Tadas11456

Neskaito diskų

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Isijungiu savo ps one isidedu diska ir raso "Please insert Playstation format disck".Mano ps cipuotas.Pries kelias dienas veikia o dbr ne..Kas zinot kur problema??? Jei taisyt kiek kainuotu ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba blogai irasei kompakta arba lazeriu jau blogai. pasieskok cia forume tikrai turi rast info kaip gali pamegint lazeri paderint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isiardyk, ant laido kur is lazerio eina link motinines plokstes ant jo bus varztelis pasukiok siektiek ji. paleisk kompakta, ziurek ar krauna, jai ne, isjunk ir vel kartok viska nuo pradziu, jai nepades ir jokiu pozimiu kad pagerejo, tai jau ragelis bus. taisymas tik lazerio keitimas. remontininkai nelabai ju beturi, gal kur ir rasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok po mano pasukinejimo nebesuka disko kazkodel... Nezinai ka daryt ???? Plz pasakykit kas zinot

 

to Chuck Norriss, matau gerai gaudais su tais ps one pakviesk mane i skype: ferrari901 reikia pagalbos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok po mano pasukinejimo nebesuka disko kazkodel... Nezinai ka daryt ???? Plz pasakykit kas zinot

Bile kaip ir greitai - netiks (iki lazerio uzmushimo). Todel kad reikia zinoti ka sukti, kaip ir kiek sukti. O kas papasakojo ant greutuju tai tegu dabar ir padeda srebti koshe :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man panasu i neveikianti chipa. zinoma jeigu dejai neoriginala. o kaip su originalais ? nebandei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai nesuka disko ziurek ar visi laidai savo vietose, ir yra toks toks mazas migtukas kuris kai uzsidaro cd coveris pasispaudzia, paziurek ar nuo jo laidas neatsijunges. dar patikrink ar lazeriu maitinimo neatjungei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pries mano pasukinejimo suko diska o po nebesuka ;) nzn ka daryt..

Atstatyk i pradine padeti ir jei neishkepinai lazerio - veiks kaip veike.

Visada priesh kazka pradedant sukineti reiktu pirma pasizymeti pradini tashka ir pokycius daryti minimaliai, o ne sukalioti ish vienos puses i kita kaip laivo shturvala ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taigi neimanoma kad koreguojant lazeri nesuktu motoriukas kompakto, kiek atsimenu net atskiras maitinimas ant motoriuko yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laido nepajungei maitinimo gal rimtai gerai, gal kai deliojai atgal tas migtukas kad suktu diska nenusimyga db. lazerio tai neiskepe as wii potinau taip pat nusigrybaves buvo bet pats atsistate. (bet cia jau higher tech nebe tie laikai), siaip man su ps one budavo neskaito disko tai paimdavau ir apversdavau console (rofl) juokinga jo bet harry poteri sukt iskart pradedavo ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taigi neimanoma kad koreguojant lazeri nesuktu motoriukas kompakto, kiek atsimenu net atskiras maitinimas ant motoriuko yra

Imanoma.

Jei nesufokusuoja (kai per silpntnas arba per stiprus lazerio spindulys) tai ir nesuka varikliuko, nes nera tikslo tai daryti.

Galima paziureti ar lazerio fokusavimo leshiukas vaikshto aukshtyn ir zemyn ar ne. Jei net nevaikshto tai dar kazkas pazeista (pvz shleifa nutrauke).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamirsk kad cia pirmasis sony ;) beto jai nesufokusuoja tai pradzioi turi nors kiek pasukt kompakta kad patikrintu fokusavima, ir visa laika tai padaro, jai kompaktu neskaito tai juos pirma isuka ir bando paleist o ne iskart nepaleidizia, tai problema tikrai kitur ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamirsk kad cia pirmasis sony :throw: beto jai nesufokusuoja tai pradzioi turi nors kiek pasukt kompakta kad patikrintu fokusavima, ir visa laika tai padaro, jai kompaktu neskaito tai juos pirma isuka ir bando paleist o ne iskart nepaleidizia, tai problema tikrai kitur ;)

Jei fokusas ish viso i pievas - nepaleidzia. Jei truputi gaudo - bando isukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.