auron

Kaip prisijungti prie interneto su PSP?

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

o nera kokio homebrew kad surastu mano tv signala psp? nes nei vieno mano teliko nera sarase

bandei irshell?

koks telikas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau prisijungt prie interneto su slaptazodziu ir sako:

A connection error has occured.

The key information exchange timed out.

Tai ka tai galetu reikst? Ar tai, kad netinka passwordas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu problema. As noriu prisijungti prie interneto su psp. Pas mane yra teo bevielis risys tiksliau modemas pastatytas. Nu ir bandziau conektint ir nieko nesigavo nu susiradau modemo nustatymus irases narsykleja ip adresa nu ir tada nebuvo uzdeto jokio apsaugos kodo tai uzdejau ir psp suvedziau ip adresus dns adresus bet kaip ir prisikonektina tiktai ant galo psp ismeta uzrasa : connection to the server failed. A DNS error has occurred (80410410) ir kai konektinuos ir kompas ismeta kazka ten parasyta kazkas ip adreaso konfliktas neatsimenu tai vat gal galetumet kas nors padet nes psp gavau neseniai ir nelabai moku naudoti mano nuomone intero nustatimai blogi arba psp nesamone kur nors busiu parases. jei kas mokat prikonektint ir turit zebra interneta kartu su modemu jei nesunku parasykit nustatymus interneto ir psp konscoles is anksto aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant psp nereik ten jokiu nustatymu keitinet,tiesiog susirandi savo accses point ,yvedi passwors ir prisijungi... beje kazkur yra gidas

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandei irshell?

koks telikas?

vienas JVC kitas PHILIPS dar kitas shivaki, ir dar du vinas BANGA kitas TAURAS :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jo but gerai kad imestumet kap pasidaryt kad pagautu rysi nes as ir turiu banga savo kambary
Redagavo GORILLAZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aj tada prastai ;) reiktu routeri pirk bet krc tikrai nepirksiu moket 200 - 300 lt ir jis man nereikalingas yra tik del psp nepirksiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane viska galim is to modemo pasidaryt nes jame yra wlan nu pagauna ji psp tik neduoda narsyt man reikia kad kas turit modema speedtouch 585 ir zebra intika kad duotumet nustatymus modemo tada susitvarkau modemo nustatymus ir psp lengvai prisijungsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka pas visus taip ? 5min lauki kol uzkraus delfi pvz ? :P tai nafik isvis tada dejo ta wifi

Ne į temą

tam kad zmones online galetu palost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.