shumas

open tray error

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Pas mane kol kas visi zaidimai acme irasyti ir jokiu problemu nebuvo, o va verbatimu cakeboxa brokuota nusipirkau ir ne vienas dl neisirase :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Acme sakykim yra geri kol nauji ir svarus. Bet kai jau pabraizyti, tai tikekis visokiu nesamoniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I verbatima rasytas!!!

taigi rekorderis bus,arba tie du zaidimai buvo lievi kuriuos kepei,bet cia mazai tiketina,na gal jau atejo laikas rekorderio,ar per daug panaudojai ji ir viskas.cia nei boxas,nei diskai o rekorderis bus matyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo..gali buti kad mano pc dvd-romas neskaito dl disku, nes seip as pc pirkau neseniai, o su senu pc viskas ok isirasydavo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo..gali buti kad mano pc dvd-romas neskaito dl disku, nes seip as pc pirkau neseniai, o su senu pc viskas ok isirasydavo..

naujas pc neskaito DL disku? kazkaip nemanau,nes visi kad ir patys pigiausi nauji dvdromai palaiko tuos dvdDL,kad ir keliu metu senumo pilnai palaiko,tai cia nemanau kad tame esme.siaip galima suvaryt kad ir nauja rekorderi labai greitai,irasyk kelis diskus be pertraukos ir viskas,gali kitus diskus rasyt ir skaityt o butent DL jau ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

irasiau i acme dvd+r DL, tas pats.. :trikampis: gal kai atsinaujintu i 1.6 ixtrema susitvarkytu?

Redagavo shumas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

irasiau i acme dvd+r DL, tas pats.. :D gal kai atsinaujintu i 1.6 ixtrema susitvarkytu?

sakai. o tai tuos zaidimus rasei naujus,kurie reikalavo Wave3 gal? o tavo fw koks boxo siaip? :D na jei netinka tavo fw tai cia aisku kad neis zaidimai del to :trikampis: ,bet jei turi 1.51 tai tada ne del fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gi sake pirma zaidima rase saints row 2 kuris dar ix1.51 ar 1.6 nereikalauja, taigi manyciau kad pc burneris kaltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip man atrodo kad saints row 2 nereikalauja wave3 :trikampis:

Ir mano dvd-romas : DVD writer model SH-S223

Redagavo shumas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau ir as samsunga tikrai mano manymu nekokie romai dvd+dl kepimui man taipogi ilgai nelaike. Manau nusipirkt kita dvd-rom ir viskas bus gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar sugalwojau viena dalyka..gal man reiktu atsinaujinti dvd rom frimware :D ar ne tame beda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik litus prarasi. Pabandyk pas drauga nueit, ir ten irasyt zaidima,jei veiks pats zinai kame beda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.