Lukrin

Nauji xbox 360 be papildomo radiatoriaus ant GPU ir nenuskaitomu dvd rom

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Forza 3 pack xbox 360 Elite

MFR: 2009-08-17 LOT 0942

DVD-DRIVE: Philips-LiteOn DG16D2S-09C

HW: AOA2

SW; 83850C

 

>> mputten from ombouwservice-webshop.com reports on our forums he's seen new Xbox 360 consoles without the 2nd-GPU heatsink/heatpipe (like the early Xenon consoles). This European Forza3-pack Xbox 360 Elite has a MFG 2009-08-17, LOT 0942. It seems like Microsoft is now confident enough their HW no longer needs the extra GPU heatsink.

The device also came with an Philips-LiteOn DG16D2S-09C drive which seems unreadable by DOSflash atm ('Invalid Drive Data').

 

 

Puikios naujienos ?

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista cia man kazkas nes treciadieni gavau 2009-09-03 datos xbox elite kuriam buvo 2009 august liteon 09c modelis kuris man be problemu nusiflashino :doh: jis buvo 83850c revision nors esu skaites kad yra dvd romu kur neina ju nuskaityt nors JF toturialias teigia kitaip kad visi dvd romai pasidaro tik reikia viska tikslaiai daryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturi ka veikti MS :doh: issidirbineja. dabar ziuri ar nedegsim be vieno radiatoriaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puikus planas išimk radiatorių pažiekim kas bus jai ką garantinis netaiso :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad krize pasieke ir M$ todel ir iseme viena radiatoriu vis kelis $ sutaupys o kai pardavimai milijoniniai tai ir nebaisi ta krize :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista cia man kazkas nes treciadieni gavau 2009-09-03 datos xbox elite kuriam buvo 2009 august liteon 09c modelis kuris man be problemu nusiflashino :D jis buvo 83850c revision nors esu skaites kad yra dvd romu kur neina ju nuskaityt nors JF toturialias teigia kitaip kad visi dvd romai pasidaro tik reikia viska tikslaiai daryti

pas mane irgi august tai gali but 09c irgi lite one, kad lite one tai jau paziurejau, bet isardes viso nebuvau... irgi elite..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

logiska. su dviem perkaisdavo, tai kai viena isimsi tada .... :D

manau po kiek laiko ir pagrindini nuims :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi su Jasper revizija neliko problemu, koks tolkas deti antra radiatoriu. Finansiskai neapsimoka.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kaip prasides RROD, tada vel des antra...

P.S. Pas mane Falconas, tai 2 radikai ar vienas> Nes kai fleshino nezejau i ta xboxa :D

Redagavo Shock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kaip prasides RROD, tada vel des antra...

P.S. Pas mane Falconas, tai 2 radikai ar vienas> Nes kai fleshino nezejau i ta xboxa :D

Bus 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na iseme tai iseme, ka padarysi :innocent: Nemanau, kad taip aklai isimtu nepatikrine ar vel bus didele tikimybe gauti RROD, kazka kitaip padare, tik vat neaisku ka :D Gal netgi pagaliau normalius procesorius idejo kurie nesiplecia, nors mazai tiketina nes M$ iskarto butu pasigyre. Zodziu kas zadat pirkti nauja xbox'a geriau palaukit kol isaiskes viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rugpjuti

na turetu duot ji nuskaityt be jokiu problemu nes dvd romas august irgi turetu buti net gal dar anksciau gamintas tu geriau megink dar karta viska perziureti ir tiksliau tray atsidaryt nes man viskas pavyko is pirmo karto nors tikrai zinau kad tu patirties turi daugiau nei as :D o siaip nemeginai su probe/spear pradzioj ji nuskaityt? nes esu skaites kad tada kai megini su probe traukt rakta tada jis uzsirakina ir nera jokiu budu istraukt dvd key

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.