scalman

Ninja Gaiden Sigma 2

Rekomenduojami pranešimai

 

 

 

Ninja Gaiden 2 Will Have Sixaxis “Bounce”

 

game will feature Sixaxis bounce. ”We can, proudly announce that Ninja Gaiden Sigma 2 will have Sixaxis compatibility,” our contact at TecmoKoei told us. “You waggle the pad, the girl’s tits bounce. Official.” We doubled checked, but yeah, this appears to be the situation. “You can quote me. I feel so dirty.” Indeed.

Nuotrauka

na esme tame kad tu judinsi pulteli ir na patys suprantat kas ten judes :D

:D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ninja Gaiden 2 – Costumes & Gameplay

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

 

Ninja Gaiden Sigma 2 Breast Shaking Unveiled

 

 

well.... :D

 

Demo versija jau JAP PSN !!

 

 

 

na demo tikrai labai geras,pirma demo kuria taip perejau visa su malonumu. pirma pasikapojau su Ryu, o veliau gavau pasisiubuot su pulteliu ir su Aya :D:D na jei jau yra tokia funkcija tai reikia juk ismegint ane :D:grt:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas epic nod video tiesiog PUIKIAI atspindi dėl ko pirks dauguma šį geimą.

Šiais laikais žaidimai neapsieina be gražių merginų kompanionių. Ech, tokia jau sistema, bet nemanau, kad reikia ją keisti. (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas epic nod video tiesiog PUIKIAI atspindi dėl ko pirks dauguma šį geimą.

Šiais laikais žaidimai neapsieina be gražių merginų kompanionių. Ech, tokia jau sistema, bet nemanau, kad reikia ją keisti. (:

is tiesu ten veiksmas toks greitas kad tu ten ne tik kad jokiu grozybiu bet aplamai mazai ka pastebet gali...na kai visus nukauni tada gali nueit i kampa pasukt kamera ir pasiziuret is arti...kazkaip ligiau 1 min neziurejau....nzn zaidimas tikrai ne del to,ir be to kad jie letai nejuda,tik greitai judinant :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia kaip kam žinai.

Kiti jauni geimeriai gali ir ilgiau užtrukti apžiūrinėjant kūną ir t.t

Kaip galvoji, kodėl visi tie Laros Croft žaidimai buvo gana populiarūs? Lyg tyčia jie ant 'Tomb Raider Legend' ant ps2 pirmą kartą padarė, kad Lara galėtų sušlapti. XD

 

Boobies, boobies ant boobies only these days in games.

 

Man asmeniškai labiau petite merginos prie širdies. Bet ne tame esmė. Jei jie dar padarytų 'buyable' clothes charakteriams tai iškart matosi kur suka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia kaip kam žinai.

Kiti jauni geimeriai gali ir ilgiau užtrukti apžiūrinėjant kūną ir t.t

Kaip galvoji, kodėl visi tie Laros Croft žaidimai buvo gana populiarūs? Lyg tyčia jie ant 'Tomb Raider Legend' ant ps2 pirmą kartą padarė, kad Lara galėtų sušlapti. XD

 

Boobies, boobies ant boobies only these days in games.

 

Man asmeniškai labiau petite merginos prie širdies. Bet ne tame esmė. Jei jie dar padarytų 'buyable' clothes charakteriams tai iškart matosi kur suka.

Ne į temą

jo paziurek nauji tomb raideriai kiek turi custominiu kostiumu pc versijai...ir kokiu dar ;) pats meginau kelis del idomumo...kai losi su tokiu kostiumu net geda zmonem rodytis buna ;)

bet siaip lara niekad neturejo per daug gero veido ka jau ka bet to jie niekad nemokejo kurt...o siaip cia aisku idomu pajudint ten jo tuos...bet kazkaip zaidimas per daug greitas kad ta galetum labai panaudot . na bet visada smagu kai zinai kad neveltui kratai ta pulteli :book: i domu kodel nepadare mergom irgi ko nors tokio...kaip Ryu ten kas nors judetu , na japonai aisku tik apie save galvoja visada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai įdomu ar šis žaidimas bus toks pat sunkus kaip ir NG2, o gal dar sunkesnis..., nes mano žiniomis NG2 yra sunkiausias X360 geimas.

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai įdomu ar šis žaidimas bus toks pat sunkus kaip ir NG2, o gal dar sunkesnis..., nes mano žiniomis NG2 yra sunkiausias X360 geimas.

na nesakyciau kad NG2 sunkiausias and X,o del sito tai nzn demo buvo ganetinai idomi ir ne per sunki,bet cia daznai taip buna su tokio tipo zaidimais man kad as ju niekaip neuzbaigiu..tikrai tampa per sunkus,ta prasme kad ten belieka tik nezmonisku greiciu knopkiu spaudymas o ne losimas :book:

siaip per misijas manau kad bus visai idomu eit,ir coop juk bus,demo perejau kelis kartus visa,atsirakina 3 rezimai,taip pat Team Battles kur tiesiog su pertneriu visu skerdi,va ten tai mane ir uzlenke gana greitai,kur ten gintis, net nematai kas vyksta ekrane nuo tokiu ispuoliu ;)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na nesakyciau kad NG2 sunkiausias and X

Ne į temą

Žinai sunkesnį? Norėčiau pamatyti jo pavadinimą.

