mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Atsiuskit ir man pakvietima mindee9@super.lt

Pasiunciau.

 

:D Ir tau pasiunciau

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir man atsiuskit nors abejingai ziuriu i tokius dalykus :/ restartas@gmail.com

Redagavo Rest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tika pabandziau sau i kita el pasta nusisiust pakvietima, prisireginau ir vistiek gavau 2 ptz :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tika pabandziau sau i kita el pasta nusisiust pakvietima, prisireginau ir vistiek gavau 2 ptz :D

 

pagal ideja lygtais spali turetu wipint tokius dalykus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ten sone kur My Locker (comin soon) parasyta 1 alerts (kur veliavele). Ka tai reiskia?

 

EDIT: o jeigu tarkim per informatika is kokiu 10 PC prireginciau per savo invite, tai man nenubrauktu tasku, jei is to paties tinklo siusiu?

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ten sone kur My Locker (comin soon) parasyta 1 alerts (kur veliavele). Ka tai reiskia?

 

EDIT: o jeigu tarkim per informatika is kokiu 10 PC prireginciau per savo invite, tai man nenubrauktu tasku, jei is to paties tinklo siusiu?

Ne į temą

taigi tas pats ip adresas :D negautum tasku.
Redagavo trX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

taigi tas pats ip adresas :) negautum tasku.

Ne į temą

Gaut tai gauciau, bet ar nenuminusuos paskiau? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

0 Kokie jusu nickai ten?kada sius i lietuva?Nemokamai siuncia?Yra koks forumas?saugu?Nes as tik pirma diena ten

Nicku ten nera, tik vardai ir pavardes. I LT sius nuo Spalio 15d. Nemokamai. Nera. Saugu.

 

(Jeigu klystu- pataisykit.)

 

 

O beje, kada prizus atnaujins? Db viskas kas pigiau ispirkta sausai... Tik tas TV kur neseniai atsirado, iPhone coveriai ir motoroleris likes... :D

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O beje, kada prizus atnaujins? Db viskas kas pigiau ispirkta sausai... Tik tas TV kur neseniai atsirado, iPhone coveriai ir motoroleris likes... :D

 

 

5. Why is everything “Fresh Out” in PTZ Place: We are “fresh out” because the overwhelming early response to Lockerz blew right through our initial inventory. We will re-stock PTZ Place with new items starting this Friday, August 14.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

5. Why is everything “Fresh Out” in PTZ Place: We are “fresh out” because the overwhelming early response to Lockerz blew right through our initial inventory. We will re-stock PTZ Place with new items starting this Friday, August 14.

What the...?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.