sanioxs

PS3 žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Biski nesuprantu kodel kai bandau uzregistruoti savo kortele ShopTo.net man tipo meta kad kortele negalioja ir ka reikia rasyti i Security Code ? Mano kortele Visa Web

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Biski nesuprantu kodel kai bandau uzregistruoti savo kortele ShopTo.net man tipo meta kad kortele negalioja ir ka reikia rasyti i Security Code ? Mano kortele Visa Web

O kas sake, kad Web korteles jie priima ? Atsiskaitinek per paypal.

Redagavo svajos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski nesuprantu kodel kai bandau uzregistruoti savo kortele ShopTo.net man tipo meta kad kortele negalioja ir ka reikia rasyti i Security Code ? Mano kortele Visa Web

Manau su tavo kortele geriau per paypal atsiskaityti (jei įmanoma). Shopto.net gali pasirinkti. Security code būna tik Mastercarde arba paprastoje VISA. http://img22.imageshack.us/img22/1900/cvc2samplevisanew.png . Šitoje vietoje jis būna. Redagavo simonas93

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane ir yra paprasta Visa tik tiek kad ji vadinama Visa Web is swedbanko. O seip ten sunku savo kortele uzregistruoti i Paypal ar tai kainuoja ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane ir yra paprasta Visa tik tiek kad ji vadinama Visa Web is swedbanko. O seip ten sunku savo kortele uzregistruoti i Paypal ar tai kainuoja ?

Nesunku ten užregistruoti, ten kortelės aktyvavimo metu (ar kaip jis vadinasi) paims eurą ar mažiau pabandymui, bet po to tie pinigai sugrįš kai pirksi. Ten nėra jokių mokesčių paypalui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki norejau paklausi (as naujokas) pvz. is draugo pasiskolini zaida ir isirasai i hdd, jam grazini. Ar eitu losti be cd zaidimus online ir ofline ar nea ? Jeigu žaidimus leistum is hdd .

Redagavo wajadas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki norejau paklausi (as naujokas) pvz. is draugo pasiskolini zaida ir isirasai i hdd, jam grazini. Ar eitu losti be cd zaidimus online ir ofline ar nea ? Jeigu žaidimus leistum is hdd .

Is Blu-ray irasoma tik zaidimo dalis ir be disko zaidimo nepaleisi (nebent tai zaidimas is PSN). Jei zaidimas buvo pirktas psn tai gali 'pasiskolinti' savo draugo zaidima, bet turesi tureti jo acc savo ps3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norečiau paklaust, kur jūs perkate ps3 žaidimus, nes patys žinot kiek jie kainuoja Lietuvoje. Radau viena svetainė http://www.tbg-games.eu/. Neblogos kainos. Ar kas nors pirko žaidimų iš šios svetainės. Jei taip, parašykit. Iš anksto ačiū.

pigiau nusipirksi jei pirksi padeveta is zmogaus.o kainos ten kai paziurejau gana aukstokos tame tavo saite as tai perku parduotuvese airijoje parveza devetus .o siaip visi perka is anglijos internete ,taciau tiksliai is kur negaliu pasakyti,nes pats teiravaus sake ,bet neatsimenu tiksliai koks saitas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi perka is www.shopto.net, www.game.co.uk, arba www.ebay.co.uk. Dar buna kad Lietuvoje glaim apaimti akcijiniu geimu is pigu.lt, itbank.lt, tik reikia ziureti akcijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.