sanioxs

PS3 žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Is pradziu buvau patenkintas zavvi.com servisu. Kai pamenu buvau uzsisakes AC2 tai atsiunte per 3 dienas, net nustebino. Bet dabar turiu 2 geimus kurius laukiu jau 3 savaites, teks atsaukti. Nepirkit ten daugiau. Tai mano nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur tu ištraukei kad bankrutavo? Tiesiog ją nupirko kiti ir toliau sau žaidimus pardavinėja. Aš pats užsisakiau 2 geimus, vieną gavau, o kito negaunu jau kaip mėnesis laukiu kada man jie atrašys ir kad litus gražintų. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaavi bankrutavo!!! Nesusikundykit mazomis kainomis, nes jie jau parsidave kazkokiam tinklapiuj ir dar nepardavines geimu. Viskas!

Kam tu meti teigini is oro? Bent irodymu duok, o ne lm forume paskaites vieno zmogaus posta kitur skleist ta erezija. Pats laukiu InFAMOUS, jeigu neatsius pinigus reikes atsiimti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau gavau savo žaidimą siuntė 36 dienas. Jau aš pingų laukiau kada man gražins o čia žaidimą gavau :D Siuntė iš Guernsey salos (Tarp UK ir Prancūzijos).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supranti tu pats ką rašai? Matai parašė kad bankrutavo bet ne visos parduotuvės. Užsisakai žaidimą ir jie tau išsiunčia iš tos kuri dar dirba o ne ta kuri jau bankrutavus...

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is hmv arba game.co.uk uzsisakykit :>arba prashykit, kad kas atsiustu is draugu ar pazystamu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai o as per mamos ten drauges perku is amazon.co.uk , bet uzsideda 10 prc nuo sumos.. mama tingi eit kortele pasidaryt (ner laiko , tatata) tevo , padaryta kad ten negalima atsiskaityt internete..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki as is shopto.net uzsisakiau zaidima vasario 08,dar iki siol neparejo,paste nera,normalu?ar jau reikia jaudintis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurinto koki tu zaidima uzsisakiai ,gal isai dar neisejes yra , arba streikuoja UK pastininkai ir nesiuncia i LT

Visokiu yra galimibiu kodel nesiuncia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors pirko is LENKIJOS,internetines parduotuves zaidimus,ar siuncia i LIETUVA,kiek kainuoja siuntimas,ir adresa parduotuves parasykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurinto koki tu zaidima uzsisakiai ,gal isai dar neisejes yra , arba streikuoja UK pastininkai ir nesiuncia i LT

Visokiu yra galimibiu kodel nesiuncia

matai as uzsisakiau 08,zaidimas isejo 09,jie parase man laiska,kad issiunte ji 10 diena,tai gal dar normalu kad neparejo,arba meluoja,ir dar neissiunte

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na visgi sventes buvo ir tas pastas niekur neskubejo darbuotis. Turetum gauti ta zaidima jai ne sia tai kita savaite :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.