tigrazx

del zaidimu kelimo

Rekomenduojami pranešimai

tai vat atsisiunciau zaidimu ir keliu i iso , visi susikelia taciau veliau kai ienu per psp zaisti zaidimu as ju nematau? cia blogi zaidimai ar su psp kazkas?

 

tai vat atsisiunciau zaidimu ir keliu i iso , visi susikelia taciau veliau kai ienu per psp zaisti zaidimu as ju nematau? cia blogi zaidimai ar su psp kazkas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat atsisiunciau zaidimu ir keliu i iso , visi susikelia taciau veliau kai ienu per psp zaisti zaidimu as ju nematau? cia blogi zaidimai ar su psp kazkas?

gal kartu su katalogais keli (papkem).. arba neisarchyvaves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

psp bent nuflashintas ? :oops:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Temas keli i Themes jai dar toks pas tave ira nu vnz zaidimai kelesi tajp Pwz D:(<Cia tavo tas psp rastas diskas)/ISO ir meti i papke o temas i D:(<Cia tavo tas psp rastas diskas)/PSP/Themes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai krc , nu ijungi USB laida , tada iveini i ISO Imeti savo zaidima ten pvz : (nba09(PSP)) Nu ir krc man ant psp raso Please wait... ir man kraunas ka as zinau kiek laiko ir net nerodo kad zaidimas rasosi. bet paskiau buna irasitas bet neveikia nieko.

 

tai vat atsisiunciau zaidimu ir keliu i iso , visi susikelia taciau veliau kai ienu per psp zaisti zaidimu as ju nematau? cia blogi zaidimai ar su psp kazkas?

Pas mane zinokit ligiai tas pats. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.