GorDo

XBL ban wave 31/10/2009

Rekomenduojami pranešimai

Nu ka laukiam iXtreme LT tada, bent pavadinimas mums tinka :)

 

Kiek jau cia zmoniu su banais sedi? As pats dar be bano :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal but kas nors bandete unbban daryti? ar bent jau nuogirdu turit? apie lietuvius kurie ta megino daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BAN!

Konsole pirkta pries menesi, zaisti vos 4 zaidimai, visi seni, verifikuoti 100%.

Teko vel apsipirkti: XBOX 360 Super Elite + Forza 3 :)

Gyveni ir mokaisi.

Zaisim legaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kita vertus HDD install atsirado su nauju NXE. Hmm. Tu nusikrakini konsole, tada dinga MS supportas jai. Tiesiog MS nebesuportina konsoles ir tokiu budu nebera tos NXE galimybes instalint. Dabar manau kad tai teisetas ms zingsnis ir nieko cia nepasik**.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As far as we know the 3 'test boxes' C4Eva has running are still fine (not banned).

Taigi kazkas jau rase kad visos 3 uzbanintos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kazkas jau rase kad visos 3 uzbanintos?

Jau kažkur neten nuskaitei beto visos tikrai negalėjo viena ant org sukasi

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nusipirkciau nauja xbox'a man eitu prisijungti su senu live acc i xbox live? nes dabar uzbanino mane o buvau pries kelis menesius nusipirkes metams gold'a. O tai reiketu i nauja xbox'a ikisti seno xbox'o hdd (ir jei as tai padaryciau ar galeciau pilnai naudotis tuo hdd irasyti zaidimus ir pan.?)? ar kai jungiesi prie live ivesti savo duomenis ir prijungtu prie seno acc?

Redagavo trodekas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kažkur neten nuskaitei beto visos tikrai negalėjo viena ant org sukasi

 

Ant orginaliu disku bet su flashintu draivu. Visas uzbanino!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nusipirkciau nauja xbox'a man eitu prisijungti su senu live acc i xbox live? nes dabar uzbanino mane o buvau pries kelis menesius nusipirkes metams gold'a. O tai reiketu i nauja xbox'a ikisti seno xbox'o hdd (ir jei as tai padaryciau ar galeciau pilnai naudotis tuo hdd irasyti zaidimus ir pan.?)? ar kai jungiesi prie live ivesti savo duomenis ir prijungtu prie seno acc?

 

cia gera mintis tavo, bet turiu dar geresne. Jei as naudociau 2 consoles viena org+LIVE kita modinta offline be ban, ir jei as swapinciau hdd visa laika, ar jie mato kad as ja ikisu i lieva console? ar gali is HDD modinta comsole uzsiupdatint ir uzibrickint?

nes ketinu pasiimt kita, bet galvoju ar man permetus HDD nesusivarys profilis ir seivai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia gera mintis tavo, bet turiu dar geresne. Jei as naudociau 2 consoles viena org+LIVE kita modinta offline be ban, ir jei as swapinciau hdd visa laika, ar jie mato kad as ja ikisu i lieva console? ar gali is HDD modinta comsole uzsiupdatint ir uzibrickint?

nes ketinu pasiimt kita, bet galvoju ar man permetus HDD nesusivarys profilis ir seivai.

Bet cia gera ideja, ant banintos konsoles zaidi zaidimus ir renki achivmentus. Poto hdd prijungi prie nebanintos, prisijungi prie live ir persikeli visus achivmentus online :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nepaprasciau butu ps3 nusipirkt??

Taip, paprasciau nusipirkti Arkade jasper is amazon.co.uk apytiksliai 500lt, naudoti tapati hdd ir leagaliai zaisti xbox live. O su baninta neleagaliai zaisti ofline :( O ps3 cia visai ne i tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet cia gera ideja, ant banintos konsoles zaidi zaidimus ir renki achivmentus. Poto hdd prijungi prie nebanintos, prisijungi prie live ir persikeli visus achivmentus online :(

Bannintas xbox visus profilius netgi "offline profilius" su-coruptina, ir permetus i nebaninta xbox jie neveiks. Reikes recoverint profily per Xbox Live taigi jei gavot kokiu achievementu po bano, jie visi dings. Zodziu profilis bus toks pats kaip pries bana t.y kada buvot paskutiny karta prisijunge i XBL.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.