doomblaz

Zaidimu nuoma

Rekomenduojami pranešimai

Teisus, neteisus, cia ne teismas, cia diskusiju forumas, ir kiekvienas cia rases yra savaip teisus ir savaip neteisus, o tiesa visada yra kazkur per viduri, kiekvienas turi savo nuomone, savo isitikinimus ir tai yra gerai, tik diskusijose gimsta tiesa...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei uzsiimi rimtu bizniu visada turi kazkiek procentu nurasyti i nuostolius, pvz. savitarnos parduotuvese apie 5% prekiu yra nurasoma ant vagysciu, ir tu prekiu is tikruju kazkiek pavagia, buna, kaip man kelis kartus pasitaike, superki naujas detales kompui ir ji surinkinedamas padarai klaida ir netycia proca sudegini, jau apie 300 Lt nuostolio, viena karta nesiau daug prekiu kruvoj ir man isskrito kietas diskas ant laiptu, dar - 300 Lt nuostolio...

 

Nezinau kodel kitos firmos nebankrutuoja mokedamos mokescius, as ir kazkaip dar nebankrutavau nuo 1995 metu liepos 1 d. turiu imone, dar gyvas, visiems sunku, kam siais laikais lengva, bet jau 14 metu dirbu ir uzsidirbu... Ir net kartais mokescius moku :)

Ne į temą

Teisingai sakai cituoju : (Ir net kartais mokescius moku :))

O didele uzdirbtu pinigu dalis ir nueina i mokescius. Kaip tu sakai jei turi "firma" tiek metu turetum zinoti

 

 

Teisus, neteisus, cia ne teismas, cia diskusiju forumas, ir kiekvienas cia rases yra savaip teisus ir savaip neteisus, o tiesa visada yra kazkur per viduri, kiekvienas turi savo nuomone, savo isitikinimus ir tai yra gerai, tik diskusijose gimsta tiesa...

Ne į temą

Del sito tai galima sutikti

 

Neziunekasne

Daug kur netiesa sakai ir daug kur sudirbciau tavo teiginius trauktus is paties galvos taikliais argumentais ,bet koks tikslas man dabar rasyt ilgus komentarus su paaiskinimais - laiko sugaisciau o ir naudos ar butu .

Ne į temą

:) v Tu cia kazka spangsti. Kur netiesa sakau ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos firmos ne tik mano moka mokescius, lietuvoj siandien yra apie 60000 veikianciu imoniu ir visos jos moka mokescius, bet jos dirba, veikia, ka dabar darysi mokesciai buvo, yra ir visada bus, cia ne priezastis nekurti imones...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos firmos ne tik mano moka mokescius, lietuvoj siandien yra apie 60000 veikianciu imoniu ir visos jos moka mokescius, bet jos dirba, veikia, ka dabar darysi mokesciai buvo, yra ir visada bus, cia ne priezastis nekurti imones...

Ne į temą

kaip pasake vienas protingas zmogus: "gyvenime neisvengsi tik dvieju dalyku: mirties....ir mokesciu"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos firmos ne tik mano moka mokescius, lietuvoj siandien yra apie 60000 veikianciu imoniu ir visos jos moka mokescius, bet jos dirba, veikia, ka dabar darysi mokesciai buvo, yra ir visada bus, cia ne priezastis nekurti imones...

Ne į temą

Nu tu juokini :book: jei visos firmos moketu mokesciu kokius privalo moketi puse butu jau senai uzsidariusios o kita puse prie bankroto ribos. (Neskaitant didziuju imoniu) Faktas
Redagavo Rest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai yra Kaune kur ps3 zaidimus nuomuoja ? man tik Lituanikos IKI minejo, bet man toloka :whistling: gal kas zino kur arciau ir kokiom salygom ? aciu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek teko girdeti pvz Klaipedoje yra nuoma> savaitei zaidimas - 50lt... deja esme tokia, kad pats zaidimas negali buti naujas, nauju nieks neduos, taigi praktiskai tu savaitei gauni zaidima kuri galetum isigyti visam laikui pridejes dar 20lt, o gal net nieko nepridejes... gal atpigs, bet kolkas tokia nuoma, mano manymu, yra per brangi...

