Degenerated

Xbox mod

Rekomenduojami pranešimai

jo,korpusa pjaut patogu su siaurapjukliu rankiniu, bet jai tingi tai naudok tiesini slifuokli (ar kaip jis ten vadinasi)

 

del led juostos pas mane galima sakyt tokia pati tik melyna...(rcl'e pirkau)

man bent jau su tuo slifuokliu tai nieko ispudingo... apdirbt pjuviams arba didesniems pjovimams tai labai gerai, bet smulkmei tai bent jau man netiko, nezinau gal antgalio neturejau tinkamo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar pas mane bus dvd-romas isorej ir galvoju laikyt standartiniam dekle, bet ji kazkaip pritvirtint prie stalo reik ar panasiai kad nebutu vibraciju?

Kas bus sandariam dėkle? DVD-ROM'as? Tiesiog nespardyk jo ir viskas bus gerai :)).

 

man bent jau su tuo slifuokliu tai nieko ispudingo... apdirbt pjuviams arba didesniems pjovimams tai labai gerai, bet smulkmei tai bent jau man netiko, nezinau gal antgalio neturejau tinkamo...

Parodyk, ką čia pjaustei, kad dremel'is tau netiko smulkmei :). Smalsu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas bus sandariam dėkle? DVD-ROM'as? Tiesiog nespardyk jo ir viskas bus gerai :)).

Parodyk, ką čia pjaustei, kad dremel'is tau netiko smulkmei :). Smalsu :)

as apie standartini dekla dvd-romo, ta ant 4 koju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm.. Sujungiau du LED'us, vienas dega stipriau, kitas silpniau.. Kas gali buti? (pabandizau su kitu LED'u, ta pati problema)

Jau susitvarkiau :) Reikejo sujungti nuo saltinio pacio nauja LED'a, o ne nuo kito LED'o.. Tik neisivaizduoju kodel

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm.. Sujungiau du LED'us, vienas dega stipriau, kitas silpniau.. Kas gali buti? (pabandizau su kitu LED'u, ta pati problema)

Jau susitvarkiau :) Reikejo sujungti nuo saltinio pacio nauja LED'a, o ne nuo kito LED'o.. Tik neisivaizduoju kodel

fizikos turbut nesimokei. nu zodziu paprastai paaiskinsiu.

 

jungiant led'a nuo led'o pirmas led'as gauni pilna itampa, sekantis jau gauna kiek liko is tos grandines, sekantis vel maziau, taip ir silpsta itampa kuria gauna, nes grandine ne taip paskirstoma. ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas bus sandariam dėkle? DVD-ROM'as? Tiesiog nespardyk jo ir viskas bus gerai :D).

Parodyk, ką čia pjaustei, kad dremel'is tau netiko smulkmei :D. Smalsu :D

dabar reik paskutines skardines dazu is parduotuves vilniuje ir case modas bus baiktas per diena. tik kad jopstararai kaip man ja gaut?!~ kaune parduotuves nera. o is senuku daugiau gyvenime dazu nepirksiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar reik paskutines skardines dazu is parduotuves vilniuje ir case modas bus baiktas per diena. tik kad jopstararai kaip man ja gaut?!~ kaune parduotuves nera. o is senuku daugiau gyvenime dazu nepirksiu

Senukuos dazai lievi? (tik klausiu) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senukuos dazai lievi? (tik klausiu) :D

nu taip idomiai:

 

nusipirkau viena skardine viskas ok... bet gavos taip kad turejau pertrauka daryti darbuose, pastovejo ji menesi koki ( apie ~5-dali like buvo) bandau vel purksti... nepurskia normaliai, tokiais kai kleckais varo "grubiai" be jegos. nu galvoju velniop, nedaug ten tu dazu buvo, nulekiau i senukus, kaip tik akcija buvo tiem patiem dazam. pasiemiau, susimokejau, paziuriu kazkokia keista man ta skardine, o ji visa apdulkijus tokia ir matos kazkoks asistentas grubiai su pirstu nuvalyt "tipo bande". ai galvoju sueis, jeigu parduoda tai turetu dar but gera (yeah,right.....). ir tas pats jai yra kas ir pirmajai skardinei, tiesiog dazai pasene, galvojau gal purkstukas blogas, bet vat susiveikaiu normaliu montanos purkstuku ir tas pats. tai vat dazu daugiau nepirksiu is tu chaltursciku, o geriau jau sumokesiu biski daugiau bet imsiu is parduotuves tuo normaliai uzsiemancios pvz colorshop.lt

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu taip idomiai:

 

nusipirkau viena skardine viskas ok... bet gavos taip kad turejau pertrauka daryti darbuose, pastovejo ji menesi koki ( apie ~5-dali like buvo) bandau vel purksti... nepurskia normaliai, tokiais kai kleckais varo "grubiai" be jegos. nu galvoju velniop, nedaug ten tu dazu buvo, nulekiau i senukus, kaip tik akcija buvo tiem patiem dazam. pasiemiau, susimokejau, paziuriu kazkokia keista man ta skardine, o ji visa apdulkijus tokia ir matos kazkoks asistentas grubiai su pirstu nuvalyt "tipo bande". ai galvoju sueis, jeigu parduoda tai turetu dar but gera (yeah,right.....). ir tas pats jai yra kas ir pirmajai skardinei, tiesiog dazai pasene, galvojau gal purkstukas blogas, bet vat susiveikaiu normaliu montanos purkstuku ir tas pats. tai vat dazu daugiau nepirksiu is tu chaltursciku, o geriau jau sumokesiu biski daugiau bet imsiu is parduotuves tuo normaliai uzsiemancios pvz colorshop.lt

A..viskas aisku :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dabar ruošiuosi daryti bandymą su mašininiais dažais blizgiais daryti nes liks nuo mašinos dažimo tik kad niekaip nesugalvoju kokia spalva rinktis ir kokiam game skirti xbox :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dabar ruošiuosi daryti bandymą su mašininiais dažais blizgiais daryti nes liks nuo mašinos dažimo tik kad niekaip nesugalvoju kokia spalva rinktis ir kokiam game skirti xbox :D

o kam zaidimui? tiesiog pasidaryk kad graziai atrodytu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va :D tik dar nzn ar palikt ta dvd-romo skyle ar uztaisyt, kaip manot kaip geriau ausinimosi atzvilgiu?

 

Nuotrauka

Redagavo slc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.