neilazz

Bayonetta

Rekomenduojami pranešimai

Man ta boba - bjauri. Įgarsinimas, tie balsai irgi kažkokie bjaurūs. Jau vien dėl šitų nesinori graint. Ir šiaip toks grynas DMC, o DMC man patiko, bet šito net nekyla ranka lošti, atsiprašant ške. Kažką originalesnio galėjo susigalvot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oū! Pabandžiau, nes nebebuvo ko paskutiniu metu belošt tai būtų geras žaidimas, bet priešai - wtf? Nu kažkokie ratai važinėja ir juos daužyt reik. Antras dalykas kuris užkliuvo - soundtrack'as. Jau toks šlykštus, kad galvą plyšt pradeda nuo jo. O šiaip tai žaidimas visai fun ir patiko, jaučiasi, kad DMC kūrėjų darbas. ;]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tos rojaus dekoracijos kaip monstrai man nelb patinka, soudtrackas galejo japoniska palikt butu td kick ass, bet game tai awesūme dar jei su hd kabeliu ant moniko loshi tai pasaka. ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn mano supratimu tj buvo tiesiog sugadintas CD. Muzika cia, kaip ir minejo tj jau kankyne. Pats valdymas tj gal ir nk, bet pats gameplay tj visai nepatiko monstrai irgi kazkokie neaiskus. Na nzn cia mano nuomone, bet man tj visai nepatiko... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paliko ispudi grafinio dizaino sprendimai, siurrealistishka, kartais galbut net psichodelishka atmosfera ir crazy action, stipriai jauchiasi dmc tevo braizhas. Nepatiko: pagrindines veikejos proporcijos, o ir ost galejo palikti originala. Sheip tikrai vertas demesio zhaidimas (imo).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo paciai bayonetta'ai truko kazko tam ivaizdy, beto nepatiko jos tas kuodas virsuj :DD siaip kai isileidzia plaukai ir atsidengia rubai tada sexy, ost tai vezy varo gal del to ir netesiu geimo, ir nuejau prie dantes inferno ir bf bc2 reikes uzbaigt bayonetta :D bet jauciu isjungus music atsisiuntus jap soundtracka ir per playeri pasileidus xboxe ;D zaidimo metu ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusivyliau ir as, ziauriai overrated game. tos pacios bedos, soundtrack'as ir pati heroje... nu kam ten tuos papus drebint ir sikna kiekvienam cutscene raityt :/ lievai kazkaip, koki ninja gaiden butu imete i ta grazia DMC grafika ir butu iskart geresnis geimas :D o dabar kazkox kratinys. na cia tik mano nuomone, bet 9.0 kaip gamespotas tikrai neduociau, popsas kazkoks ir tie monstrai visi nuslifuoti, blizga graziai, bet ner kada juos studijuot, mesmale vyksta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

emm boobsai kad dreba ir siknos tai man patinka :D bet kad monstrai tipo angelai kazkokie monstrai po sarvais tai pautai biski :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.