 

 

mazos kainos, didelis zaidimu pasirinkimas - tada gal ir as uz nuoma... taciau vargu ar tai ivyks

Redagavo joniss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek teko girdeti pvz Klaipedoje yra nuoma> savaitei zaidimas - 50lt... deja esme tokia, kad pats zaidimas negali buti naujas, nauju nieks neduos, taigi praktiskai tu savaitei gauni zaidima kuri galetum isigyti visam laikui pridejes dar 20lt, o gal net nieko nepridejes... gal atpigs, bet kolkas tokia nuoma, mano manymu, yra per brangi...

mazos kainos, didelis zaidimu pasirinkimas - tada gal ir as uz nuoma... taciau vargu ar tai ivyks

gal gali pasakyti kur nuomuoja klaipedoje? ar ten kokia filmu nuoma tik siaip dar ir zaidimus nuomuoja kelis? :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos firmos ne tik mano moka mokescius, lietuvoj siandien yra apie 60000 veikianciu imoniu ir visos jos moka mokescius, bet jos dirba, veikia, ka dabar darysi mokesciai buvo, yra ir visada bus, cia ne priezastis nekurti imones...

Mokesčiai ne priežastis nekurti įmonės - su šituo sutinku. Bet priežastis yra lietuviški mokesčiai, kai turi 50-60% atiduot valstybei. Todėl lietuvoj verslą išlaiko nebent vagys ir žinoma visi gigantai, nes juos remia valstybė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal gali pasakyti kur nuomuoja klaipedoje? ar ten kokia filmu nuoma tik siaip dar ir zaidimus nuomuoja kelis? :D

ten kaip supratau nuomuoja senus zaidimus (t.y. <2009), jei tai dar vyksta tai vyksta turguje, bet kaip sakiau patys zaidimai sitie kainuoja 40-70lt... tad negeriau butu nusipirkt viena zaidima, kad ir uz 70lt, tureti ji kiek nori, o kai nebenori issikeisti i panasaus meto ir t.t....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek teko girdeti pvz Klaipedoje yra nuoma> savaitei zaidimas - 50lt... deja esme tokia, kad pats zaidimas negali buti naujas, nauju nieks neduos, taigi praktiskai tu savaitei gauni zaidima kuri galetum isigyti visam laikui pridejes dar 20lt, o gal net nieko nepridejes... gal atpigs, bet kolkas tokia nuoma, mano manymu, yra per brangi...

mazos kainos, didelis zaidimu pasirinkimas - tada gal ir as uz nuoma... taciau vargu ar tai ivyks

50lt savaitei , o tai dienom negalima ??? Kaune lituanikos IKI tai pirma diena 10lt, o paskui po 5lt + nuolaidos savaitei gaunas 25-30lt grajus. Yra nemazai graju zada kad ir naujausius vesis... nu zodziu gerai pasibandyt ar geras grajus .. o jei geras iskart gali ir nusipirkt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek teko girdeti pvz Klaipedoje yra nuoma> savaitei zaidimas - 50lt... deja esme tokia, kad pats zaidimas negali buti naujas, nauju nieks neduos, taigi praktiskai tu savaitei gauni zaidima kuri galetum isigyti visam laikui pridejes dar 20lt, o gal net nieko nepridejes... gal atpigs, bet kolkas tokia nuoma, mano manymu, yra per brangi...

mazos kainos, didelis zaidimu pasirinkimas - tada gal ir as uz nuoma... taciau vargu ar tai ivyks

Man tik idomu koks tau skirtumas ar tau nauja ar naudota duotu ? Vistiek nuomojiesi o ne perki :):):):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tik idomu koks tau skirtumas ar tau nauja ar naudota duotu ? Vistiek nuomojiesi o ne perki :D:):):)

nu turbut jis turejo omeny kad ten nenaujausi zaidimai t.y. seni, o ne bukle jo kad nenaudotas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia verda diskusijos apie versla kaip ji islaikyti.

P.S Ne i tema,o cia apie versla diskusijos jusu isvis,ar jus turite sawo werslus be neziniukasne?jis vienintelis cia kazka ismano ir kazkiek supranta,o kiti dar gincyjasi mat zinantys,juokas jama is tokiu....Pasiskaiciau as jusu cia tuos postus,nuomos firma kurti,dar vienas cai skype chate sugalwojo nukonkuruoti,nu juokingi ,gal pirma palaukit kol turesit 20+ metu ir papildomu lesu,nes werslui netik paskola pasimti reikia ,bet ir moketi ji pletoti,pasireklamuoti ir pazinciu tureti,o jus cia wepezojat mokyklos nebaige....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.