Nix

Klausimas del TV ir xbox 360

Rekomenduojami pranešimai

Turiu klausima. Turiu namuose televizoriu samsung ir noriu kad draugas is amerikos man atvestu xbox 360 (gaunasi pigiau nei pirkti lietuvoje). Taciau girdejau kad amerikoje pirktas xbox'as gali netikti europiniam televizoriui ir prijungus xbox'a prie teliko matyciau nespalvota vaizda. Ar tai tiesa? Prasau padekit reikia tikslaus atsakymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Samsung LE32M61BX LCD

Buvau prie sito televizoriaus pajunges ps2 irgi atvezta is amerikos nuchipinta lietuvoje. Tai daugelis zaidimu buvo nesplavoti baiminuosi kad taip nebutu su xboxu, nes tuomet tektu pirkti xboxa lietuvoje kad viskas puikiai veiktu.

 

Edit: Prasau padekit pasirinkti ar pirkti lietuvoje ir moketi 500lt daugiau ar pirkti amerikoje bet rizikuoti matyti nespalvota vaizda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galetumete patarti koki nors vilniuje patikima zmogu kuris pardavineja flashintas xbox 360 premium konsoles?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš amerikos nusipirksi NTSC versija ir žaidimai pirkti čia neveiks.

Zaidimu niekada neperku o siunciuosi is neto taip kad galima tiek pal tiek ntsc atsisiusti ir zaisti as tik del televizoriaus spalvu nerimauju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimu niekada neperku o siunciuosi is neto taip kad galima tiek pal tiek ntsc atsisiusti ir zaisti as tik del televizoriaus spalvu nerimauju

tai tavo telikas nepalaiko NTSC ? na nzn mano samsungas irgi nenaujas jau,paprastas 21' telikas bet kadangi palaiko PAL/NTSC tai nera jokiu problemu kad ir ka pajungtum,nebent tavo tv tik PALinis tada aisku nerodys

o ka tu neturi moniko? kad ir ta kuris prie pc,arba kita atskira nusipirkt,jei jau nori jungt prie paprasto teliko,nesuprantu tir monikai kapeikas kainuoja,kad ir paprasciausias,vistiek duotu su boxu 720p ir jokiu problemu

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima. Turiu namuose televizoriu samsung ir noriu kad draugas is amerikos man atvestu xbox 360 (gaunasi pigiau nei pirkti lietuvoje). Taciau girdejau kad amerikoje pirktas xbox'as gali netikti europiniam televizoriui ir prijungus xbox'a prie teliko matyciau nespalvota vaizda. Ar tai tiesa? Prasau padekit reikia tikslaus atsakymo.

Čia priklauso ne nuo XBoxo, o nuo televizoriaus, reikia multisisteminio teliko ir viskas bus spalvotai. Taigi tikrink savo Samsunga :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniuje kiek zinau planetariume prie VCUP pardavineja tokius boxus ir bent jau man patys sake jog pas juos konsoles RROD nepasigauna nezinau kiek tiesos, bet jie ten verciasi visais konsoliniais dalykais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniuje kiek zinau planetariume prie VCUP pardavineja tokius boxus ir bent jau man patys sake jog pas juos konsoles RROD nepasigauna nezinau kiek tiesos, bet jie ten verciasi visais konsoliniais dalykais.

Indeed,

pirkau pas juos elitova,ir mazuj psp, viskas kuo puikiausia eina,+geimus galima keistis x`ui po 50lt,

recommended:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau, nauji telikai palaiko visus formatus, ypač LCD, nes specifikacijose taip rašoma (NTSC, PAL ir Secam).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jai jungčiau su laidu prie monitoriaus kompiuterio?

kaip tu gali prie monitoriuas prijungti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.