zalgirietiz

PS2 Format Screen

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki turiu problema, ps2 ismeta sita screena Nuotrauka kai idedu neoriginalu zaidima, nezinau del ko cia taip atstiko, paskutiny karta su ps2 losiau pries dvi savaites, nieks nieko nejudino ir nelose su juo, bet snd isijungiau pradejo mesti, orginala idejau tai nuskaite, dvd filma taip pat. Bandziau pravalyt ps2 lazeriuka, su tuo acme cd kur pravalo, bet vistiek tas pats. Gal kam buvo panasiai atba zino kas gali buti? Ir kaip tai pataisyti? :thumbsup4:

Redagavo zalgirietiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

paskaitinejau bis playmanijoj ir sugalvojau palos tenkaichi 3 idedu diska ta pati error rodo kaip zalgirietiz kai persikau kad nebeveiks xD bet poto restartavua vel pasileido gerai man kartai pasito tokiu atvejo ant mano ps2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daznai buna kad palaikai reset mygtuka 3 sekundes ir isijunge, bent pas mane taip buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

babandyk taip : ijunk console be disko kur turi atsirasti pagrindinys meniu tai spausk :thumbsup4: tada nueikconsole kur versija turi buti uzrasyta ir spausk vel :) ir pasirink diagnosic off ,nes gali buti jis ijungtas on tai isjunk geriau. jei nesuveiks tai idek diska atsiras tau error spausk reset ir turetu veik na man tai buna kelis kartus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip buna kai bandai zaisti neoriginalu zaidma ant ps2 arba kai lazeris buna, na kaip sakant nusilpes :thumbsup4: todel manau geriausia butu ardyt konsole ir pravalyt visa dvd rom: lazeri, motora, kuris vazineja lazeri, metaliukus, kurie laiko lazeri, pareguliuot lazerio stipruma ir auksti, nemanau, kad tai labai sunku :) Bet po tokio pravalymo ps2 turet veikt kaip naujas, nes pats pries metus taip dariau ir iki siol veikia :)

Ne į temą

as cia apie PHAT kalbejau
Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti cipas isjungtas.

Issiaiskinau kad kazkoks tai Matrix chipas, bet nezinau kaip paziuret ar ji enabled ar disabled.

 

LFXiksas mano Slim'as Sph-70004.

 

dinamitasas, Vytautasxp bandziau situs budus bet nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai visu pirma bandyk ijungti chipa, jei jis isjungtas, o jei ne chipo kalte, tai tektu ardyt ir ziuret kaip suka neoriginalu diska, gali but, kad pradzioje kai ijungi konsole su disku, diskas pradeda striginet ir iskart nesisukt, tik po kazkiek laiko jis pradeda suktis ir sustoja ir ismeta error. Taigi jei tokia problema, tektu viska pravalyt ir pati lazeri tvarkyt :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va problema tokia, kad pas manes kitoks chipas ir nelabai zinau koks ten ant tavo buna tas valdymas :thumbsup4: na pvz pas manes jei nori zaist ps1 game reik 2 kartus greit paspaust reset mygtuka ;D arba jei nori dvd ziuret, reik paspaust reset mygtuka ir laikyt ji iki tol kol atsiras sony logo :) zodziu, pabandyk pazaist su visokiom tokiom kombinacijom arba pabandyk paieskot google apie savo matrix, ar koks ten tas, chipa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.