sanioxs

PS3 žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu nesi įsitikinęs visiškai geriau nerašyk arba bent pasidomėt reikia kokios tinka kokios ne.

Game.co.uk kreditkės tinka: Visa Electron, Mastercard/Debit Mastercard, Maestro, Visa, Visa Delta/Debit, Solo. Dėl shopto nežinau, nes nerandu kur yra parašyta kokios tinka, bet manau visos kurias čia surašiau turėtų tikti. :thumbsup4:

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai mane labiau domina shopto, ten ir domejausi. Informacijos apie electrona nerasta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai mane labiau domina shopto, ten ir domejausi. Informacijos apie electrona nerasta

Tai su virtuonu reginkis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

virtuono ant savo saskaitos nesinori risti o kitos kurtis irgi "be tikslo" nesinori ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shopto dabar jau yra galimybė mokėti per PayPal'ą, ką ir siūlau daryti.

bet be virtuono ar visa web vistiek nieko neisdeks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na virtuonas ar visa web nevieninteles korteles kurios pririsamos prie paypal saskaitos. Studento kortele net geresne sakyciau. Prisirisa prie paypal ir is bankomato issiimti galima pinigus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Norejau paklausti ,pradeta kalbet apie visokius saitus , tai galetumet pasiulyt tokius , is kuriu apsimoka pirkti zaidimus . ir pigia . Vienas is geresniu www.zavvi.co.uk ,ar esat is sito kas pirke?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu, pristate per savaite. Reikejo eit i pasta atsiimt. Viskas manau gerai ypac maza siuntimo kaina :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is geresniu www.zavvi.co.uk ,ar esat is sito kas pirke?

Ne į temą

Pasakyk tai Agnusui.. :DDD

O šiaip, Gedass, tu žinok jau pradedi atsibosti su savo klausinėjimais, kai atsakymai panosėj. Negi tau asmeniškai turim atsakyti? Skaityk temą nuo pradžių, ten viskas parašyta. Amen.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tipo iš to tavo puslapio labai ilgai laukt reikia,ir man atrodo agnusas problemų turėjo ar kas čia dar nick nepamenu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...ar kas čia dar nick nepamenu.

Ne į temą

SudraSkytaS... :D

gerai, kad pinigus susigrąžinau. Daugiau jokių pirkimų iš zavvi... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As neseniai pirkau is zavvi, issiunte po savaites, o kol atejo iki manes laukiau dar menesi, patys spreskit ar gerai ar blogai cia jums

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistai cia pas jus.. Man viskas tvarkoje buvo. Nebuvo zaidimo tada turejau pora dienu palaukt, po to parase kad issiunte ir po savaites pristate.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasisekė.

Aš sau užsakiau žaidimą, kurį jie tipo turėjo vietoj, bet per 10 dienų nesugebėjo jo išsiųsti. Teko atšaukti užsakymą. Daugiau nenoriu su jais reikalų turėti. Kituose šopuose su tokiais bajeriais susidūręs nebuvau nei karto....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.