auron

Kaip prisijungti prie interneto su PSP?

Rekomenduojami pranešimai

Nu man ir one.lt neatidaro kazkas gal yra

del ONE.LT tai cia gal koki topic'a sukurti kuris laikytusi virsui. Ant PSP one.lt neuzsikrauna, be papildomu pastangu !!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS buvau nuwares prie statoilo, bandziau junkt intera nepavykorodo kad A connection error has occurred. The WLAN switch is not turned on. ta paty rodo ir lukiole. Marijampoleje, pacem mieste weike tipo tas bewielis, bet ir ten neweike, gal kas galit patart ka daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS buvau nuwares prie statoilo, bandziau junkt intera nepavykorodo kad A connection error has occurred. The WLAN switch is not turned on. ta paty rodo ir lukiole. Marijampoleje, pacem mieste weike tipo tas bewielis, bet ir ten neweike, gal kas galit patart ka daryt?

ijunk ant devaiso WLAN knopke (virsui turi slim, kairej sone turi fat) ir problemos issprestos :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS buvau nuwares prie statoilo, bandziau junkt intera nepavykorodo kad A connection error has occurred. The WLAN switch is not turned on. ta paty rodo ir lukiole. Marijampoleje, pacem mieste weike tipo tas bewielis, bet ir ten neweike, gal kas galit patart ka daryt?

Ne į temą

Ot genijus, bando naršyt internetą Wlan'u, nors wlan išjungtas :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HELP!va db nusipirkau routeri viska padariau kaip cia ir kai einu i intika krauna puslapi ir raso Communication with the server failed.A DNS error has occured.(80410410)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plz padekit nesuprantu angliskai vat

 

Kas pades man kad veiktu normaliai tam 460 tasku

Redagavo Thesty

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man dbr namie suranda prisijungimo serveri ( nezinau kaip tai pawadint). Kai suranda, paspaudziu as ant jo ir ten pawadinimas (suprantu) WLAN security setting (nu nzn as palieku ant WEP, gal blogai, nzn) poto yra WEP Key ( wa sito as ir nzn, bandau ywest kazka bet niekas nesigauna, ismeta lentele the characters you entered are not valid... tai ka man ce reike ivest ?)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veikias tas internetas ant psp bet sakykit kas gali but, kad www. one .lt neuzkrauna, kiti veikia???

taigi..Jums reikės:

PC

PSP

Interneto

 

Per pc įeinat į one lt,ir turėtumet adreso juostoj pamatyt kažką panašaus:http://c16.one.lt/navigateWithCookies.do;j...ty.ownmain.page

Tai va,kad su psp įeit į one,jums reikės šio adreso,jį surenkat į psp adreso lauką ir džiaugiatės

P.S. viską reikia rašyt tiksliai,dydžiai raidžiu irgi svarbūs.

P.P.S. veiks gana lėtai

P.P.P.S. reiks įjungto Conserve memory View Settings'uose

 

by nnemo

 

Mokek paieka naudotis tokia tema neperseniausiai buvo

 

 

Ne cia papostinau srry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man jau pajunge mieste intera, bet ydomu dar wienas dalykas. Skaiciau ankstesniuose sios temos puslapiuose jog galima ir per Zebra modema pasijungt, kaip tai padaryti? butinas tas routeris? gal jei modemas yra jo nereike?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki wiska darau kaip parasyta tutoriale ir man paraso kai skanuoju

An internal error has occurred. (00000001) kas cia gali buti ? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu neturi prie ko prisjungt( Acess Point), reikia routerio... kad galetum prisijungt :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.