llaukas

Baterijos problema?

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, mane istiko problema, matot buvau durnas ir isirasiau 6.00 versija (niekam nepatariu jos rasytis), o tik paskui pamaciau, kad nera 6.00m33 versijos (atristos) Tai teko ieskot variantu downgradint, tai tik vienintelis buvo: Padaryt paprasta baterija i pandora.

Viskas pavyko, isardziau baterija, nutraukiau ta laiduka.Po to suklijavau batarke ir viskas veikia, isijunge ,,Pandora" meniu, perasiau viska. PSP pavirto i versija 1.50.

Atsikeliu ryte, noriu ijungt psp, nieko nesigauna, nei pandoros meniu, nei psp meniu, NIEKO!!! Baterijos pakraut neimanoma. (su ac adapteriu psp isijungia, bet rodo kad baterijos ner, nors ji ikista)

Tai sakau gal pagelbekit, kaip jus manot cia mono psp kalte, ar baterijos? nunchuks.gif

Nes jai baterijos tai viskas ok thumbsup4.gif is ebay nusipirksiu, bet jai psp problema tai... dwn.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia jau tikrai, labiau baterijos problema, nei psp :D o batarke originali ar ne ? jei kokia neorginali, tai tikrai galejo persprogt, nes kazkada turejau neorginalia ir man ji per kelias dienas nusprogo :D o jei originali, ta nezinau, gal blogai kazka padarei, darydamas pandora

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu pilnai iskrovei batarke? nes kiek girdejes reik iskraut nes paskui "sufailins" ir svamzdec batarkej naujos reik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.