dinamitasas

padekit error 0xc000007b

Rekomenduojami pranešimai

prausau gal kam nors tai buvo .atsirado man toks error 0xc000007b ant framework buvo 2v ir kai perasaiu i 3 problema tada iskylo. ir dabar kai bandziau perasity window xp sp2 man tas pats bandziau irasyti nero burning rom 7 yrase bet su tuos error .ir internetoas vodafone mobile connect belaidis internetas nepasileidzia.bandziau su regcure programa nieko nepadejo vel perisntalaviau windowsus ir tai nieko nepadejo skanavau kompa nerado jokiu virusu .Prasau padekit gal kam nors tai buvo .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam taip buve tai susidure su WORM_KLEZ.E virusu. Praskanuok butent su Norton Antivirus arba Macafee Antivirus, jei ten tas virusiukas tai turi Nortonas surast ir sutvarkyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tik sitos 2 randa ta virusa? Taip bent...

Yra sansu, kad ir kitos antivirusines ras, bet sitos tai tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors ir kompa perisntaliavau ir visus hardus is naujo formataves man tuomet turetu dingti tas virusas

EDIT: nerado to viruso ,nes turbut as kokiu 6 kartus peranstaliavau windowsus ir pilnai suformatuodavau visus hdd ,bet vistiek dekui uz pagalba ateityje zinosiu kame cia beda :D

Redagavo dinamitasas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors ir kompa perisntaliavau ir visus hardus is naujo formataves man tuomet turetu dingti tas virusas

EDIT: nerado to viruso ,nes turbut as kokiu 6 kartus peranstaliavau windowsus ir pilnai suformatuodavau visus hdd ,bet vistiek dekui uz pagalba ateityje zinosiu kame cia beda ;)

tai tau gali buti kad hdd ragas pareina kasnors su detalem gal blogai ram ar kuom!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad jam net nera 1 metu senumo ! :mellow:

Dažniausiai HDD butent pirmais metais ir pareina. Jeigu tarnauja toliau tai dažniausiai ir 10 metų pratarnaus ir nieko jam nebus.

 

Siulau paimti kokią Surface Check programą ir patikrinti dar visus blokus kartų su MBR dėl viso pikto dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.