lucosius

Hama atminties kortelės

Rekomenduojami pranešimai

Norėjau paklausti kaip jų kokybė ar ar geros jos? Aš pirksiu Hama memory card 64MB :) Verta ar nlb?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš BMS pirksiu, o man tai nieko nekainuos. Na ir šiaip tai nėra svarbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nepatarčiau pirkti.. Išauga tikimybė sucorrupt'inti žaidimų save'us. Plius kainuoja nepigiai manau. Negi nepaprasčiau per uLaunchELF pasimėtyti nereikalngus save'us į PC? Ir kai jų prireikia atgal pasiimti? :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau turiu nusipirkęs ir šiaip viskas labai gerai veikia ir viskas ok yra. Kaip bus taip bus :blink: Greitai savo seivų įmesiu :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjau kainas, tai 32MB Hama atminties kortelė kainuoja tiek pat, kiek 8MB Sony. Nedaug primetus, galima jau ir 64MB paimti. Gan nemažas skirtumas. Na, nusipirkčiau, save'ų negaila - dings tai dings, iš naujo pereisim, bet ar nedaro blogos įtakos tokia kortelė pačiam PS2? Negadina? Nejaugi daugiau niekas neturėjęs Hama?

 

lucosius, skirtumas jaučiasi kažkoks kaip su Sony ir kaip su Hama?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Powka, tai mano pirmoji MC. Nežinau kuo jos skiriasi, bet kiek matęs neskaitant pačios kortos išvaizdos jos niekuo nesiskiria.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu 16 MB Hama kortele. Konsole - PS2-plonas, necipuotas. Pastebeta problema - ne visi originalus zaidimai "mato" sia kortele. 8 MB Sony kortele mato visi zaidimai.

Kitas minusas - ji siek tiek didesne, uz Sony ir netelpa i originalaus zaidimo dekla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm... Pats turiu 32mb Hama kortele. Problemo kol kas nekilo. Na nebent atminties stygius, nes per pusmeti sugebejau ja uzpildyti :)

O pereitu RPG seivus trinti gaila :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.