WhyOrWho

Forumo narių augintinių nuotraukos :)

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

na parodysiu ir as savo augintinius

voras pauksteda Lasiodora Parahybana (Salmon pink bird eater):

voras pauksteda Brachypelma Albopilosum (Curly hair tarantula):

Skorpionas Heterometrus Spinifer (Asian rain forest scorpion):

Aik tu sau, nors ir uzdarytas terariume, bet net is arti neiciau. Man panasiai kaip ir gordo gavosi, sedu prie pc pavarges ir taip ziuriu per visa langa baisus voras, visas sudrebejau, persigandau :S .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir turėk tu man drąsos tokius augintinius augint :rofl: Prie skorpiono net per metrą nesiartinčiau :book:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn, nematau as ten ko bijot. juk visu pirma jie uzdaryti, visu antra ju nuodai nepavojingesni uz bites (aisku yra tokiu skorpionu kur igelus valanda nezemisku kanciu ir tau niekas cia Lietuvoj nepades). seip jie labai idomus gyvunai, kiekvienas su savo harakteriu, juos idomu stebet, kaip kasa tunelius durpese, kaip medzioja grobi (ziogus, svirplius, kirmeles visokias, peles, tarakonus ir pan), kaip neriasi ir auga ir kaip pina voratinklius. Galima dar ir i rankas paimt, pasigrozet is arciau B)

nors as kiek pamenu save tai mazas budamas is lauko nesdavau namo balandzius "gydyt" B) , miskely pagautus driezus, stalciuose augindavau karkvabalius, laikydavau kibiruose siksnosparnius ir net buvau rusy peliu pagaves ir namo parvilkes :rofl: Na daug kas taip dare, bet as tuos gyvius tempdavau desimtimis namo :book:

taigi, rusiuokit siuksles, neterskit gamtos, mylekit ja ir ji myles jus B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek kainuoja toks voras, tą kurį į rankas gali paimti? Ar jis nuodingas ar tik mažai nuodingas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai mano samojedas - Basas.

Kai buvau suomijoj žiauriai patiko Haskiai ,bet kadangi jie yra galima sakyti vilkai ir nuo šeimininko gali pabėgti ,be to naktį kaukia, nusipirkau samojedą rusišką Haskį, kuris labai prieraišus šeimininkui ,be to sargus.

Nuotrauka

Nuotrauka[/img]

Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai mano samojedas - Basas.

Kai buvau suomijoj žiauriai patiko Haskiai ,bet kadangi jie yra galima sakyti vilkai ir nuo šeimininko gali pabėgti ,be to naktį kaukia, nusipirkau samojedą rusišką Haskį, kuris labai prieraišus šeimininkui ,be to sargus.

Nuotrauka

Nuotrauka[/img]

Sweet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai mano samojedas - Basas.

Kai buvau suomijoj žiauriai patiko Haskiai ,bet kadangi jie yra galima sakyti vilkai ir nuo šeimininko gali pabėgti ,be to naktį kaukia, nusipirkau samojedą rusišką Haskį, kuris labai prieraišus šeimininkui ,be to sargus.

Nuotrauka

Nuotrauka[/img]

na grazus sis suniukas tavo...o tai ka cia rimtai su s. haskiais taip yra kad jie kaukia naktim ir gali pabegt nuo seimininko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek kainuoja toks voras, tą kurį į rankas gali paimti? Ar jis nuodingas ar tik mažai nuodingas?
Ne į temą

seip pats voras nera brangus. Naujokam rekomenduojama pradeti nuo Brachypelma seimos voru. Idealiausi butu brachypelma albopilosum, smithi, vagans, boehmei ar bet kokia kita brachypelma. Dar tinka Grammostola rosea. As kaip daugelis pradejau nuo albopilosumo, ji galima imt i rankas, aisku atsargiai, nes vorui irgi stresas buna. kaina albopilosumo kaip rasi: 20 - 30lt, gali ir dovanai rast. As ne karta esu gaves tokiu dovanu. Brangiau yra visa jo ekipiruote, reikia terariumo (~50-100lt), sildymo kabelio (60-100lt), na dar kokoso durpes (20lt, bet uztenka ilgam), pagal skoni dekoracijos, ir beabejo maistas. jei gyveni didmiesty tai nebus sunku rast maisto. o vasara ir paciam galima pievoj ziogu pagaudyt ^_^ beje jei reikia daugiau info (ten rasi ir pardaveju ir kaip priziuret ir apskritai susipazinsi artimiau su egzotiniais gyvunais) tai uzsuk i www.egzotika.info

visi paukstedos be isimties yra nuodingi, tik kaikuriu nuodai yra labai silpni. brachypelma albopilosum nuodai yra lyginami su bites (bites yra stipresni siek tiek), jei nesi alergiskas biciu igelimams tai nera ko baimintis. jei igels voras tai biski patins, gali patirpti ta sritis kur ikando ir praeis, gal net greiciau praeis nei bites igelimas kad praeina. atsargiai elgiantis su pauksteda jis negels

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jeigu tu sakykim supyksi ant Haskio ,ji apreksi, nerodysi jam kuri laika didesnio demesio, jis ne tas suo kuris liks tau istikimas .Lauke paleisi palakstyt be pavadėlio ir jis pabėgs, okas blogiausia jeigu gyveni mieste gali ir suvažinėt mašinos ir visa kita.O dėl kaukimo tai suomiški haskiai vieni iš nedaugelio šunų išlaikę tuos vilkiškus instinktus : kaukti prieš pilnatį.Aplamai tiek haskis labai išdidus, nepriklausomas šuo.Vien ką sako ,kad haskiai nedresuojami, o kartu yra ir vieni protingiausi šunų - puikiai orientuojasi, turi gera uoslę.. Yra paplitę ir haskių kinkiniai ir dar dabar naudojami.Suomijoj teko vienoj fermoj haskiu pabuvoti ,kur jie augina haskius kinkiniams.

Su samojedais yra biški kitaip.Šie rusiški haskiai jau nera tokie atitolę nuo žmogaus, o netgi labai artimi, tačiau turi būti auginami to paties žmogaus nu pirmųjų mėnesių, tada jis niekada nuo tavęs nepabėgs, atsiliepia tik kai kreipiesi vardu.Taip pat labai protingi - šie šunys dar ir dabar sibire naudojami kaip avių ganytojai (tas gali atrodyti keistai dėl jų išvaizdos) - Basas niekada nematęs iki to laiko avių, kai pirmą kartą atsitiktinai pas draugą sodyboj pamatė , atsargiai prie jų priėjo ir pradėjo apžiūrinėti - matosi ,kad jo instinktuose įaugę tai.

Beje jei kam atrodo ,kad samojedas nepadėtų apsiginti nuo užpuolikų tai klysta.Šis apie 80 kg sveriantis šuo sugeba net avių kaimenę apgynti nuo vilkų

Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką atgaivinsiu temą

 

Veisle: Auksaspalvis retriveris

Vardas: Bartas

Amzius: 6mėnesiai

Redagavo mmmm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kate Deize, seip i lauka neleidziam. bet kai i balkona isleidziam pora balandziu jau yra buvus sugavus :thumbup:

post-35855-1288544522_thumb.jpg

post-35855-1288544574_thumb.jpg

post-35855-1288544654_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vardas: Pifas

Veislė: Pagal idėją Berno zenenhundas, bet yra maišytas

Amžius: ~2 metai

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veisle: Net neisivaizduoju <_<

Vardas: Myzmantas

Amzius: Buvo 1.5 metu iki to laiko, kai dingo ir jau 2 menesiai kaip neatsirades ;)

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.