Sakydamas sunkiausias neturiu galvoj tik žaidimo perėjimą ant lengviausio sunkumo (Acolyte) ir viskas, o pilną žaidimo perėjimą ir visko įvykdymą, ką tik jis duoda. Warrior, Mentor, Master Ninja sunkumai, Survival mode ir t.t. = 1250G.

 

 

o del sito tai nzn demo buvo ganetinai idomi ir ne per sunki,bet cia daznai taip buna su tokio tipo zaidimais man kad as ju niekaip neuzbaigiu..tikrai tampa per sunkus,ta prasme kad ten belieka tik nezmonisku greiciu knopkiu spaudymas o ne losimas :book:

Daugumoj tokių žaidimų (hack'n'slash) užtenka spamint mygtukus ir praeini nemažai vietų gana nesunkiai (net ir and Hard/Very Hard/etc), bet tik ne NG.

 

 

siaip per misijas manau kad bus visai idomu eit,ir coop juk bus,demo perejau kelis kartus visa,atsirakina 3 rezimai,taip pat Team Battles kur tiesiog su pertneriu visu skerdi,va ten tai mane ir uzlenke gana greitai,kur ten gintis, net nematai kas vyksta ekrane nuo tokiu ispuoliu ;)

Dėl co-op, tai tikiu, kad smagu pasidraskyt ir padraskyt priešus į gabalus. Kojos, rankos ir kitos kūno dalys skraido į visas puses, kraujai trykšta gana gausiai. Ir žinai, kad kažkas visada tave gali pridengti iš nugaros. Hm, gal yra kokie co-op combo veiksmai? Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko girdeti atsiliepimu ish xbox versijos, tai ng2 tikrai buvo gan kietas rieshutelis, ir nemazhai kam pasirode neikandamas (kameros niuansai neprisidejo prie gameplay palengvinimo). Pazhaidus ng2s demo (accolyte, kk nereikia tik varyt) jauchiasi kad ant sudetingesniu rezhimu ten gali jau buti labiau darbas nei zhaidimas. Tikriausiai jau ne vienas ishmegino demo, bet kas dar nebande, tai bad news, demo charr yra ryu, so no shaking boobies :book:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko girdeti atsiliepimu ish xbox versijos, tai ng2 tikrai buvo gan kietas rieshutelis, ir nemazhai kam pasirode neikandamas (kameros niuansai neprisidejo prie gameplay palengvinimo). Pazhaidus ng2s demo (accolyte, kk nereikia tik varyt) jauchiasi kad ant sudetingesniu rezhimu ten gali jau buti labiau darbas nei zhaidimas. Tikriausiai jau ne vienas ishmegino demo, bet kas dar nebande, tai bad news, demo charr yra ryu, so no shaking boobies ;)

Ne į temą

apie ka cia kalbi zmogau. pereini demo su Ryu,atsirakina Aya ,tada gali pereit su Aya,dar atsirakina 3 rezimas Team Battles,ten kur losi su partneriu.juk rasiau apie tai o tu kaip is menulio nukritai :book: .del sudetingumo tai mane domina labiau pats zaidimas o ne visko surinkimas,ir pan.ten jau tikrai darbas buna, o zaidimu niekad del to nelosiau ir nelosiu,nebent buna idomu surinkti viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

apie ka cia kalbi zmogau. pereini demo su Ryu,atsirakina Aya ,tada gali pereit su Aya,dar atsirakina 3 rezimas Team Battles,ten kur losi su partneriu.juk rasiau apie tai o tu kaip is menulio nukritai :book: .del sudetingumo tai mane domina labiau pats zaidimas o ne visko surinkimas,ir pan.ten jau tikrai darbas buna, o zaidimu niekad del to nelosiau ir nelosiu,nebent buna idomu surinkti viska.

Ne į temą

Na, prisipazhinsiu zhaidzhiau kokias 15 min, o visko norejosi jau ishkarto... Na vadinasi reikes pasedet ilgiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

bet kas dar nebande, tai bad news, demo charr yra ryu, so no shaking boobies :D

Ne į temą

Štai ir atsispindi kas svarbu šiais laikais žaidėjams, scalman.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Atrodo tikrai gerai, jei turėčiau PS3, tikrai nusipirkčiau šį žaidimą. Nors ir esu perėjęs NG2 (kolkas tik Acolyte, tačiau....), bet norisi išbandyti visas NG Sigma 2 naujoves, ypač co-op.

Labai trūksta gore. Po kovos visur mėtosi kūnų dalys, bet kraujo beveik nėra. Keistai atrodo...

Ir dar per apžvalgą paminėjo "it's much easier". Ech, šito tai visiškai nesitikėjau :/ Aišku, nemažai žmonių dėlto tik apsidžiaugs.

Kas dėl naujų ginklų, tai naujas kardas atrodo galingai, tačiau kulkosvaidis ar kažkas panašaus į jį, tai nelabai derinasi prie nindzės.

 

Čia tik mano nuomonė :)

 

 

Ne į temą

del sudetingumo tai mane domina labiau pats zaidimas o ne visko surinkimas,ir pan.ten jau tikrai darbas buna, o zaidimu niekad del to nelosiau ir nelosiu,nebent buna idomu surinkti viska.

Ne į temą

Šiame žaidime viską surinkti yra sunku, bet kartu ir labai įdomu.
Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.