mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Jei dar kam reikia pakvietimu,tai sakykit ;) Neturiu dar nei vieno pakviesto zmogaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia turbūt galioja taisyklė- kas pirmesnis, tas gudresnis. aš irgi dar is sito forumo niekam pakvietimo nedaviau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Killerbug pritariu tau :) Tik kas nors parašo vos kelios min. praėjo ir jau po pakvietimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai ir man tada kas atsiųskit tą pakvietimą, pažiūrėsiu kas ten per š... :) marjukaz@yahoo.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia turbūt galioja taisyklė- kas pirmesnis, tas gudresnis. aš irgi dar is sito forumo niekam pakvietimo nedaviau.

as daviau tik 1-2 zmonem lygtais is cia paprasiusiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokį klausimą. jeigu jau pakvietei 20 draugų, tapai Z-list Memberiu ir kaip užsisakyt tą maikę?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokį klausimą. jeigu jau pakvietei 20 draugų, tapai Z-list Memberiu ir kaip užsisakyt tą maikę?

Kai baigsis BETA versija, tada tau jau turetu pranest ar kazka panasaus.Siaip ar taip turesi gaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokį klausimą. jeigu jau pakvietei 20 draugų, tapai Z-list Memberiu ir kaip užsisakyt tą maikę?

maikę gausi ir prieš atidarymą, tik turi gauti patvirtinimą, kad tau ją siuncia. tai turetų būti maždaug už savaitės nuo tada, kai tapai Z-listeriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, užsiregistravau. Kažką ten sulošiau ir bendras skaičius pas mane dabar 27PTZ, tai ar normaliai gavau ar slabnai kaip pirma diena lošiant?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu zmones paprasykit pakvietimo is manes emailu dorganaso@gmail.com arba AZ

aciu :D

Redagavo Dorganaso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 291 PTZ. Surinkau per 3 savaites. Dabar kaupsiu iki 625 ir imsiu PS3. Nors dar pilnai neapsisprendziau ko istikruju noriu. Atrodo, kad viskas tikra, nors marskineliu dar negavau, ir abejoju ar gausiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai idomu kada ten naujina tu daigtu bukle? Nes kada paziurek, tada Fresh out, o youtubej buvo vienas video kur uzsisake psp, o kaip jis teige uz ~17min beveik visi daigtai jau buvo Fresh out..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.