zion22

Kas gali buti? PC restartinasi

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki iskilo tokia problema...

Perintaliavus windows xp kompiuteris prodejo issijunginet(restartotis kai butu kas reset spaudinetu), ijungi kelia minutes padirba

vel isijunge uzsikrauna it t.t., man taip rodos bet nesu tikras tai prasidejo kai bandziau jos updateint.

Padariau sistem restore veike normalei pora valandu bet poto vel pradejo tai nzn kame cia beda.

Gal kas buvo susedures irgi?

 

P.S. su kompu tai tikrai viskas tvarkoj priestai su ubuntu metus sedejau veike kuo puikiausei,

kai intaliavau windausus sitos nesamones prasidejo nzn gal kopija sena turiu gal tame bedos....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkur panašiai man buvo, bet gali automatinius atnaujinimus atjungti ir šiaip čia gal ir kopija bloga, pilna klaidų arba kažką pats padarei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

greiciausia trojanas ar siaip koks virusas, yra taip man buve su stacionariu PC.

 

Tiesiog reinstall Windows XP ir problemos nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perintaliavau viska veike normalei, pato pagalvojau updeitint windausus... Tas pac viskas prasidejo tai susinervianau ir triniau tos xp lauk,

grizau vel ant ubuntu . Linux 4 ever...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.