GorDo

XBL ban wave 31/10/2009

Rekomenduojami pranešimai

Gavau ir as Ban'a siandien... :) ir i hdd zaidimu neina irasyt, o gal sukurus nauja game profile eitu ir toliau hdd naudotis kaip ir pries tai, reikes ryt pabandyt, o gal kas jau bande? Pakele nuotaika MS si vakara...

Ne karto nepatchinau, nenaudojau activate.iso ar kazko panasaus, niekada pries isleidimo data nedejau zaidimu i konsole isvis. Vakar ijungus suinstaliavo updatus kazkokius dar pora valandu online Forza3 pazaidziau ir siandine ijunges gavau pranesima...

Redagavo Roc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tiesa kad HDD ant kitos konsoles veikia, tuomet tuoj prasides skelbimai keiciu xbox360 60Gb HDD į kitą 60Gb HDD.

bet nesuprantu aš tų -monių, kurie čia kėlėsi ir rašė komentarus apie savo drąsą. ir šiandien pasireiškia su pranešimais apie gautą banną.

aš pirmus gandusi išgirdęs atsiribojau nuo xbl, o nejaugi jums plius du ar trys kill'ai buvo svarbiau už sveiką HDD.

 

kaip sakoma "duok du@@iui šautuvą tai ri į vamzdį p@@iks".

mastyt reikia, mastyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

dabar jau prisikalbejai, jai grysi su bananu po poros dienu tai busi gerai apsidirbes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbl zaidziau tik ORIGINALIUS zaidimus su online gamertag, o "kopijas" su offline gamertag taipogi istraukes internetini kabeli is tinklo, kaip manot laukti blogiausio?

 

Siuo metu esu atsijunges, nenoriu rizikuoti HDD

 

Man atrodo reikia pradeti taupiti pinigelius PS3 nieko cia nebepadarysi.

 

dekui uz pagalba is anksto kas atsakys.

Redagavo Paprastas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbl zaidziau tik ORIGINALIUS zaidimus su online gamertag, o "piratinius" su offline gamertag taipogi istraukes internetini kabeli is tinklo, kaip manot laukti blogiausio?

 

Siuo metu esu atsijunges, nenoriu rizikuoti HDD

 

Man atrodo reikia pradeti taupiti pinigelius PS3 nieko cia nebepadarysi.

 

dekui uz pagalba is anksto kas atsakys.

Taip ban gali gauti, nesvarbu kad zaidei tik orginalius zaidimus online. Jei konsole modifikuota visada yra tikimybe gauti ban. O kadangi tu perki zaidimus kuriuos zaidi Live, tai geriausiai nusipirk nauja xbox neflashinta, ir ji naudok zaidimui live su savo orginalais ir nereiks sukti galvos del banu, o dabartini xbox nebejunk prie Live ir zaisk piratinius geimus :) Redagavo Glottis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. noriu pasiteiraut dėl šitų banų. nusipirkau flashintą konsolę prieš savaitę. prieš kelias dienas prisijungiau prie XBL, atsisiunčiau kažkokį atnaujinimą, žaidimo demo, panaršiau po naujienas...

jokio žaidimo onlaine dar nežaidžiau. bet žaidžiau paprastai, o žaidimai, žinoma, piratiniai.

tad ar galima gaut baną nėkart nepažaidus jokio žaidimo onlaine, ir ar naršymas, demo siuntimas yra/nėra saugus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad i HDD neina irasyt zaidimu tikrai ne hdd problema, o softo. jie tiesiog panaikina funkcija irasyt ir skaityt zaidimus is hdd. O bana man atrodo jie duoda atsiunte i tavo box'a naujausia apsauga ir bando ja paleist, jei neiseina gauni ban. Tad isejus naujai wave apsaugai kol neprafleshinsit nekiskit kabelio i boxa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ar galit kasnors kas bana yra gaves pameginti irasyti papildyma koki nors i xboxa fallouto ar obliviono shivering isles forza 3 2 diska juk juos turetu atpazinti ne kaip zaidimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

papildymus eina instaliuot,katik bandziau fallouto ir tikrai eina,tai manau eitu tarkim ir forzos antra diska suinstaliuot,tik as jo neturiu :)

vakar ir man banas parejo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

papildymus eina instaliuot,katik bandziau fallouto ir tikrai eina,tai manau eitu tarkim ir forzos antra diska suinstaliuot,tik as jo neturiu :)

vakar ir man banas parejo :)

aciu uz info tada manau nera reikalo jaudintis juk anksciau net nebuvo galima zaidimu irasinet ir viskas buvo gerai taip kad nedeidelis praradimas :) svarbu paildymus irasinet iseina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. noriu pasiteiraut dėl šitų banų. nusipirkau flashintą konsolę prieš savaitę. prieš kelias dienas prisijungiau prie XBL, atsisiunčiau kažkokį atnaujinimą, žaidimo demo, panaršiau po naujienas...

jokio žaidimo onlaine dar nežaidžiau. bet žaidžiau paprastai, o žaidimai, žinoma, piratiniai.

tad ar galima gaut baną nėkart nepažaidus jokio žaidimo onlaine, ir ar naršymas, demo siuntimas yra/nėra saugus?

Taip. Hebra minejo, kad gavo 'bana' nezaide zaidimu online, bet narse po market place, siuntesi demo ir panasiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va ir as siandien toki pranesima pamaciau :) Bet, po 2 metu zaidimo online ir belenkiek sutaupytu litu uz org zaidimus dabar nusipirksiu PS3 Wii ir dar viena 360 :) O i sita sukisiu fajerverka. Cia nerimtai aisku, uzteks kito 360 be bano o sita prastumt tiems kuriems nereikia live ir tikrai ne uz 150 litu kaip ten kazkas sake.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ban gali gauti, nesvarbu kad zaidei tik orginalius zaidimus online. Jei konsole modifikuota visada yra tikimybe gauti ban. O kadangi tu perki zaidimus kuriuos zaidi Live, tai geriausiai nusipirk nauja xbox neflashinta, ir ji naudok zaidimui live su savo orginalais ir nereiks sukti galvos del banu, o dabartini xbox nebejunk prie Live ir zaisk piratinius geimus :)

Gaila, kad svelniai tariant nesiku pinigais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.