokti "kepti" ("kepti" irasyti zaidimus ir Konsole juos palaikys) kompaktus. Tada tau pigiai viskas atsieis. Todel klausk dar kazko kas neramina. Bandysim atsakyti. :P ///Irmis, cia tavo nuomone aisku, bet ji siek tiek klaidinga. Kolkas nera prasmes, bet kas bus rytoj ar po savaites mes nei vienas negalime pranasauti. Galbut po savaites jau kitaip kalbesime, kai bus Cipas, ar programa, kuri leis is PS3 HDD nuskaityti parsisiusta zaidma ir nebutinai PS3 kad ir PS2 tada nebereikes kompaktu. Tada galesime irasineti juos tiesiai i konsole. Aisku cia tik geri norai. Bet kodel gi nepasvajojus. Aisku dabar padetis ne kokia, bet po metu bus viskas kitaip. Nauja zaidimu kokybe ir naujas poziuris i zaidimus. Kaip as jau karta minejau. Nepirkime kazko juodame maise. Pirma paziurekime ka perkame, o paskiau jau galesime dziaugtis savo preke. ///Na, o dabar šiek tiek apie PS3... Vakar išbandžiau du "lizdus" iš trijų. O kalbu apie "lizdus" esančius šalia kompaktu nuskaitytuvo "lizdo" beje, juos galima pamatyti tik atidarius specialia (lyg) dėžutė. Pirmas "lizdas" skirtas flasho kortelėms, taip pat kaip ir antras. Kuom skiriasi pirma nuo antros? Flasho kortelės didžiu. Galima sakyti, ir kartu būti užtikrintais, kad nuo telefono, fotoaparato Flasho (vaizdą (t.y. Nuotraukų) Ir vaizdo medžiaga (t.y. Filmuota vaizdą, kuris buvo įrašytas į Flasho kortele) matysime savo tv ekrane. :o šiek tiek apie minėtas nuotraukas. Įdėjau Flasho kortele ir pamačiau šalia jos, apačioje, užsidegusia raudona šviesele. Ne stebuklas, bet vis tiek malonu, kad tokia smulkmenėlė yra. :P idėjas kortele, pagrindinėm meniu (skyriuje: Pictures ar Fotos) mano kortele atpažino. Tada paspaudi ant savo korteles ir patenki į savo korteles vidų. Nuotraukas galima žiūrėti po viena arba padaryti randoma. t.y. Jos bus maždaug normalios nuotraukos didžio ir bus metamos lyg jūsų ranka ant stalo. Jose matysi savo darytas nuotraukas. Gan įdomus dalykėlis. :P Na, o peržiurinėdami savo foto normaliu būdu, ir radę viena horizontalia nuotrauka, t.y. Pozavę jūs stovėjote, o nuotraukoje jus gulite, galite ją apversti paspausdami L2 ar R2 savo pultelio pagalba. Šiaip kuo daugiau pradedi atrasti tuo daugiau pradedi pažinti savo draugą. :P

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias dorklei1

Siaip mes su draugu jau nusipirkom ps3 .Ir dabar bandom ji nulauzt galiu pasakyti mums neblogai sekasi kadangi turim pastiprinima is auksciau.Galiu prasitarti kad viska darome linux pagrindu ir naujoji konsole bus nulauzta per sia sistema.(su linux)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip mes su draugu jau nusipirkom ps3 .Ir dabar bandom ji nulauzt galiu pasakyti mums neblogai sekasi kadangi turim pastiprinima is auksciau.Galiu prasitarti kad viska darome linux pagrindu ir naujoji konsole bus nulauzta per sia sistema.(su linux)

davai irodymu..

ir siaip juokingai tu cia - turim pastiprinima is auksciau

:unsure::)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias dorklei1

Deja jokiu foto as daryt negaliu nes ne as sito projekto vadas.Pastiprinimas is auksciau reiskia kad is kitu zmoniu gavom specialius ps3 bios failus kurie gales veikti linux sistemoje.Zaidimai bus imetami i ps3 per pc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu labai idomu... Jau matau antrastes: "PS3 was hacked in Lithuania!" ;)

Laukiam naujienu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja jokiu foto as daryt negaliu nes ne as sito projekto vadas.Pastiprinimas is auksciau reiskia kad is kitu zmoniu gavom specialius ps3 bios failus kurie gales veikti linux sistemoje.Zaidimai bus imetami i ps3 per pc.

:DDD Koki pastiprinima? su savo komentarais tai visus juokini ;) jei jau ka sakai pateik irodymu bent ps3 nufotkink ir kompa su kuriuo ji bandai nulauzt ;) ar ir pc turbo mega slaptas ? :DD

Redagavo ChallengeR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu labai idomu... Jau matau antrastes: "PS3 was hacked in Lithuania!" ;)

Laukiam naujienu...

nu jo laukiam laukiam naujienu,tik siaip jei kas bandytu nulauzti toki daikta kaip ps3 kazin ar skelbtusi forumuose ;) kazkaip keista cia biski tas atrodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias dorklei1

Jau sakiau ,kad ne aš vienas jį nulaužinėju.O tai kokiu įrodymų jums dar reikia ,kad nueičiau ir ps3 nu fotkinciau. :blink::lol::D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau sakiau ,kad ne aš vienas jį nulaužinėju.O tai kokiu įrodymų jums dar reikia ,kad nueičiau ir ps3 nu fotkinciau. ;);););)

 

taj jo bent tiek galetum pc savo kur linuxai paleisti ir ps3 salia nufotkint :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.