akinis

Kaip paleisti?:o

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, mano fm man atrodo yra 1.4 :) Flashintas xbox 2008 metu ziema, iki siol visus zaidimus patchindavau ir visi jie veikdavo. Dabar kai makalyne su tais waves noriu paklausti.

 

Pamaciau gta iv liberties episodes ten yra wave 4. Tai as jo jau niekaip negalesiu zaisti ? Ar tiesiog nupatchint kaip ir seniau ir viskas veiks? CDrom yra Lite-on.

 

I LIVE nezadu jungtis. Ji manes nedomina :) aciu.

Redagavo akinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš siūlau tiesiog pabandyti ir pažiūrėti ar veikia. Tikrai nebankrutuosi ar bent nedaug prarasi. Lauk atsakymo jei nenori bandyti pats.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš siųlau tiesiog pabandyti ir pažiūrėti ar veikia.

Taip ir padaryciau, bet turiu tik 1 cd. Neveiks - Gausiu vaziuot pirkt nauju :S O kieme salta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visus naujus zaidimus patchink kaip patchinai seniau :) pats ant 1.5x sedziu, nupatchinau tekken 6 su wawe3 patcheriu ir viskas veike :) tik zinoma pries zaisdamas, padaryk nauja update, kad veiktu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padaryk nauja update, kad veiktu

Apie koki nauja update kalbi? Vel koks nors isejo naujas ar apie ta, kur galima zaidimus pirkti per live? :) Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujas dashboard updatas kuris iseina su naujais zaidimais :) jei naudoji live tai ji jau tikrai turi ;D jei ne, tai teks siust is xbox.com :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujas dashboard updatas kuris iseina su naujais zaidimais :) jei naudoji live tai ji jau tikrai turi ;D jei ne, tai teks siust is xbox.com :)

Ne į temą

As live bana seniausiai turiu.. Gal gali duot linka, kur jis yra ?

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar truputeli pasidomejau, tai kaip supratau tas naujausias update ir yra, kur games on demand ir avatar marketplace atsiranda, jei sita update jau padarei, reiskias turetu veikt visi nauji zaidimai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip ir anksciau sakiau, prisides games on demand (pirkt zaidimus live) ir avatar market place (avataru rubu parduotuve). Dar kazkokiu sh pridejo, bet ten tokie neidomus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki e tai jeigu pas mane 1.4 fw tai kiek supratau nereik man to wave 4 zaido daryt i 3 ir tada i 2 galiu tiesiai is 4 i 2 daryt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su wave 3 patcheriu galima is wave 4 i wave 2 iskart pdaryt.

Gal galit kas nors patalpint ta update, juk turi gal kas atsisiunte gta ir jo nenupatachine(kai nupatchini, tada tas update susigadina)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lme kazkas rase kad be hdd veikia ir be update bet td neis seivint :) o ta update reik rasyt i dvd dl+r ? ar i paprasta cd galima ?

Redagavo krururaras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.