GorDo

XBL ban wave 31/10/2009

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

nu jei idomu, konsole jasper, liteon 1.6 , pal reginta ant usa. visa laika losiau mw2 -rrod ripa, nebaninta , ir visdar losiu mw2. jei tik ban iskart parduodu ir losiu su pc, ir ausku gera grafika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zepfyras ms 28, profilis airija, nezaidziau mw2 visi zaidimai tikrinti su abgx, paskutinis zaistas gta. banned

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Paaiskinkit kaip prie Leaf prisijunkt, ir kasnors skype man duokit kas ten viska su tuo Leaf organizuoja.

Prisidesiu ir as :whistling:

Redagavo GorDo
off-topic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkas cia dar minejo, kad gavo bana, kai parsisiunte sky playeri. Ar kitiems irgi taip buvo ? nes as irgi ta playeri parsisiunciau, bet neuzbanino dar, nors gal jau ir uzbanino, bet nesiruosiu pasiziuret. Ar cia taip tik atsitiktinumas ?

Redagavo medionaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As live nuo spalio 30d iki dabar,nezaidziau jokiu nauju zaidimu,nei GTA ,nei MW2,nei FORZOS3 ,nei TEKKEN6 ir bano neturiu. :whistling: nors konsole flashinta

Profilis live regionas England,ne USA

Manau cia laimes dalykas tas BANAS,bet daug kam sugadino reikala mano mineti zaidimai.

Redagavo roklafix

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mau audrius sako tiesa. pas mane fw 1.61 live praktiskai nesinaudojau laidas tik kad ikistas buvo ir tai diskonktindavausi nuo live nebet reikedavo kokio dlc ar seip paziuret kokia demo. ir va ban

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas tiksliai nežino dėl ko banina, tad nemalkit šūdo.

 

Ir vargu ar suzinos, todel belieka tik spelioti arba galvoti logiskai. Ira tokiu isbanintu kurie net nezaide live, buvo silveriai ir siuntesi tik demo. Faktas kad banina visus. Cia tik laiko klausimas kada isbanins.... Mano manymu MS aptinka modifikuota firmware ir viskas, po to ban.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.